Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
15.12.2017

НА ТРАСІ - НОВІ ВАГИ

Три пересувні габаритно-вагові комплекси для зважування фур 11 грудня Хмельниччині передав заступник міністра інфраструктури України 

Юрій ЛАВРЕНЮК.

DSC_2004.jpg- Усього закуплено 78 таких комплексів, - зазначив Юрій Федорович. - Адже наше завдання - не лише будувати дороги, а й берегти їх у належному стані. На жаль, за минулий рік маємо безліч порушень вагового контролю, коли вантажівки перевищували допустимі норми. Тому управління Укртранс­безпеки має все контролювати.
Окрім зважування, комплекси перевірятимуть габаритні та вагові параметри автомобілів. Крім того, наглядатимуть і за водієм: за допомогою спецпристрою зчитуватимуть із його персональної картки, чи не кермує він більше часу, ніж дозволяють норми. Щоб впоратися із завданням, мобільні лабораторії забезпечені необхідним обладнанням, зокрема і комп’ю­те­ра­ми.
Під час передачі нових комплексів, що відбулася в Кам’янці-Подільському за участі нардепа Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА, го­лови Хмельницької ОДА Олександра КОРНІЙЧУКА, заступника Хмельницького міського голови Андрія БОНДАРЕНКА, пред­ставників влади нашого міста і району, почесними грамотами Хмельницької ОДА нагороджено інспекторів Укртрансбез­пеки.
НА ТРАСІ - НОВІ ВАГИА доки нові білі мікроавтобуси «Opel» із написом «Укртрансбезпека» готуються пильнувати траси та штрафувати за зайві тонни несвідомих перевізників, зміни готують і сумнозвісному «Тещиному».
- На 2018 рік заплановане масштабне будівництво перевалу «Тещин язик», - додав Юрій Лавренюк. - Передбачається солідна сума - понад 200 мільйонів гривень. Одинадцять із половиною мільйонів виділили на будівництво мосту в Гуменцях. Проект будів­ництва «тещиного» є складним, тому підрядників обиратимемо ретельно. Переможець повинен мати досвід роботи, хорошу техніку і кваліфікованих фахівців. Злямзити тендер я не дозволю.
На запитання журналістів, чи відомо посадовцю про жахливий ремонт кам’янецької дороги на вул.Князів Коріатовичів, яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, Юрій Федорович сказав, що про факт йому доповіли, і наразі він планує розібратися із ситуацією.  


Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку