• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

04.06.2010
ЗАЛІЗНИЦЯ - ПІД КОНТРОЛЕМ

5 червня - День транспортної міліції 
5 червня працівники транспортної міліції відзначатимуть 91-шу річницю з дня заснування. До транспортної міліції належать відповідні підрозділи, які забезпечують охорону громадського порядку та боротьбу зі злочинністю на залізничному, водному та повітряному транспорті.

04.06.2010
ШКОЛА - ЦЕ ЙОГО
9 червня свій п’ятий десяток розміняє директор НВК №17 Борис ТКАЧУК. Робота, сім’я, хобі - все це та багато іншого стало темою нашої розмови з Борисом Миколайовичем напередодні його дня народження.

Кількість коментарів:  1

04.06.2010
ДОЛИНА ТЮЛЬПАНІВ ВІД КОМАНДИ ЩЕРБАНЯ

7 червня - День працівників природно-заповідної справи.
Уявіть собі туалети в лісі, коли в місті їх не знайти і вдень зі свічкою. Таке явище спостерігала в Колодіївці, коли перебувала там із начальником Староушицької науково-дослідної дільниці Національного природного парку «Подільські Товтри» Василем ЩЕРБАНЕМ. Встановили «будиночки невідомих архітекторів» у лісі працівники Староушицької дільниці. Вражає не лише це, а й чистота вздовж берега Дністра та обладнані місця для відпочинку людей, які виїхали на природу.

Автор: 

04.06.2010
ВІД СТУДЕНТА - ДО ДИРЕКТОРА
Директором індустріального коледжу призначено Михайла НЕДОШИТКА.

28.05.2010
ЕФЕКТ «ДЕЖА ВЮ» ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ
Iсторія Кам’янця-Подільського багата на особистості, котрі в різні періоди творили його біографію. Серед наших земляків є державні діячі, воєначальники, видатні історики, вчені, краєзнавці, актори і, звичайно, творці кіно.
Вже протягом багатьох років наша Подільська земля надихає, приваблює та запрошує до себе на гостину своїми мальовничими краєвидами, старовинною фортецею, кам’яними мурами, оборонними укріпленнями та спогадами про дитинство уродженця міста над Смотричем режисера Петра ЯСIНСЬКОГО.
Кількість коментарів:  1

28.05.2010
АКСІОМА СІМЕЙНОГО БІЗНЕСУ
29 травня - День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження
Якщо твої батьки - математики, то і ти з великою ймовірністю теж станеш математиком. Доля Віктора ПАНЬКОВА підтвердила, з одного боку, це правило. Він закінчив фізмат, який свого часу успішно закінчили його батьки (причому настільки успішно, що їх одразу ж залишили там викладати). Далі Віктор закінчив аспірантуру, захистив кандидатську, став викладати на фізматі рідного інституту.
Автор:  Олег БУДЗЕЙ

28.05.2010
ДВІ МІСІЇ СЕРГІЯ СТАШЕНКА

29 травня - Мiжнародний день миротворцiв ООН

Близько 19 років свого життя старший прапорщик Сергій СТАШЕНКО віддав військовій службі, яку розпочав у батальйоні забезпечення навчального процесу К-ПВВIКУ (БЗНП). Сергій Васильович двічі виконував миротворчу місію у складі миротворчих контингентів - в Анголі та Iраку. Він - один з перших миротворців у місті, учасник бойових дій і нині продовжує служити.

Автор: 

21.05.2010
ГІРКІ РОКИ ПЕРЕСЕЛЕНСЬКІ…
21 квітня 1930 року ЦК КП(б) затвердив таємну інструкцію «Про чистку прикордонних округів». Її було надіслано секретарям Кам’янець-Подільського та Проскурівського окружних комітетів партії. Згідно з цими вказівками, з Поділля було депортовано за межі України осіб, які мали антирадянське минуле або близькі родинні зв’язки в Польщі та Румунії.
Маховик репресивної сталінської машини набирав обертів. Слідом за репресованою інтелігенцією, полководцями та державними діячами черга дійшла і до орачів землі та мешканців міста. Ниткою на Схід потягнулися товарні платформи ешелонів зі знедоленими, обкраденими, приниженими хліборобами...
Одна з таких трагедій торкнулася і села Слобідка Баговицька (тепер Станіславівка), що розташувалося за 12 км від міста Кам’янця-Подільського. 1936 року до 20 осель села Станіславівка, до тих, у кого прізвище закінчувалося на «ський», прийшла посильна, яка принесла приголомшливу звістку: про переселення в далекі степи Казахстану.
«Така сумна звістка була принесена і в нашу сім’ю», - згадує Зінаїда Йосипівна СТАВСЬКА, 1918 року народження. 4 травня 2010 року їй виповнилося 92 роки. На все життя в пам’яті Зінаїди Йосипівни закарбувалися спогади важкої долі, яка спіткала переселенців з України в північних степах Казахстану. Далі подаємо гіркі спогади Зінаїди СТАВСЬКОЇ.

07.05.2010
ГЕРОЙ, ЯКОГО НЕ ЗАБУДУТЬ
Про війну нам сьогодні нагадує хіба що бронзова фігура солдата, який схилився над вічним вогнем у скорботнім мовчанні, стрімкі рядки бронзових написів на мовчазному обеліску з іменами тих, хто не повернувся з поля бою, та люди, які ставлять букети квітів до обеліска і цим самим підтверджують свою готовність будь-якої хвилини повторити подвиги загиблих.
Ті, кому випало велике щастя дожити до Дня Перемоги, сьогодні уже ветерани. А чи все ми знаємо про цих людей, про їхні бойові та трудові подвиги?
Звичайно, ні. А шкода, бо імена таких людей потрібно золотими літерами заносити в історію їхнього села або міста, щоб молодь більше знала про них, аби мала на кого рівнятися.
Одним із таких людей є Михайло КУШНIР.

07.05.2010
ЛЮДИНА ВІЙСЬКОВОГО ГАРТУ
З кожним днем усе менше залишається людей, які захистили нашу землю від німецької чуми, а потім відбудували з руїн державу. Серед них знана в місті людина - ветеран Великої Вітчизняної війни, полковник у відставці, колишній голова міської ради ветеранів війни та праці Василь АНДРЕЄВ. Коли розпочалася війна, Василю було лише 16.
Автор: 


Особа 471 — 480 з 495
Початок | Поперед. | 46 47 48 49 50 | Наст. | Кінець Всі