Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
П'ЯТНИЦЯ, 15 ГРУДНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
03.02.2017

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ

Минулого тижня район підбив підсумки у спортивній галузі минулого 2016 року, традиційно нагородивши десятку найкращих спортсменів.

До переліку найкращих увійшли: Тетяна Шлопко - майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату світу з жиму серед жінок, чемпіонка Європи серед дівчат, чемпіонка України з пауерліфтингу; Вадим Воронецький - заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу; Орининська сільська рада - переможець огляду-конкурсу на найкраще спортивне село району.

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ З ОЛІМПІЙСЬКИХ 
ВИДІВ СПОРТУ

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ1. Ілля Розумовський - срібний призер чемпіонату області (легка атлетика).
2. Анна Горгулько - мсмк, чемпіонка України серед молоді, чемпіонка командного чемпіонату України (тхеквондо ВТФ).
3. Тетяна Арсенюк - чемпіонка району (настільний теніс).
4. Дмитро Мещук - переможець етапу Кубка світу, срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ).
5. Юрій Попович - чемпіон і найкращий гравець чемпіонату району (волейбол).
6. Олег Барицький - чемпіон і найкращий гравець чемпіонату району (футбол).
7. Валерія Тимчук - переможець етапу Кубка світу, чемпіонка України серед юніорів (тхеквондо ВТФ).
8. Анастасія Атаманчук - срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол).
9. Ольга Арсенюк - чемпіонка району (настільний теніс).
10. Яна Стельмах - срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол).

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Тетяна Шлопко - мсмк, бронзова призерка чемпіонату світу з жиму серед жінок, чемпіонка Європи серед дівчат, чемпіонка України (пауерліфтинг).
2. Юрій Гаврилюк - бронзовий призер чемпіонату області (армспорт).
3. Тетяна Мельник - змс, бронзова призерка чемпіонату світу серед жінок, чемпіонка України, чемпіонка області (пауерліфтинг).
4. Валерій Данчук - бронзовий призер чемпіонату області, чемпіон району (футзал).
5. Сергій Зірчик - срібний призер чемпіонату області (армспорт).
6. Валентина Загоруйко - срібний призер чемпіонату України (пауерліфтинг).
7. Віталій Рибарчук - срібний призер і найкращий воротар чемпіонату району (футзал).
8. Сергій Дігалов - чемпіон області (армспорт).
9. Тетяна Чумагіна - чемпіонка Всеукраїнської, обласної та районної спартакіад державних службовців (шашки).
10. Каріна Голованчук - бронзова призерка чемпіонату України серед сільських команд (футзал).

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ЮНІОРИ

1. Катерина Ткачук - кмс, бронзова призерка чемпіонату світу серед дівчат із жиму, чемпіонка України (пауерліфтинг).
2. Даніїл Баблонюк - чемпіон України серед юнаків (тхеквондо ВТФ).
3. Каріна Ткачук - срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол).
4. Єва Мак - кмс, срібна призерка чемпіонату України серед юніорів, чемпіонка області (пауерліфтинг).
5. Давид Нестеров - кмс, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ).
6. Ганна Гончар - мсмк, чемпіонка світу з жиму серед юніорів, срібна призерка чемпіонату Європи, бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів, чемпіонка України (пауерліфтинг).
7. Владислав Козак - бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ).
8. Анастасія Антонюк - срібна призерка чемпіонату України серед дівчат (пауерліфтинг).
9. Данило Братушко - чемпіон обласного турніру серед юнаків (легка атлетика).
10. Іван Тимчук - бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків (тхеквондо ВТФ).

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ВЕТЕРАНИ

1. Леонід Березніцький - мс, чемпіон світу серед ветеранів, чемпіон України серед ветеранів (гирьовий спорт).
2. Микола Дубчак - бронзовий призер Кубка України серед ветеранів (легка атлетика).
3. Руслан Хамелюк - срібний призер Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату області серед ветеранів (футзал).
4. Ігор Вольський - чемпіон району серед ветеранів (волейбол).
5. Ольга Матковська - чемпіонка області серед ветеранів (шахи).
6. Павло Чорний - чемпіон області серед ветеранів (гирьовий спорт).
НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ7. Юрій Самборський - срібний призер Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату області серед ветеранів, бронзовий призер чемпіонату району (футзал).
8. Роман Булигін - срібний призер Кубка України серед ветеранів (футзал), срібний призер чемпіонату району серед ветеранів (волейбол).
9. Іван Правник - срібний призер обласної спартакіади, чемпіон районної спартакіади державних службовців (шашки).
10. Сергій Боднар - чемпіон району серед ветеранів (волейбол).
КОМАНДА РОКУ: збірна району з футболу дівчат 2002-2004 рр.н. - чемпіон обласних і срібний призер Всеукраїнських сільських спортивних ігор «Золотий колосок».
Хмельницька обласна Федерація футболу НАЙКРАЩИМ ГРАВЦЕМ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ визнала гравця команди ФК «Кам’янець» Миколу Тарасова.
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ (Вища ліга):
I місце - «Астра» (Велика Слобідка);
II - «Октава» (Слобідка-Рихтівська);
III - «Олімп» (Кульчіївці).
Також СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ отримали:
Найкращий гравець чемпіонату району з футболу Олег Барицький («Астра»).
Найкращий суддя чемпіонату району з футболу Віктор Гладиш.
Перша ліга: I місце - «Олімпік» (Слобідка-Гуменецька); II - «Титан» (Крушанівка); III - «Факел» (Кадиївці).
Друга ліга: I місце - «Дністер» (Стара Ушиця); II - «Колос» (Оринин); III - «Кармалюк» (Гуменці).
Найкращий тренер районної ДЮСШ відділу освіти Іван Боднар.
Найкраще висвітлення спортивних подій району - журналіст Олег Мазурик.
Помічник народного депутата Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко нагородила:
Валерію Тимчук - переможницю етапу Кубка світу, чемпіонку України серед юніорів із тхеквондо ВТФ;
футбольну команду «Астра» (с.Велика Слобідка) - чемпіона району з футболу 2016 р. у Вищій лізі;
Олега Ковальчука - директора районної ДЮСШ відділу освіти.


Повернення до списку