• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.03.2018

ОСТАННІЙ ЛЮТИЙ ТИЖДЕНЬ?

Хоч календар уже радісно сповістив про настання весни, втім зимовий мороз вперто нагадує кам’янчанам, що ховати теплі речі у шафу ще зарано. Останній тиждень лютого дав можливість туристичній перлині по-особливому відчути зимовий настрій, адже за вікнами стовпчик термометра доходив до -20. Зимовим атрибутам, як-от мороз, сніг і лід, тішаться лише дітлахи, яким карантин додав днів для зимових розваг. А от дорослим не позаздриш, особливо комунальникам. Вони за цілу зиму так затято не розчищали кам’янецьких доріг, як довелося це робити за тиждень до весни. Непередбачувана погода змусила їх виходити на роботу і в суботу.

ОСТАННІЙ ЛЮТИЙ ТИЖДЕНЬ?Але чи так розчищалося, чи просто не пощастило деяким перехожим, які травмувалися просто на вулиці. Таких до місцевого травмопункту звернулося аж 86, із яких 32 довелося накладати гіпс.
У районі ж із вуличними травмами госпіталізували 6 осіб. Одних лід підкосив на власному подвір’ї, інших небезпека спіткала на сільських вулицях. Ще двоє ОСТАННІЙ ЛЮТИЙ ТИЖДЕНЬ?мешканців району стали жертвами морозів і наразі перебувають у Центральній райлікарні з діагнозом «обмороження». Аби запобігти таким випадкам, у районі відкрили стаціонарні пункти обігріву в лікарнях і центрах соцобслуговування у Жванці, Старій Ушиці й Оринині, також погрітися можна в амбулаторії у Слобідці-Рихтівській і ЦРЛ. Працюють пункти обігріву і в кам’янецьких лікарнях та центрі «Турбота».

Стихія додала клопоту і водіям. 28 лютого перемело дорогу до с.Вітківці Завальського напрямку, але замет вдалося максимально швидко розчистити і відновити рух транспорту.
Центральні дороги державного і регіонального значення на Кам’янеччині розчищають і посипають працівники філії «Ка­м’янець-Подільська ДЕД». З іншими шляхами допомагають аграрії та приватні підприємці.

Ольга БАНАХ, Вікторія КОЖЕВНІКОВА.


Повернення до списку