Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.12.2016

Економиш? ЕКОНОМ!

Цього тижня кам’янчани святкували не лише Андріївські вечорниці, а й грандіозне відкриття нового маркету «Економ».

Економиш? ЕКОНОМ!

13 грудня на перехресті вулиць Гагаріна та Соборної запрацював новий супермаркет роздрібної мережі «Економ», досвід якої у галузі торгівлі складає понад 10 років.
- Це підприємство є одним із найбільших дистриб’юторів і протягом ба­гатьох років тісно співпрацює з виробниками та постачальниками. Спіль­но з ними ми постійно проводимо різноманітні акції, пропонуючи клієнтам відчутні знижки та цікаві новинки, а перед святами - це, як ніколи, доречно. «Економ» робить усе, щоб покупці були впевнені в якості придбаної продукції, - каже керуючий маркетом «Економ» Андрій ЛАДЮК.
Економиш? ЕКОНОМ!На сьогодні мережа «Економ» налічує близько 20 супермаркетів, у кожному з яких великий асортимент продуктів харчування, побутова хімія. Окремою групою представлені дієтично-діабетичні товари.
- Головна перевага маркету «Економ» - низькі ціни та перевірена якість, які сприяють залученню клієнтів. У нас є власний цех обробки продуктів тваринного походження, кондитерська, а також цех випіч­ки, - розповідає начальник операційного відділу Людмила КОВАЛЬ.
Святкову атмосферу на відкритті створювали не лише по­вітряні кульки та новорічні мелодії, а й дегустація випічки, розіграш приємних подарунків (головний приз - телевізор) і сма­коликів від маркету. Отримати приз міг кожен, хто здійснив покупку на суму більше як 250 гривень, а невеличкі подаруночки вручали всім дітям, котрі розповідали вірші чи співали пісні.

Ольга БАНАХ.


Повернення до списку