• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 21 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

26.02.2010
АДМІРАЛ БЕЗ Ъ
Фільм і телесеріал «Адмиралъ» привернули увагу кам’янчан до того факту, що дружина російського адмірала Олександра КОЛЧАКА - Софія Федорівна КОЛЧАК (ОМІРОВА) - була родом із Кам’янця- Подільського. Але наше місто дало світові не тільки дружину адмірала, але й повноцінного адмірала. Та ще й якого! Адмірал Флоту Радянського Союзу Сергій ГОРШКОВ (1910-1988) тридцять (!) років (від 5 січня 1956 р. до 9 грудня 1985 рр.) був головнокомандувачем Військово-Морського Флоту СРСР. А ще він двічі Герой Радянського Союзу (1965, 1982), лауреат Державної та Ленінської премій. Сьогодні виповнюється рівно сто років від дня народження Сергія Георгійовича. Тож є нагода детальніше поговорити про його кам’янецьке коріння. Автор:  Олег БУДЗЕЙ

01.01.2010
МАРАФОНИ I ЩАСТЯ ТРЕНЕРА НАЗАРА

2 сiчня 50-рiччя святкуватиме надзвичайно цiкава та неординарна людина, яка все своє життя присвятила спорту i виховала не одне поколiння вiдомих як в Українi, так i за її межами «качкiв», пробiгла вдвiчi довшу за довжину екватора Земної кулi вiдстань, а також...
Про решту цiкавих фактiв розкаже i сам ювiляр - викладач фiзкультури коледжу ПДАТУ, майстер спорту з легкої атлетики, президент обласної та мiської Федерацiї бодибiлдингу, суддя нацiональної категорiї, який за розвиток цього виду спорту в Українi був нагороджений почесним знаком Нацiональної федерацiї, Навазiр КУЧУМОВ, або просто «тренер Назар», як дуже часто з великою повагою вчорашнi та сьогоднiшнi вихованцi називають Навазiра Назiфовича.

01.01.2010
ГАРМОНIЙНИЙ ЮВIЛЕЙ

1 сiчня святкуватиме свiй 70-рiчний ювiлей вiдомий кам’янецький музикант - Анатолiй ГЕПЛЮК, який одним з перших у нашому мiстi почав створювати рiзнi творчi колективи. Протягом 50-ти рокiв пiд його керiвництвом вони виступали на сценах України та за кордоном. Про його 
життя та творчiсть можна писати книги, неодноразово свої шпальти для талановитого музиканта надавав i «ПОДОЛЯНИН».
Нинi ми вирiшили зупинитися на декiлькох яскравих фактах iз життя ювiляра.

01.01.2010
НЕВТОМНА ПАРОВА

2007 р. голову Голоскiвської територiальної громади Валентину ПАРОВУ визнано найкращим сiльським головою району, 2008 р. її портрет занесено на районну Дошку пошани, а 3 грудня 2009-го нагороджено Почесною грамотою Кабiнету Мiнiстрiв України за сумлiнну працю та професiоналiзм. 
Це визнання цiлком заслужене, адже майже 39 рокiв Валентина Тимофiївна трудиться в Голоскiвськiй сiльськiй радi: спочатку як начальник вiйськово-облiкового столу, потiм - секретар, а з 2002 р. - як сiльський голова Голоскiвської територiальної громади, до якої входять сс.Голосків, Пудлівці та Улянівка.

Автор: 

ФЛАКСЕМБЕРГ, СИН ФЛАКСЕМБЕРГIВ

Прізвище ФЛАКСЕМБЕРГ відоме у Кам’янці та районі не одному поколінню не лише лікарів, а й пересічних кам’янчан і мешканців району. Семен Єфремович ФЛАКСЕМБЕРГ 29 років (з 1956 р.) був головним лікарем райлікарні. Свого часу він дуже багато зробив для її розширення на Підзамчі, а потім будував нові корпуси, дбав про розширення мережі лікувальних закладів у селах, покращення медичного обслуговування населення.
Не осоромив слави батька його син - Аркадій. Пішовши стопами батька, він повторив його шлях, став класним лікарем, ефективним мене-джером і залишився чуйною, доброю людиною.
6 вересня Аркадію ФЛАКСЕМБЕРГУ виповнюється 60.

Автор:  Віталій БАБЛЯК
Кількість коментарів:  1


Особа 491 — 495 з 495
Початок | Поперед. | 46 47 48 49 50 | Наст. | Кінець Всі