Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

19.03.2010
«ПРИДУМАТИ ТЕ, ЧОГО ЩЕ НЕ БУЛО»
Талановиті уродженці Кам’янця-Подільського, як правило, шукають слави поза межами рідного міста. Але є приємні винятки, які засвідчують: можна досягти значних висот, не покидаючи міста над Смотричем. Професор Юрій ТЕПЛІНСЬКИЙ - яскравий приклад того, що це реально. Судіть самі: Юрій Володимирович, якому через кілька днів виповниться 60 років, усе життя прожив у рідному місті (за невеликим винятком - року служби в армії та трьох років навчання в аспірантурі). Але здобутки має вагомі: із грифом «вперше у світовій математичній літературі». Якщо монографію математика з Кам’янця перекладають англійською мовою та видають в Європі та США, це визнання надзвичайно високого гатунку. Автор:  Олег БУДЗЕЙ

19.03.2010
ОДИН ІЗ ПАТРІАРХІВ ЖКГ
Життя в сучасному місті з його динамічними ритмами важко собі уявити без систем тепло- і водопостачання, водовідведення, вивезення сміття та низки інших послуг, якими ми щодня користуємося, навіть не задумуючись над тим, хто забезпечує їх щоденне функціонування. Забуваємо ми також поцікавитися, коли житлово-комунальні послуги стали такими масовими, як сьогодні, та хто, власне, стояв біля їх витоків у нашому місті.
Саме тому напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення ми запросили на розмову відомого в місті господарника, громадського діяча, депутата міськради сімох (!) скликань, президента депутатського клубу, директора Кам’янець-Подільського МБТІ, почесного працівника житлово-комунального господарства України Анатолія КАЧУРОВСЬКОГО. Понад 30 років свого життя віддав він роботі в цій галузі, за що став лауреатом міжнародних нагород «Лідери ХХІ ст. - Лаври Слави» та «ТОП-менеджер України», був нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», орденом Преподобного Нестора Літописця, відзнакою Кам’янець-Подільської міськради «Честь і шана», численними подяками та грамотами Міністерства ЖКГ, обласної та міської рад.

19.03.2010
«АВАРІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКА. СЛУХАЮ ВАС...»
Однією з головних складових успіху будь-якої справи є стабільність, що виявляється у послідовному розвитку, збереженні традицій і в людях, які по-справжньому віддані своїй роботі. В народі про таких кажуть: «Людина на своєму місці». Так само можна сказати і про Олександра ДУБІЦЬКОГО - змінного інженера аварійно-диспетчерської служби КП «Міськтепловоденергія», з яким ми спілкувалися напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства.

19.03.2010
ПОДАЙТЕ НА УКРАЇНСЬКУ БАРАБОЛЮ, або ХТО ДОПОМОЖЕ ТОМУ, ХТО ХОЧЕ ДОПОМОГТИ КРАЇНI?

«Доброго дня, шановна редакціє газети «ПОДОЛЯНИН»!

У Вашій газеті з’явилася «Гаряча п’ятниця», тому я вирішив написати Вам лист, бо телефон у селі так само працює, як наша влада, коли вона вже обрана. Моє запитання адресоване до райдержадміністрації. Правда, не знаю до якого підрозділу. Справа в тім, що я маю земельну ділянку (паї), приватизовану, виділену в натурі. Вона була в оренді у двох інвесторів, останнім була відома фірма ВАТ «Адамс». Проте за ці роки моя земля жодного разу не оралася. Замість колосистої пшениці виросли верби та акації.
Минулого року термін оренди закінчився. Два місяці я корчував дерева, кропив хімікатами, аби вивести бур’яни. і нарешті привів землю в божий вигляд. Тепер нові потужні інвестори хочуть взяти землю в оренду, але який від них зиск нам, селянам?
Нам з того нічого: ні роботи, ні чим корову годувати. Ріпак - соя, соя - ріпак. Я хочу обробляти власноруч своїх майже 8 гектарів. Маю бажання, досвід, але не маю змоги. Моє запитання: «Чи можу я отримати якусь підтримку від влади?».
З повагою, Василь ГРАМАТЮК, с.Червона Чагарівка».

