Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.12.2016

ВІДКРИЛАСЯ КРАМНИЦЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ТВІЙ ЧАС»

ВІДКРИЛАСЯ КРАМНИЦЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ТВІЙ ЧАС»

2016 рік відзначається важливою подією для українських підприємств ­ відкриттям першої на ринку мережі крамниць електронних послуг «Твій час». Із червня по всій країні з’яви­лося вже більше як 60 авторизованих сервісних точок, а до кінця року їхня кількість зросте мінімум втричі. Компанія «Смарт» відкрила крамницю «Твій час» у Кам’янці­По­діль­ському.

Електронізація бізнесу просувається гігантськими кроками.
І саме «Твій час» стає своєрідним провідником до ефективного використання інформаційних технологій, адже тут пропонують усі електронні послуги під одним дахом ­ від цифрового підпису, що надає електронним документам юридичної сили, до найкращих пр­о­грамних продуктів та їх обслуговування. Віднедавна спробувати унікальний сервіс можна і в Кам’янці, де відкрилася крамниця компанії «Смарт» (вул.Гагаріна, 59).

ЩО НА ПОЛИЦЯХ У КРАМНИЦІ?

Найвідомішими серед продуктів у крамницях «Твій час» є програми для подання звітності «M.E.Doc» і «СОТА», а також чи не найпопулярніший серед вітчизняних підприємств цифровий підпис від АЦСК «Україна».
За допомогою рішень від «Твій час» можна налаштувати і обмін актами, рахунками, накладними та договорами в електронному вигляді. Така оптимізація дозволить отримувати та відправляти документи буквально за 1 хвилину, уникаючи тривалих пересилань поштою або витрат на кур’єра. Для цього у крамницях також пропонують «СОТУ» та окремі модулі «M.E.Doc» ­ адже обмінюватися документами в звичній програмі для звітності надзвичайно зручно.

ОРІЄНТАЦІЯ НА КЛІЄНТА

Просто на місці можна звернутися до системного адміністратора та технічного спеціаліста по налаштування програм і роз’яс­нення додаткових функцій, а кваліфікований бухгалтер проконсультує з професійних питань і допоможе у заповненні звітності.
Також ви можете попрацювати самостійно у так званому «віддаленому офісі», де обладнання, офісні програми та доступ до Інтер­нету дозволять виконати прак­тич­но будь­яке завдання.
Не забули у «Твій час» і про дрібні електронні послуги, які стануть у пригоді пересічним громадянам. У касі крамниці можна придбати електронні квитки, сплатити комунальні рахунки або поповнити рахунок. До речі, сплатити за електронні послуги можна також на сайті мережі або в мобільному додатку «Твій час».
«Твій час» ­ це місце, де все продумано до дрібниць: зручне розташування, привітний персонал і приємна атмосфера формують із нього простір, куди хочеться повертатися знову і знову.
А великий перелік електронних послуг поряд із висококласним сервісом доводять, що слоган мережі «Твій час ­ у твоїх руках» гарантує кожному клієнту можливість здійснити всі необхідні операції швидко та ефективно.
Завітайте до новонародженої крамниці «Твій час» ­ та отримайте приємні подарунки, що ми підготували для перших клієнтів!

Кам’янець­Подільський, вул.Гагаріна, 59. Тел.: (03849) 5­61­48
e­mail: 
office@1csmart.com.ua 


Повернення до списку