• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 23 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
14.04.2017

ЧИЯ ПИСАНКА НАЙКРАЩА?

ЧИЯ ПИСАНКА НАЙКРАЩА?

Великдень - весняне свято, яке викликає масу позитивних емоцій і душевне тепло в кожного українця. Народна мудрість каже: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки». Адже кожна писанка - це маленький світ із зорями, квітами, церквами… Тож цьогоріч з ініціативи мережі магазинів канцелярських товарів «Офіс-Центр» протягом квітня тривав конкурс на найкращу великодню композицію серед дитячих садочків міста.

Готували роботи для конкурсу «Великодня композиція своїми руками» і батьки, і діти, і навіть вихователі. Аж 158 робіт протягом місяця експонувались в «Офіс-центрі» (пр.Грушевського, 42). Підбиття підсумків конкурсу відбулося тут 12 квітня. На вручення призів завітали керівники всіх садочків, кожен із яких отримав подарунок.
ЧИЯ ПИСАНКА НАЙКРАЩА?- Діти повинні знати і поважати національні звичаї та традиції, а ми в свою чергу маємо допомогти розвивати їхній інтерес до декоративного мистецтва. Саме ця думка наштовх­нула нас організувати конкурс, - розповідає керуюча магазином Наталія РИБАК. - Конкурс проводиться в багатьох містах України, на кожне місто - свій призовий фонд. Але маленькі ка­м’ян­чани настільки активні й творчі, що керівництво «Офіс-Центру» другий рік поспіль виділяє додаткові кошти. Загалом сума склала 11 тисяч гривень.
Чого тільки не навигадували вправні рукотвори! Великодні експонати тут у найрізноманітніших техніках: декупаж, орігамі, плетіння, в’язання, живопис, паперопластика, вишивка, квілінг, бісероплетіння, ліплення з ЧИЯ ПИСАНКА НАЙКРАЩА?різних матеріалів. Відвідувачі магазину, насолоджуючись різ­нобарв’ям крашанок, виробів хенд-мейд і саморобок талановитих діток, протягом місяця обирали найкращу роботу та голосували за допомогою спеціальної скриньки. За результатами голосування, I місце і 2000 гри­вень здобула робота під номером 110 (ДНЗ №9); II і 1500 гривень - робота №85 (ДНЗ №5), а III місце і 1000 гривень - робота під номером 60 (ДНЗ №23).
Роботи оцінювало й незалежне журі з представників управління освіти, журналістів, педагогів і працівників магазину. Саме вони і вирішили, хто отримає заохочувальні призи за активну участь у конкурсі. Нагороду 500 гривень отримали роботи вихованців дитсадків №№3, 16, 30, 22, 21.
По 400 гривень за свої виро­би отримають юні таланти із ДНЗ №№1, 2, 7, 8, 12, 15, 17, 18, 19, 20.

Ольга БАНАХ. 


Повернення до списку