Автор: 

26.02.2010
АДМІРАЛ БЕЗ Ъ
Фільм і телесеріал «Адмиралъ» привернули увагу кам’янчан до того факту, що дружина російського адмірала Олександра КОЛЧАКА - Софія Федорівна КОЛЧАК (ОМІРОВА) - була родом із Кам’янця- Подільського. Але наше місто дало світові не тільки дружину адмірала, але й повноцінного адмірала. Та ще й якого! Адмірал Флоту Радянського Союзу Сергій ГОРШКОВ (1910-1988) тридцять (!) років (від 5 січня 1956 р. до 9 грудня 1985 рр.) був головнокомандувачем Військово-Морського Флоту СРСР. А ще він двічі Герой Радянського Союзу (1965, 1982), лауреат Державної та Ленінської премій. Сьогодні виповнюється рівно сто років від дня народження Сергія Георгійовича. Тож є нагода детальніше поговорити про його кам’янецьке коріння. Автор:  Олег БУДЗЕЙ

01.01.2010
МАРАФОНИ I ЩАСТЯ ТРЕНЕРА НАЗАРА

2 сiчня 50-рiччя святкуватиме надзвичайно цiкава та неординарна людина, яка все своє життя присвятила спорту i виховала не одне поколiння вiдомих як в Українi, так i за її межами «качкiв», пробiгла вдвiчi довшу за довжину екватора Земної кулi вiдстань, а також...
Про решту цiкавих фактiв розкаже i сам ювiляр - викладач фiзкультури коледжу ПДАТУ, майстер спорту з легкої атлетики, президент обласної та мiської Федерацiї бодибiлдингу, суддя нацiональної категорiї, який за розвиток цього виду спорту в Українi був нагороджений почесним знаком Нацiональної федерацiї, Навазiр КУЧУМОВ, або просто «тренер Назар», як дуже часто з великою повагою вчорашнi та сьогоднiшнi вихованцi називають Навазiра Назiфовича.

01.01.2010
ГАРМОНIЙНИЙ ЮВIЛЕЙ

1 сiчня святкуватиме свiй 70-рiчний ювiлей вiдомий кам’янецький музикант - Анатолiй ГЕПЛЮК, який одним з перших у нашому мiстi почав створювати рiзнi творчi колективи. Протягом 50-ти рокiв пiд його керiвництвом вони виступали на сценах України та за кордоном. Про його 
життя та творчiсть можна писати книги, неодноразово свої шпальти для талановитого музиканта надавав i «ПОДОЛЯНИН».
Нинi ми вирiшили зупинитися на декiлькох яскравих фактах iз життя ювiляра.

01.01.2010
НЕВТОМНА ПАРОВА

2007 р. голову Голоскiвської територiальної громади Валентину ПАРОВУ визнано найкращим сiльським головою району, 2008 р. її портрет занесено на районну Дошку пошани, а 3 грудня 2009-го нагороджено Почесною грамотою Кабiнету Мiнiстрiв України за сумлiнну працю та професiоналiзм. 
Це визнання цiлком заслужене, адже майже 39 рокiв Валентина Тимофiївна трудиться в Голоскiвськiй сiльськiй радi: спочатку як начальник вiйськово-облiкового столу, потiм - секретар, а з 2002 р. - як сiльський голова Голоскiвської територiальної громади, до якої входять сс.Голосків, Пудлівці та Улянівка.

Автор: 

ФЛАКСЕМБЕРГ, СИН ФЛАКСЕМБЕРГIВ

Прізвище ФЛАКСЕМБЕРГ відоме у Кам’янці та районі не одному поколінню не лише лікарів, а й пересічних кам’янчан і мешканців району. Семен Єфремович ФЛАКСЕМБЕРГ 29 років (з 1956 р.) був головним лікарем райлікарні. Свого часу він дуже багато зробив для її розширення на Підзамчі, а потім будував нові корпуси, дбав про розширення мережі лікувальних закладів у селах, покращення медичного обслуговування населення.
Не осоромив слави батька його син - Аркадій. Пішовши стопами батька, він повторив його шлях, став класним лікарем, ефективним мене-джером і залишився чуйною, доброю людиною.
6 вересня Аркадію ФЛАКСЕМБЕРГУ виповнюється 60.

Автор:  Віталій БАБЛЯК
Кількість коментарів:  1


Особа 491 — 499 з 499
Початок | Поперед. | 46 47 48 49 50 | Наст. | Кінець Всі