• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.03.2018

«ГАЗПРОМ» ПРОДОВЖИВ КАНІКУЛИ... ДО 12-го!

Президент попросив прикрутити газ - і у Кам’янці закрили школи і садочки.
Зроблено це у відповідності до загальнонаціонального плану дій та рішення обласної комісії з техногенної безпеки. Так само припиняють навчання освітні заклади по всій Україні.  
- «Газпром», програвши Україні в Стокгольмському арбітражі, знизив на 20 відсотків тиск у газопроводах на своєму боці системи, щоб дискредитувати Україну, - оприлюднив інформацію на своїй сторінці у «Фейсбуку» Петро ПОРОШЕНКО. - Щоб зруйнувати цей сценарій - достатньо на декілька днів зменшити в оселях температуру на один градус. Приєднуючись до цієї ініціативи особисто, я також закликаю всі державні установи зменшити по можливості температуру в приміщеннях. Так само прошу громадян на декілька днів прикрутити опалення лише на один градус або максимально уникати втрат тепла в будинках».
Із цього приводу 2 березня відбулося засідання виконкому Кам’янець-Подільської міськради, на якому розглядали, як зекономити газ на місцевому рівні. Як наслідок, зійшлися на тому, щоб призупинити навчання у школах і садочках із 3 березня. Навчальний процес розпочнеться вже з 12 березня. Втім для дошкільнят, батьки яких не можуть залишитися вдома, черговим залишається ДНЗ №17, що працює на твердому паливі.  
Кам’янчан з індивідуальним опаленням міська влада просить зменшити температуру в приміщенні бодай на 1 градус удень і на 2 - уночі. Споживачів центрального опалення це не торкнеться, адже місто і досі заміщувало 30% газу котельнями на альтернативному твердому паливі. 
Такого режиму економії міська влада просить дотримуватися до 5-6 березня.  

Повернення до списку