• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 19 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
06.06.2017

З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

ФотоСьогодні, 6 червня, у день професійного свята українських журналістів, редакція газети «Подолянин» отримала і ще продовжує отримувати щирі вітання. Теплі слова і побажання надходять від представників влади, податкової інспекції, ветеранів, поліції, науковців, лікарів, військових, колег, рекламодавців, партнерів і друзів газети. Додають нам натхнення і бажання працювати якнайкраще вітальні дзвінки наших читачів, котрі зізнаються у захопленні нашою газетою, відзначають професіоналізм колективу і бажають якомога більше гарних і світлих новин.

Ми дякуємо всім за вітання і в свою чергу бажаємо нашим колегам здоров’я, великих тиражів і широких радіо-, теле-, інтернетаудиторій! 

Від другої влади - четвертій: представники виконавчої влади міста на чолі з міським головою Михайлом Сімашкевичем разом із представником народного депутата України Володимира Мельниченка першими привітали журналістів!
Ветерани завжди в строю: зв’язок між поколіннями за допомогою журналістів міцно тримає прес-служба ради ветеранів міста. Її керівник, наш колега Анатолій Бернадін - активний дописувач газети.  Колектив податкової інспекції на чолі з Ігорем Бєлком має в обличчі редакції гарного партнера - за допомогою «Подолянина» податківці вчасно інформують підприємців і населення про всі новинки законодавства.     


Повернення до списку