• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
26.01.2018

«ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ» ОЧОЛИВ МАККЕОН

Із 20 грудня 2017 р. головою правління ПАТ «Подільський цемент» групи компаній CRH в Україні призначено Кевіна МАККЕОНА.

Із квітня 2016 р. він працював на посаді голови правління ПАТ «Мико­лаївцемент», що у м.Миколаїв Львівської області, та входить до складу компанії CRH із 2013 р.

Кевін МАККЕОНАКевін Маккеон народився 1980 р. в Ірландії та здобув освіту інженера-будівельника в університеті Кардіффа, що у Великобританії, а також отримав ступінь магістра ділового адміністрування в університеті Уоріка (Великобританія).

Одружений, батько двох дітей.

До групи компаній CRH приєднався 2004 р. і працював на різних посадах в Ірландії, Польщі та Україні. На ПАТ «Подільський цемент» працював у складі служби інжинірингу над інвестиційним проектом будівництва і запуску нової сухої лінії з виробництва клінкеру впродовж 2008-2011 рр.

Святослава КОЗЛЕНКА, який 3,5 роки працював на посаді голови правління ПАТ «Подільський цемент», призначено керівником групи компаній «Полібетон», що виробляє товарний бетон і ЗБВ у Львівській області та є частиною CRH.


Повернення до списку