Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.12.2016

ПОДАРУЄМО КРАСУ!

ПОДАРУЄМО КРАСУ!

1 грудня в Кам’янці-Подільському відкрилася авторська школа перукарського мистецтва Оксани Долінської.

- Мрію створити  власну  школу  виношувала вже  доволі давно, - каже пані  Оксана. - Проте, аби  якісно навчати інших,  завжди потрібно вчитися  самій, а головне -  отримати офіційне  підтвердження того, що  сама щось можеш. Найяскравішим прикладом для учнів буде успішний учитель! Тому саме тепер я впевнена, що ми зможемо впоратися з поставленим завданням, - навчити інших! 

- Чого саме навчаєте у своїй школі, та яка Ваша потенційна аудиторія?
Оксана ДОЛІНСЬКА- Програму навчання для перукарів розробила я. Термін навчання за курсом «Перукар-універсал» - 3 місяці. Він може бути цікавим для людей, які хочуть спробувати себе у перукарській справі, а також для тих майстрів, які свого часу не отримали хорошої навчальної бази. Думаю, це цікава пропозиція і для підприємців, у яких на сьогодні існують проблеми з пошуком професіоналів сфери краси. Щодо підвищення кваліфікації майстрів, то ми запрошуємо до себе відомих стилістів, чемпіонів України, Європи, світу, які допомагатимуть усім охочим вдосконалювати свою майс­терність, не витрачаючи при цьому коштів на поїздки в інші міста. По закінченню навчання учні отри­мують диплом і портфоліо своїх робіт.
Для наших учнів є унікальна можливість із перших днів навчання практикувати в салоні краси, а найкращі з них будуть працевлаштовані за власним бажанням.

Навчальні курси школи:

- майстер із нарощування вій;
- майстер манікюру;
- бровіст;
- майстер­перукар­універсал;
- майстер­візажист.

Викладачів перукарської справи та іншу інформацію можна побачити в групі салону краси «Sindy», а також у групі «Авторська школа Оксани Долінської» в соцмережах. 


Повернення до списку