Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 19 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
24.03.2017

«ПАСПОРТНИЙ СТІЛ» ЗМІНИВ ПРОПИСКУ

Міський відділ Державної міграційної служби переїхав на нове місце. Відтак установа розміщується не на вул.Данила Галицького, 6, як було раніше, а на Князів Коріатовичів, 68.

«ПАСПОРТНИЙ СТІЛ» ЗМІНИВ ПРОПИСКУ

Останнім часом до редакції надходять скарги на чималі черги біля паспортного столу. Аби отримати перепустку в світи, кам’янчанам доводиться приходити до міграційної служби ні світ ні зоря.
- Аби оформити паспорт для виїзду за кордон, моїй племінниці довелося майже три місяці оббивати пороги міграційної служби, приходити сюди мало не на світанку, щоб записатися у чергу, - поскаржилася кам’янчанка Олена. - Документи приймають лише декілька днів на тиждень і обслуговують у день близько 20 відвідувачів. Хоча черги стоять кілометрові.
- На сьогодні є факти, які викликають справедливі обурення громадян щодо надання послуг міським відділом міграційної служби, - коментує начальник міськвідділу ДМС Марія ГАВРИЛИШИНА. - Ми докладаємо максимум зусиль, щоб впорядкувати чергу.
У місті проживають близько 98000 населення віком від 14 років, які, відповідно до законодавства України, зобов’язані отримати паспорт громадянина України. А на сьогодні в міському відділі підключено поки що тільки один вузол ЄІАС УМП для роботи з оформлення та видачі паспорта для виїзду за кордон і паспорта громадянина України у вигляді ID-картки. Відповідно створюються великі черги та надходять скарги.
Найближчим часом планується запуск електронної черги та придбання додаткового обладнання для оформлення документів.
По консультації чи з пропозиціями кам’янчани можуть звертатися за номером: 9-61-89.


Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку