Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ЧЕТВЕР, 23 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СПОРТ І ПЕРО - ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПРОФЕСІЇ 29.07.2016
СПОРТ І ПЕРО - ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПРОФЕСІЇ
Сьогоднішній герой нашої рубрики «ювілеї» Михайло МАНЬКОВСЬКИЙ зовсім не виглядає на 70 років, які йому виповняться 1 серпня. Завжди веселий, балакучий, сповнений енергії та ідей. 

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

НОВИЙ КЕРІВНИК БНРЦ 29.07.2016
НОВИЙ КЕРІВНИК БНРЦ
Цього тижня обласна рада визначилася з новим керівником Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.

З ПОДІЛЛЯ ДО КАНАДИ І НАЗАД. 01.07.2016
З ПОДІЛЛЯ ДО КАНАДИ І НАЗАД.
Усередині травня в нашому місті вперше відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Музичний феєрверк», засновником якого виступив видатний українсько-канадський композитор Олександр ЯКОВЧУК - наш земляк.
Олександр Миколайович - це справжній унікум, людина, яка пройшла надзвичайно цікавий і звивистий творчий шлях, у якому траплялися і перепони, і круті віражі, але кожний крок на цьому шляху вів нагору - до вершин музичного ідеалу. 

Автор:  Наталія ЯРОВА

БЕЗ ГАЙХА, АЛЕ З ГАЙХОМ 24.06.2016
БЕЗ ГАЙХА, АЛЕ З ГАЙХОМ
Якось так сталося, що імена низки славних кам’янецьких митців короткі, наче постріл: Грен, Брик, Гайх, Кліщ. Їхні твори неодмінно цілять у самісіньке серце глядача, але, звісно, не вбивають, а навпаки - оживляють душу, дають наснагу.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ТЕНДІТНИЙ ТИЛ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА 24.06.2016
ТЕНДІТНИЙ ТИЛ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА
Красиві сукні та підбори вони замінили на камуфляж і берці, вільний графік - на життя за наказами, яскравий макіяж і манікюр - на діловий природний, а ранкове ніження в ліжку - на пробіжку, віджимання і качання пресу.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

СЛОВО ПРО ВЧИТЕЛЯ 17.06.2016
СЛОВО ПРО ВЧИТЕЛЯ
Сьогодні виповнюється 85 років моєму вчителеві-ветеранові педагогічної праці Емілеві Фішовичу ЕПЕЛЬБЛАТУ. Він народився 17 червня 1931 р. в Кам’янці-Подільському.

ПРОНИКЛИВИЙ ПОГЛЯД ЛІКАРЯ 17.06.2016
ПРОНИКЛИВИЙ ПОГЛЯД ЛІКАРЯ
Через його руки пройшло не одне покоління кам’янчан, адже медицині він присвятив 52 роки свого життя. Володіючи «законом хвилі» та досконало знаючи будову тіла, лікар-рентгенолог міської дитячої поліклініки Геннадій ІВАНОВ щодня пильно вдивляється у чорно-сірі знімки, щоб хворобу було діагностовано, а пацієнта вчасно відправлено на лікування. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПОГЛЯД У НЕБО 10.06.2016
ПОГЛЯД У НЕБО
Слова, винесені в заголовок, яскраво світяться на рекламному плакаті, який з’являється у вечірній час на оглядовому майданчику поблизу Старої фортеці. А поруч - великий телескоп, котрий заманює знайомством із нічними світилами.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

КАДРИ 10.06.2016
КАДРИ
06.06.2016 – 10.06.2016

ЦИФРА, ЯКА ПЕРЕВЕРНУЛА ЖИТТЯ 03.06.2016
ЦИФРА, ЯКА ПЕРЕВЕРНУЛА ЖИТТЯ
Є люди, котрі описують історію нашого міста словами, є - що пишуть її яскравими подіями, а є й такі, які малюють її світлинами. Дуже вдало вдається це робити фотохудожнику Петрові Ігнатьєву. Без його творчого погляду крізь фотооб’єктив вірного «Кенона» не відбувається жодне світське гуляння в Кам’янці. І хоч жити фотографією цей чоловік почав лише десять років тому, однак 8 червня в Галереї мистецтв на свій 60-річний ювілей він відкриватиме вже 100 фотовиставку.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА


Особа 31 — 40 з 471
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі