Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 25 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
05.05.2017

72 РОКИ ПОТОМУ

Уже минуло 72 роки відтоді, як перемогою над нацизмом завершилася Друга світова війна.

72 РОКИ ПОТОМУ

За даними Українського інституту національної пам’яті, в результаті бойових дій в Україні було зруйновано понад
700 міст і містечок, десятки тисяч сіл. Київ знищено на 85%, Харків - на 70%, великої розрухи зазнали Дніпропетровськ, Запоріжжя, Полтава, повністю знищено Тернопіль.

Було зруйновано 2 млн. будинків, унаслідок чого понад
10 млн. людей залишилися без даху над головою. Загалом ма­теріальні втрати України під час війни оцінюють у 285 млрд. крб., або 100 млрд. доларів за тодішнім курсом валют.

Загальні втрати України в Другій світовій війні оцінюються у 8-10 мільйонів життів, із них 250 тисяч подолян. 6495 військових загинули під час визволення Кам’янця-Подільського.

Цими днями Кам’янеччина згадає полеглих у боях Другої світової.

Громада району сьогодні, о 10.00, збереться на мітинг біля меморіального комплексу загиблим воїнам у с.Довжок. А в різних мікрорайонах міста до меморіальних знаків і могил полеглих буде покладено квіти.

9 травня, об 11.00, у сквері Танкістів відбудеться мітинг-реквієм, приєднатися до якого запрошують усіх охочих кам’янчан.

Із нагоди відзначення Дня Перемоги 9 Травня у Кам’янці-Подільському ветеранам Другої світової безкоштовно надаватимуться послуги з пасажирських перевезень міським транс­портом загального користування.


Повернення до списку