Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
04.06.2010

ЗАЛІЗНИЦЯ - ПІД КОНТРОЛЕМ

Михайло КАРВАЦЬКИЙ5 червня працівники транспортної міліції відзначатимуть 91-шу річницю з дня заснування. До транспортної міліції належать відповідні підрозділи, які забезпечують охорону громадського порядку та боротьбу зі злочинністю на залізничному, водному та повітряному транспорті.
Напередодні свята в лінійному відділенні міліції на станції Кам’янець-Подільський відбулося нагородження кращих працівників почесними грамотами та подяками. Зокрема, медаллю «За відвагу в службі» II ступеня нагороджено прапорщика міліції Володимира РЯБОГО, грамоти ОДА отримали майор міліції Михайло КАРВАЦЬКИЙ і прапорщик міліції Валерій СМИЦЬКИЙ.
Основним завданням транспортної міліції на залізниці є забезпечення схоронності вантажів і безпеки громадян як у потягах, так і на залізничному вокзалі. Загалом протяжність дільниці, яку обслуговують працівники ЛВМ на станції Ка-м’янець-Подільський, складає 150 км. Це шлях від вхідного світлофора на станції Ларга до вихідного на станції Ярмолинці, а звідти в напрямку до вхідного світлофора на станції Гусятин. У порівнянні з іншими, місцеве відділення невелике, деякі зі служб представлені всього-на-всього одним працівником. На території оперативного обслуговування відділення щодоби курсує 8 потягів.
Як повідомив начальник ЛВМ на станції Кам’янець-Подільський підполковник міліції Iгор КШЕМIНСЬКИЙ, з початку року зареєстровано 132 заяви та повідомлення про злочини. З них: 20 крадіжок, 3 грабежі, 2 хуліганства, 3 шахрайства. За звітний період працівниками відділення зареєстровано 473 адмінправопорушення, з яких 292 - у потягах. Більшість злочинів вдалося оперативно розкрити.
- Сьогодні найважливішим завданням для нас є боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів і зброї, - каже підполковник міліції Iгор КШЕМIНСЬКИЙ. - Тільки з початку поточного року було виявлено та припинено, відповідно, 9 і 4 такі злочини.
Сьогодні безпека як самих пасажирів, так і їхнього майна знаходиться на достатньо високому рівні. У першу чергу, за цим слідкує патрульно-постова служба, яку очолює інспектор адміністративної служби міліції капітан міліції Олег МАЛИЙ. Щоденно наряд міліції супроводжує міжміські потяги, стежить за дотриманням порядку на залізничному вокзалі та у приміських потягах. Лише уявіть, що від станції Козятин до Хмільника немає жодного відділення залізничної міліції, і єдиний представник правоохоронних органів, який би міг допомогти пасажирам у скрутну хвилину, знаходиться тільки в потязі, зазвичай у десятому вагоні. З початку року наші працівники супроводжують потяги до Києва, а звідти - на Чоп (потяг «Москва - Братислава»). Тож служба не з легких.
Уже 5 років у лінійному відділенні працює майор міліції Михайло КАРВАЦЬКИЙ - черговий ЛВМ на станції Кам’янець-Подільський. Як зізнається наш співрозмовник, з дитинства він мріяв працювати в міліції. Після служби в армії юнак приїхав погостювати до брата в Кам’янець. Місто йому дуже сподобалося, тож вирішив залишитися. Розпочав службу в Державній службі охорони. Пройшов шлях від молодшого інспектора до за-ступника командира роти.
- То були цікаві та, можна сказати, складні часи, - пригадує Михайло Iванович. - Нас наймали охороняти як різноманітні об’єкти, так і людей.
Протягом трьох років Михайло КАРВАЦЬКИЙ працював у спецпідрозділі охорони «Титан». Довелося супроводжувати чимало вантажів по всій Україні. Вантажі були найрізноманітніші - від вибухівки, підакцизних товарів до лікарських засобів і побутових речей. Часто доводилося тижнями не бувати вдома, адже робота вимагала чіткості, дисциплінованості та відповідальності.
2005 р. Михайло Iванович потрапив у лінійне відділення міліції. Каже, що робота тут, у порівнянні з попередньою, набагато спокійніша, але відповідальніша. Хоч і доводиться заступати на добове чергування, але до труднощів не звикати.
- Наприклад, у міськвідділі може бути багато викликів за добу, - каже майор міліції. - У нас же в середньому до 15-ти викликів, тож порівняно спокійно, але є свої нюанси. Окрім мене, ще працюють два чергові - майори міліції Василь БАНТЮК і Сергій ЛЯХОЦЬКИЙ. В основному люди звертаються у відділення з приводу крадіжок як у потягах, так і на вокзалі.
Пригадує він, як одного разу звернувся чоловік і повідомив, що в нього в потязі вкрали барсетку з документами та грішми. По гарячих слідах правоохоронці встановили, що пропажу заявник просто забув у вагоні, ненароком загорнувши у матрац.
- Було дуже приємно і нам, і чоловікові, що обставини так швидко з’ясувалися, - додає Михайло Iванович.
Взагалі, майор КАРВАЦЬКИЙ небагатослівний. Вважає, що краще показувати результати роботи ділом, а не словом. Такого принципу дотримуються і решта працівників ЛВМ на станції Кам’янець-Подільський.
- Користуючись нагодою, - каже начальник відділення Iгор КШЕМIНСЬКИЙ, - вітаю всіх правоохоронців із професійним святом. Праця міліціонера надзвичайно важка, проте дуже важлива. Тож бажаю міцного здоров’я, плідної праці на благо Батьківщини, родинного тепла, благополуччя та всіляких гараздів.


Повернення до списку