• ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!
  • ШАНОВНІ КАМ’ЯНЧАНИ!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 29 ТРАВНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЯКИЙ ОНЄГІН НЕ МРІЄ СТАТИ ДОН ЖУАНОМ? 04.03.2016
ЯКИЙ ОНЄГІН НЕ МРІЄ СТАТИ ДОН ЖУАНОМ?
Це вперше - на афішах Національної опери України велике фото та ім’я кам’янчанина, випускника дитячої хорової школи Андрія БОНДАРЕНКА. В переддень Дня закоханих він у якості запрошеного соліста Маріїнського і Мадридського театрів, Далласької й Ізраїльської опер виконав партію сержанта Белькоре у комічній опері Доніцетті «Любовний напій».

Автор:  Наталія ЯРОВА

КАДРИ 04.03.2016
КАДРИ
З приємною місією - представити двох нових керівників поліції міста і району - 2 березня до Кам’янця-Подільського завітав головний поліцейський Хмельниччини генерал Микола СЕМЕНИШИН.

НОВИЙ ДИРЕКТОР ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ 26.02.2016
НОВИЙ ДИРЕКТОР ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ
19 лютого новим директором Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника став Олександр ЗАРЕМБА. У попереднього керівника Віктора ТРАВІНСЬКОГО завершився п’ятирічний контракт.

ПОВОРОТИ ДОЛІ БОРИСА КУШНІРА 19.02.2016
ПОВОРОТИ ДОЛІ БОРИСА КУШНІРА
Його життя могло закінчитися, так і не розпочавшись. Він мав би народитися в рідному подільському селі, а з’явився на світ у далекому заокеанському місті. Тож, якщо біографія людини, як правило, починається з дня її народження, то для педагога, історика, краєзнавця й українського патріота Бориса Михайловича Кушніра, якому 23 лютого виповнюється солідних 95 років, стрічку його життєвих подій варто відмотати ще на вісім років назад.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

СПАСИБІ, ГАНСЕ, ЗА РЕКЛАМУ! 12.02.2016
СПАСИБІ, ГАНСЕ, ЗА РЕКЛАМУ!
Практично кожен поважний грунтознавець Сполучених Штатів Америки (та й багатьох інших країн) свого часу дізнавався про існування Кам’янець-Подільської фортеці. Яка ниточка з’єднує американських учених із нашим замком? О, це майже детективна історія!

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

КРІЗЬ ТРИ ЕПОХИ 12.02.2016
КРІЗЬ ТРИ ЕПОХИ
Письменникові Василю Баженову (1916-1985) випало щастя захопити три епохи, щоправда, дві з них тільки краєчком: він народився в Російській імперії, прожив від дитинства до старості в Радянському Союзі, а помер уже в незалежній Україні. 16 лютого виповнюється сто років від дня народження майстра красного письменства.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

БОЯЛИСЯ Й ПОВАЖАЛИ 12.02.2016
БОЯЛИСЯ Й ПОВАЖАЛИ
У Кам’янці-Подільському понад два десятиліття (в 1958-1980 роках) міський відділ народної освіти очолював Микола Продеус (1916-1982). 17 лютого виповнюється сто років від дня його народження. Тож є нагода добрим словом згадати Миколу Микитовича - здібного педагога, невтомного організатора освітньої діяльності, заслуженого вчителя школи Української РСР.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

НЕВІД’ЄМНИЙ ВІД КАМ’ЯНЦЯ 05.02.2016
НЕВІД’ЄМНИЙ ВІД КАМ’ЯНЦЯ
Серед українських письменників, що мешкають у Києві, але якнайтісніше пов’язані з Кам’янцем, першим на думку спадає Сергій Пантюк. І не тільки тому, що він доволі часто буває в місті свого дитинства та юності, презентує тут усі свої книжки й завжди називає Кам’янець рідним містом. На мій погляд, Сергій Пантюк - невід’ємна частина кам’янецького космосу, хоча в силу життєвих і творчих обставин перебуває то на чернівецькій, то на хмельницькій, то на київській орбітах.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

У ПАСПОРТНОМУ - НОВА ОЧІЛЬНИЦЯ 05.02.2016
У ПАСПОРТНОМУ - НОВА ОЧІЛЬНИЦЯ
З 2 лютого начальником Кам’янець-Подільського міського відділу УДМС України в Хмельницькій області призначено Марію ГАВРИЛИШИНУ.

«ВАМ ТАК ЖИТИ ПОДОБАЄТЬСЯ? МЕНІ - НІ» 15.01.2016
«ВАМ ТАК ЖИТИ ПОДОБАЄТЬСЯ? МЕНІ - НІ»
Вона - ровесниця незалежної України, а якщо бути точним, то навіть трішки старша. Газета «Український футбол» - перше футбольне видання нашої країни українською мовою. «УФ» і досі є флагманом цієї галузі. На жаль, решта всеукраїнських футбольних друкованих ЗМІ - російськомовні. Та бравий козак із м’ячем на емблемі «Українського футболу» свідчить про патріотизм. Газета не женеться за популізмом і широко висвітлює на своїх шпальтах навіть змагання регіонального рівня.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО


Особа 41 — 50 з 462
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі
  Booking.com