• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 19 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
23.12.2016

ПРЕКРАСНЕ - ДІТЯМ!

75 мистецьких робіт студентів К-ПНУ імені Івана Огієнка прикрашатимуть навчальні та соціальні заклади Хмельниччини.

ПРЕКРАСНЕ - ДІТЯМ!Це стало можливим завдяки сталій співпраці Благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка з кафедрою образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва національного університету.
- Серед робіт, які наші партнери передали підшефним закладам фонду, є картини і вітражі, вишиванки і батик, роботи із соломи, - говорить президент БФ «МіСт» Сергій ІСАЄНКО. - Дуже приємно, що є люди, котрі роблять усе можливе, аби долучитися до добрих справ. Особливу вдячність висловлюю завідувачу кафедри Наталії УРСУ.
Напередодні Дня святого Миколая 23 картини і вишиту бісером ікону Божої Матері особисто від Наталії Урсу вже отримав Кам’янець-Подільський ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою і сім картин - дитсадок №17 «Світлячок».
За словами президента фонду, незабаром мальовничі пейзажі, колоритні сюжети і барвисті натюрморти отримають інші підшефні заклади. До речі, добрі справи, які натхненно робить
БФ «МіСт» ім.Михайла Савенка, не залишилися непоміченими і на державному рівні. На початку грудня Сергій Ісаєнко отримав за благодійну і волонтерську діяльність подяку від міністра соціальної політики України. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

Повернення до списку