Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

З «KERAMA MARAZZI» - ДО ЄГИПТУ 24.12.2010
З «KERAMA MARAZZI» - ДО ЄГИПТУ

Зустріти Новий рік у Єгипті, на декілька днів забути про сніги та морози, залізти в тепле Середземне море, не перейматись новорічними клопотами, а діставати із шаф заховані туди купальники та літній одяг... 

КРЕДИТ ГОТІВКОЮ ВІД АЛЬФА-БАНКУ - ДОСТУПНІСТЬ ТА ОПЕРАТИВНІСТЬ! ДО 150000 ГРИВЕНЬ ПІД 17% РІЧНИХ*! 26.11.2010
КРЕДИТ ГОТІВКОЮ ВІД АЛЬФА-БАНКУ - ДОСТУПНІСТЬ ТА ОПЕРАТИВНІСТЬ! ДО 150000 ГРИВЕНЬ ПІД 17% РІЧНИХ*!

Стабілізація на фінансовому ринку та значне зростання депозитної бази дозволяє банкам активно відновлювати програми кредитування. Альфа-Банк вже запропонував своїм клієнтам широкий вибір кредитних продуктів: кредити готівкою, овердрафт за зарплатною картою, кредитні карти, автокредити.
* Вказана відсоткова ставка не включає послуги «Альфа-Сервіс», котра залежно від розміру кредиту складає, приблизно, від 0,67% до 3% від суми кредиту щомісячно.

ШТОРНЕ ДЖУМАНДЖИ ВІД ОЛЕНИ ЛАВРЕНЮК ПІДКОРЮЄ НОВІ ВЕРШИНИ 19.11.2010
ШТОРНЕ ДЖУМАНДЖИ ВІД ОЛЕНИ ЛАВРЕНЮК ПІДКОРЮЄ НОВІ ВЕРШИНИ

Домашній текстиль, зокрема штори, покривала, скатертини, подушечки, займають особливе місце у кожному домі, адже саме ці речі служать для затишку та комфорту у Вашій оселі. У давнину господині, оздоблюючи вишивкою та іншими прикрасами домашні речі, вкладали у них весь свій хист, любов, що служило своєрідним оберегом для їхньої родини. Сьогодні мало хто займається цим особисто, наразі у таких речах ми покладаємося на професіоналів, які знають, як правильно та гарно оздобити саме Вашу оселю.

ЯКІСТЬ, ПРОДИКТОВАНА ТОРГОВИМ ДОМОМ «ПЕТРОВСКИЙ» 01.10.2010
ЯКІСТЬ, ПРОДИКТОВАНА ТОРГОВИМ ДОМОМ «ПЕТРОВСКИЙ»

Перший у нашому регіоні магазин, у якому представлені найвідоміші світові бренди, - торговий дім «ПЕТРОВСКИЙ» - 3 жовтня святкуватиме свій День народження. Високоякісні товари для сільськогосподарських робіт (від сапки до мотоблока та газонокосарки), деревообробні та металообробні верстати фірми «Jet» (від найпростіших до пилорам), електрозварювальні апарати, широкий вибір будівельних інструментів і розхідних матеріалів, товари фірми «Kаrcher» (від пилососів до професійних автомийок, а також аксесуари та миючі засоби), спецінструмент для ювелірів і граверів, спецодяг, прилади та інструменти відомих світових брен-дів - усе це Ви можете зараз знайти у ліцензованому експерті з продажу - торговому домі «ПЕТРОВСКИЙ».

10.09.2010
ЗНАЮТЬ УСЕ ПРО КАНЦЕЛЯРКУ

Минулої п’ятниці, 3 вересня, відбулося відкриття супермаркету канцтоварів «Офіс-Центр», що знаходиться за новою адресою: проспект Грушевського, 42. Міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, представники установ, фірм і навчальних закладів завітали у цей великий супермаркет європейського типу, аби привітати працівників і керівництво з початком роботи.

10.09.2010
«ВікноПлюс» ВIДЧИНИЛО ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ

Iз семиденної подорожі до Парижа повернулися переможці акції «З ВікноПлюс до Парижу» Алла та Анатолій ДУХНОВИ.

