Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

«LESYA» НА ЛЕСІ УКРАЇНКИ 01.09.2017
«LESYA» НА ЛЕСІ УКРАЇНКИ
24 серпня в ТЦ «Ювілейний» відкрився магазин жіночого одягу «Lesya» черкаської швейної фабрики ім.Лесі Українки. Підставою для створення фабрики далекого 1971 року була багатюща історія української вишивки. І сьогодні деякі моделі оздоблені нею. Професійна група дизайнерів фабрики постійно працює над створенням широкого асортименту нових моделей, де вдало поєднуються тенденції сучасної моди з підкресленням індивідуальності.

«PETRO SOROKA» НА ВИСОТІ! 26.05.2017
«PETRO SOROKA» НА ВИСОТІ!
Під час розіграшу призів, приуроченого до 5 дня народження магазину жіночого одягу українських брендів «Petro Soroka».

ВІДКРИЛАСЯ КРАМНИЦЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ТВІЙ ЧАС» 16.12.2016
ВІДКРИЛАСЯ КРАМНИЦЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ТВІЙ ЧАС»
2016 рік відзначається важливою подією для українських підприємств ­ відкриттям першої на ринку мережі крамниць електронних послуг «Твій час». Із червня по всій країні з’яви­лося вже більше як 60 авторизованих сервісних точок, а до кінця року їхня кількість зросте мінімум втричі. Компанія «Смарт» відкрила крамницю «Твій час» у Кам’янці­По­діль­ському.

Економиш? ЕКОНОМ! 16.12.2016
Економиш? ЕКОНОМ!

Цього тижня кам’янчани святкували не лише Андріївські вечорниці, а й грандіозне відкриття нового маркету «Економ».

ПОДАРУЄМО КРАСУ! 02.12.2016
ПОДАРУЄМО КРАСУ!
1 грудня в Кам’янці-Подільському відкрилася авторська школа перукарського мистецтва Оксани ДОЛІНСЬКОЇ.

СЬОГОДНІ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ФІРМОВИЙ МАГАЗИН БУДИНКУ МОДЕЛЕЙ «PETRO SOROKA» 02.03.2012
СЬОГОДНІ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ФІРМОВИЙ МАГАЗИН БУДИНКУ МОДЕЛЕЙ «PETRO SOROKA»

Про те, які сюрпризи очікують на ка­м’янчанок, нам розповіла комерційний директор української компанії «Будинок моделей «Petro Soroka» Світлана ДАВИДЕНКО.

Автор:  Алла БАБЛЯК

ФЛАГМАН ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ 27.01.2012
ФЛАГМАН ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ

У січні виповнилося 20 років державному Укрексімбанку
Наприкінці 1991 р. перед українськими підприємствами, що займалися зов­нішньо­економіч­ною діяльністю, та й молодою незалежною державою загалом постала сер­йозна проблема здійснення міжнародних розрахунків. До цього часу платежі проводив союзний «Зовнішекономбанк», але що далі, то складніше, а в грудні 1991 р. процес зовсім припинився. Виникла потреба якнайшвидшого створення власного спеціалі­зованого державного банку для обслуговування зовнішньоекономічних зв’язків суб’єктів господарської діяльності.
Ліцензія НБУ №2 від 05.10.2011.

«РИБНА КРАЇНА» Є Й У НАС 09.12.2011
«РИБНА КРАЇНА» Є Й У НАС
Риба та морепродукти - не часті гості на нашому столі. А шкода! М’ясо риби - найкраще джерело такого необхідного нам білка. Він легко перетравлюється і майже повністю засвоюється організмом. Саме завдяки цій властивості риба легко розварюється та швидко готується. 


Автор:  Алла БАБЛЯК

«CREDIT AGRICOLE» У КАМ’ЯНЦІ 23.09.2011
«CREDIT AGRICOLE» У КАМ’ЯНЦІ

16 вересня на вул.Соборна, 27б, відкрилося відділення відомого в Україні КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНКу, власником якого є потужна фінансова група «Credit Agricole Group» (Франція), що успішно працює в Україні з 1993 р. Тепер жителі Кам’янця-Подільського мають можливість отримати сучасні фінансові послуги і бездоганну якість обслуговування. Цей банк займає лідируючі позиції на ринках споживчого та автокредитування, фінансує купівлю житла, приймає вклади від населення на привабливих умовах, здійснює грошові перекази, випуск та обслуговування платіжних і кредитних карток, та надає низку інших послуг для приватних осіб, включаючи страхування.  
Автор:  Алла БАБЛЯК

РУКОДІЛЛЯ ЗАВЖДИ В МОДІ 11.02.2011
РУКОДІЛЛЯ ЗАВЖДИ В МОДІ

Рукоділля - заняття для захоплених і творчих натур, яке користувалося популярністю ба­гато років тому та актуальне сьогодні. Саме для тих, хто не може сидіти без діла, у Старому місті 6 лютого відкрився магазин «Модне рукоділля», в асортименті якого широко представлено всі матеріали, необхідні для вишивання, шиття та в’язання. 


1 — 10 з 21
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі