• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 20 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
10.06.2016

КАМ’ЯНЧАНИ ГОТУВАЛИ - МІЖНАРОДНІ СУДДІ КУШТУВАЛИ

КАМ’ЯНЧАНИ ГОТУВАЛИ - МІЖНАРОДНІ СУДДІ КУШТУВАЛИБільше як сотня кухарів із різних регіонів України 26-­28 травня демонстрували кулінарні здібності у Всеукраїнському конкурсі «Дні української кухні» у Львові. В масштабному гастрономічному форумі взяли участь і кам’янчани. І поки двоє шеф­-кухарів із Кам’янця­Подільського виборювали медалі, в складі суддів вишукані страви дегустувала й власниця готельного комплексу «Ксенія» Галина ЛОКАЙ.
Конкурс кулінарного мистецтва вже вдруге організовує Асоціація кухарів «Західна Шеф Група». Проводився він у львівському аеропорту ім.Данила Галицького, де досвідом приготування й подачі страв української кухні ділилися 120 учасників із західних і східних міст України, зокрема навіть із Донецька та Криму. Свої страви представляли й двоє кухарів кам’янецького ресторану «Ксенія». А от серед журі були не лише
українці, але й імениті гості із Сербії, Чехії, Румунії, Польщі, Ісландії, а також Прибалтики.
- Я вдруге мала нагоду представити наше місто і побувати в суддівському складі цього чемпіонату, - каже Галина Локай. - Це просто величезний досвід попрацювати разом із такими професіоналами, як, скажімо, віце-президент громадської спілки «Український кулінарний союз» Людмила Радченко, ректор школи готельєрства і ресторанного бізнесу в польському місті Познань Роман Давид Таубер, почесний президент і засновник Асо-ціації шеф-кухарів Сербії Джордже Костіч. Надзвичайно вразив майстер-клас найкращого кондитера Ісландії Марії Шрамко, яка прославилася вмінням створювати цілі шедеври із цукру та карамелі.
КАМ’ЯНЧАНИ ГОТУВАЛИ - МІЖНАРОДНІ СУДДІ КУШТУВАЛИПриємно, що нашим кухарям вдалося здивувати суддів такого заходу та зайняти призові місця. Бронзову медаль у номінації «Перша страва» виборола Ольга ПОБЕРЕЖЕЦЬ, яка готувала рибний суп-пюре. Виправдав усі надії й новий шеф-кухар «Ксенії» Андрій ЛАПАН - у двох номінаціях «Риба» та «М’ясо» він отримав золоті медалі.
Крім незабутніх емоцій і призових місць привезли кам’янчани й інші цінні подарунки. Голова колегії суддів Роман Давид Таубер вручив сертифікат на суму 2 400 євро для навчання кулінарії в Познані. Гарним презентом від чемпіонки світу з кулінарного мистецтва Марії Шрамко став сертифікат на участь у майстер-класі з виготовлення кондитерських виробів. Троє суддів, у тому числі й Галина Локай, отримали від організаторів золоті значки у вигляді карти України.
А сьогодні, здобувши кулінарний досвід, ресторан «Ксенія» запрошує скуштувати страви, які були презентовані у конкурсі «Дні української кухні».

Автор:  Тетяна ДИКА

Повернення до списку