Автор: 

20.08.2010
«ГАРАНТІЯ» ГАРАНТУЄ
Мудрі люди стверджують, що, якщо ми сьогодні хочемо жити краще, ніж жили вчора, то потрібно почати робити те, чого ще вчора ми не робили. Свій погляд усе частіше спрямовуємо в бік розвинених країн, але чи замислюємося над тим, що зробили всі ми та кожен із нас зокрема для того, щоб хоч на крок наблизити свій стиль і рівень життя до їхнього, про те, що чи то в цілях економії, чи в силу інших обставин займаємося всім підряд, але не все робимо фахово, а так, як виходить. I одна справа, коли чоловік намагається вдома відремонтувати розетку (хоч і це має робити профі), а інша - коли, наприклад, вчитель створює приватне підприємство і сам веде бухгалтерський облік тощо, а не звертається по допомогу до спеціаліста.
Чи не кожен мешканець високорозвинених країн уже давно має власного перукаря, лікаря, адвоката... I чого би там не казали, але ми теж до цього підійшли впритул.
На жаль, українці не настільки багаті, щоб мати особистого фахівця у кожній галузі, з якою доводиться пересікатися, але здебільшого дешевше найняти собі бухгалтера чи юриста, аби вони фахово вирішували Ваші проблеми. У нашому місті чимало підприємств, які надають різноманітні послуги, і кам’янчани ними користуються.
Однією з фірм, яка заслуговує на неабияку увагу, є приватне підприємство «ГАРАНТIЯ КОНСАЛТ», яку створили Сергій ПАЛЯНИЧЕНКО та Любов САВЛIВА. У ньому можна отримати всебічну допомогу з питань бухгалтерського обліку, юридичних послуг і страхування. Кам’янчани можуть не боятися, що їх підведуть: навіть у самій назві компанії закладено надійність, яка гарантує клієнтам якісний юридичний захист і бухгалтерський супровід як юридичних, так і фізичних осіб.

Автор: 

13.08.2010
У «ПЕТРОВСКОМУ» МОЖНА ВСЕ

Нещодавно у нашому місті відкрився магазин, у якому найбільший вибір інструментів, - торговий дім «ПЕТРОВСКИЙ». Про те, чим він відрізняється від інших місць, де ми звикли купувати обладнання перед черговим ремонтом, ми запитали у директора магазину Iрини ПЕТРОВСЬКОЇ.

23.07.2010
ШТОРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ

Загальновідомий вираз «Людина та її справа» здається банальним, але коли спілкуєшся з людиною, яка по-справжньому закохана у власну справу, інші слова підібрати важко. А після того, як побачиш ще й її роботу, то, взагалі, вислів «Це справді Ваша справа!» напрошується сам по собі. До таких людей належить і приватний підприємець Олена ЛАВРИНЮК (на фото із сином), яка займається пошиттям ексклюзивного текстилю для дому. Її талант оцінено далеко за межами Кам’янця. Три роки поспіль Олена займає III місце у міжнародному конкурсі, організованому журналом «Штори» у м.Москва. Її відзначено у номінації «За особливе бачення використання тканин». Щороку учасницями конкурсу стають понад 250 майстринь з усього СНД, проте наша землячка зуміла вразити вимогливе журі та посіла гідне місце серед лідерів. У вересні вона очікує результати нового конкурсу, на який майстриня відіслала 170 нових робіт (у попередні роки - 40).


МОЛОКО ВІД «ДЕМЕТРИ» - СМАКОТА БЕЗ «ХІМІЇ» 23.07.2010
МОЛОКО ВІД «ДЕМЕТРИ» - СМАКОТА БЕЗ «ХІМІЇ»

...Єдина точка у місті, де можна придбати сире натуральне молоко виробництва ДПФ «ДЕМЕТРА», знаходиться на розі вулиць Гагаріна та Данила Галицького. Лише декілька хвилин знадобилося, щоби біля бочки з охолодженим молоком поговорити з покупцями смачної продукції.

Автор:  Віталій БАБЛЯК


11 — 20 з 21
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі