• ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ДОРОГУ ОПЕРАЦІЮ!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ЧЕТВЕР, 27 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЕНЕРГІЇ ВИСТАЧИТЬ НА МІСТО І РАЙОН 08.04.2016
ЕНЕРГІЇ ВИСТАЧИТЬ НА МІСТО І РАЙОН
На Кам’янеччині Георгія ГРУБІ знають і поважають не лише як фахового енергетика, але й як активного громадського діяча, депутата райради.
Невдовзі Георгій Борисович відзначатиме 65-літній ювілей, але роки для нього - це лише досвід, тому він гідно і з повним багажем знань та вмінь рухається вперед, має багато планів і напрацювань. 

КЕРУВАТИМЕ ШУБАРСЬКИЙ 08.04.2016
КЕРУВАТИМЕ ШУБАРСЬКИЙ
5 квітня розпорядженням голови районної ради на посаду керуючого справами райради призначено Юрія ШУБАРСЬКОГО.

СКАРБНИЦЯ В ЖІНОЧИХ РУКАХ 01.04.2016
СКАРБНИЦЯ В ЖІНОЧИХ РУКАХ
22 березня Наказом Державної казначейської служби України на посаду начальника Кам’янець-Подільського управління Державної казначейської служби призначено Надію ПОПОВУ.

ІЗ ЗАСТУПНИКІВ - В ОЧІЛЬНИКИ 25.03.2016
ІЗ ЗАСТУПНИКІВ - В ОЧІЛЬНИКИ
У березні управління агропромислового розвитку райдержадміністрації перейменовано на відділ агропромислового розвитку РДА. Його начальником з 15 березня призначено Надію СУЗАНСЬКУ.

У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ НОВИЙ КЕРІВНИК 18.03.2016
У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ НОВИЙ КЕРІВНИК
Свої повноваження склав Юрій ГРИСЬКО, який три роки очолював Кам’янець-Подільський МРЕВ, реорганізований сьогодні в Територіальний сервісний центр №6843. Юрій Борисович залишився працювати в центрі на посаді оператора-діловода, а новим керівником став Олег ГАНЗЮК.

ЯКИЙ ОНЄГІН НЕ МРІЄ СТАТИ ДОН ЖУАНОМ? 04.03.2016
ЯКИЙ ОНЄГІН НЕ МРІЄ СТАТИ ДОН ЖУАНОМ?
Це вперше - на афішах Національної опери України велике фото та ім’я кам’янчанина, випускника дитячої хорової школи Андрія БОНДАРЕНКА. В переддень Дня закоханих він у якості запрошеного соліста Маріїнського і Мадридського театрів, Далласької й Ізраїльської опер виконав партію сержанта Белькоре у комічній опері Доніцетті «Любовний напій».

Автор:  Наталія ЯРОВА

КАДРИ 04.03.2016
КАДРИ
З приємною місією - представити двох нових керівників поліції міста і району - 2 березня до Кам’янця-Подільського завітав головний поліцейський Хмельниччини генерал Микола СЕМЕНИШИН.

НОВИЙ ДИРЕКТОР ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ 26.02.2016
НОВИЙ ДИРЕКТОР ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ
19 лютого новим директором Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника став Олександр ЗАРЕМБА. У попереднього керівника Віктора ТРАВІНСЬКОГО завершився п’ятирічний контракт.

ПОВОРОТИ ДОЛІ БОРИСА КУШНІРА 19.02.2016
ПОВОРОТИ ДОЛІ БОРИСА КУШНІРА
Його життя могло закінчитися, так і не розпочавшись. Він мав би народитися в рідному подільському селі, а з’явився на світ у далекому заокеанському місті. Тож, якщо біографія людини, як правило, починається з дня її народження, то для педагога, історика, краєзнавця й українського патріота Бориса Михайловича Кушніра, якому 23 лютого виповнюється солідних 95 років, стрічку його життєвих подій варто відмотати ще на вісім років назад.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

СПАСИБІ, ГАНСЕ, ЗА РЕКЛАМУ! 12.02.2016
СПАСИБІ, ГАНСЕ, ЗА РЕКЛАМУ!
Практично кожен поважний грунтознавець Сполучених Штатів Америки (та й багатьох інших країн) свого часу дізнавався про існування Кам’янець-Подільської фортеці. Яка ниточка з’єднує американських учених із нашим замком? О, це майже детективна історія!

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО


Особа 41 — 50 з 467
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі
  Booking.com