• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 17 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
29.12.2016

У НОВИЙ РІК БЕЗ УЛЮБЛЕНИХ КАНАЛІВ?

Доки одні кам’янчани активно скуповуються до Нового року, інші переймаються тим, що у святкову ніч можуть залишитися без улюблених телепередач, які показують центральні канали.

- Днями сусідка повідомила, що в новорічну ніч вимкнуть кабельне телебачення і можна буде подивитися лише державні телеканали. Виходить, що в новорічну ніч я залишуся без улюбленого «вогника»? - зателефонувавши до редакції, обурилася пенсіонерка Людмила Миколаївна.
По роз’яснення ми звернулися до директора ДП ТРК «Імпульс - ТБ» Бориса МАЛАНЧУКА. Він повідомив, що з 1 січня 2017 р. набувають чинності зміни до Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Відтак домовленості між кабельними операторами і медіа-групами переходять у комерційну площину. Тобто, медіа-групи вимагатимуть у операторів кабельного телебачення плати за трансляцію. Втім стосується це лише провайдерів та операторів кабельного телебачення. Зміни не зачеплять ефірного та супутникового ТБ. Безкоштовно транслюватимуться «Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія», «Поділля - Центр», «Дитяче телевізійне агентство», «Парламентський телеканал «Рада», «Культура», «UA: ПЕРШИЙ».
- Наразі ведуться перемовини з комерційними каналами щодо підписання контракту, - повідомив Борис Андрійович. - Провідні медіа-групи змушують нас купувати трансляцію цілим пакетом, що не вигідно ані нам, ані абонентам. Наприклад: якщо ми хочемо транслювати «1+1», то змушені взяти на додачу ще й «2+2», «ТЕТ» тощо. На сьогодні ми все детально вивчаємо та прораховуємо. Хочу заспокоїти наших абонентів: зовсім без каналів вони не залишаться, натомість ми запропонуємо інші варіанти. Поки що зарано говорити і про підвищення абонентської плати.
Втім любителям «блакитного екрана» хвилюватися не варто. Переглянути улюблені серіали та передачі вони зможуть по ефірному чи супутниковому ТБ. Тобто, кімнатні антени, цифрові приставки та он-лайн-сайти телеканалів коштів за перегляд поки що не беруть. 


Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку