• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
23.07.2010

МЕХАНІКА У КВАДРАТІ

Ярослав КРОЧАК19 липня відбулося представлення нового директора ДП НТК «Завод точної механіки». Ним став депутат міськради, власник приватного виробничо-комерційного підприємства «Механік» Ярослав КРОЧАК.
Ярослав Адамович народився 22 жовтня 1960 р. у м.Борщів. 1977 р. закінчив Кам’янець-Подільську СШ №2 і вступив до Тернопільської філії Львівського політехнічного інституту для здобуття спеціальності «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». Має авторські винаходи у галузі машинобудування. 1982 р. - технолог приладобудівного заводу. Того ж року його призвали до лав армії. З 1984 р. - інженер-конструктор лабораторії промислової електроніки 
К-ПЕМЗу, згодом - налагоджувальник вакуумних систем і машин плазмової обробки металорізального інструменту. 1990 р. переїхав до Білорусії, де працював на Сморгонському заводі оптичного верстатобудування. 1993 р. заснував у Кам’янці ПВ-КП «Механік».
Одружений. Має двох дітей.
На представленні колективу Ярослав Адамович пообіцяв вивести підприємство із кризи, докласти максимум зусиль, аби завод не перевели до Харкова, та зберегти для міста понад 200 робочих місць і надходження до бюджету.


Повернення до списку