Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 15 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
09.09.2016

ЗІ СТОЛИЦІ - ДО КАМ’ЯНЦЯ

У міськвідділі поліції знову новий керівник - капітан поліції Борис СУШИЦЬКИЙ. Представити головного поліцейського міста особовому складу 2 вересня прибув начальник ГУ Нацполіції області генерал-майор Микола СЕМЕНИШИН.

Капітан поліції Борис СУШИЦЬКИЙ

Борис Вікторович народився 23 лютого 1987 р. у Хмельницькому. 2005-2009 рр. навчався в Національній академії внутрішніх справ. Працював у Деснянському управлінні поліції ГУ Національної поліції в Києві на посадах слідчого, заступника начальника і начальника слідчого відділу.

Одружений.

 6 вересня новопризначений керівник провів першу прес-конференцію. Борис Вікторович розповів, що від знайомства з містом отримав позитивне враження, як і від особового складу міськвідділу, де вакантними залишаються 37 посад. У курс справ щодо криміногенної обстановки його ввів попередник - підполковник Ігор КШЕМІНСЬКИЙ, який тепер призначений керівником райвідділення поліції.

Наразі у місті нерозкритими залишаються два вбивства і п’ять грабежів, скоєних минулоріч. Устиг отримати новий керівник і претензії щодо «парковки» біля гуртового ринку. Він пообіцяв зробити все можливе, аби в місті було спокійно, а кам’янчани почувалися безпечно.


Повернення до списку