Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ІЗ РУЖОМБЕРКА З НОВИМ ДОСВІДОМ 19.04.2019
ІЗ РУЖОМБЕРКА З НОВИМ ДОСВІДОМ
Недавно Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка став учасником програми від все­світньо відомої платформи «Erasmus+ 107 KA», яка передбачає партнерство з університетами країн Європейського Союзу в галузі навчання і викладання.

ЕКОЛОГІЧНІ АКЦІЇ НА СВИНЕЙ НЕ ДІЮТЬ 19.04.2019
ЕКОЛОГІЧНІ АКЦІЇ НА СВИНЕЙ НЕ ДІЮТЬ
Цьогоріч перед Великоднем традиційно вичищають наше місто від кучугур пластику, скла, поліетиленових пакетів і зимового відсіву. Вже встановили рекорд - на сміттєзвалище на початок квітня вивезли понад 600 причепів сміття (торік на цей час із міста вивезли 450 причепів). 

ТУРНІКЕТ НА ПАРАПЕТІ 12.04.2019
ТУРНІКЕТ НА ПАРАПЕТІ
Нехтуючи правилами дорожнього руху, два тижні тому у центрі міста під коле­сами автомобіля опинив­ся пішохід. Причина банальна - біг на «червоне світло», хоч і «по зебрі». На щастя, обійшлося без серйозних травм. І водій, і постраждалий зазнали легкого переляку. Поліцію на місце пригоди не викликали. 

ЯКИЙ ЖЕ РЕКОРД БЕЗ КАМ’ЯНЦЯ! 12.04.2019
ЯКИЙ ЖЕ РЕКОРД БЕЗ КАМ’ЯНЦЯ!
Три дні, 33 аеродроми, декілька тисяч селфі - й рекорд встановлено! Ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро КОМАРОВ разом зі своїм оператором і двома пілотами реалізували проект для привернення уваги до розвитку малої авіації в Україні. На чотиримісному літаку вони по периметру пролетіли нашу країну, приземляючись на малих аеродромах. 

СТО РОКІВ НА ВАРТІ 12.04.2019
СТО РОКІВ НА ВАРТІ
Цьогоріч карний розшук відзначає 100-річчя від дня заснування. Саме на цю структуру покладена робота з розкриття низки злочинів кримінального характеру: розбої, вбивства, грабежі, шахрайства, розшук безвісти зниклих. Тут не пройде дилетантство чи легкодухість, адже карний розшук вимагає залізної волі та найвищого професіоналізму. Сучасний працівник карного розшуку - це і психолог, і аналітик - профі, відданий непростій роботі. Попри те, що з роками неодноразово змінювалася правова база і структура карного розшуку, завдання ж не змінилися.

КУЛЬТУРА КАМ’ЯНЕЧЧИНИ: ВІДГУКИ І ПРОПОЗИЦІЇ 12.04.2019
КУЛЬТУРА КАМ’ЯНЕЧЧИНИ: ВІДГУКИ І ПРОПОЗИЦІЇ
На сторінках «Подолянина» ми часто розповідаємо про майстрів сцени, екрана, пенз­ля і ниток, анонсуємо різноманітні концерти, виставки, вистави. Але не всі знають, що є у році день, який об’єднує всіх митців однією датою - Міжнародним днем культури (15 квітня). 

ЖИТТЄВІ ОРБІТИ ВЧЕНОГО 12.04.2019
ЖИТТЄВІ ОРБІТИ ВЧЕНОГО
7 лютого 2019 року порідшали ряди наукової спільноти не тільки міста, а й України. Цього дня помер плідний науковець, гарний наставник і колега - вчений-селекціонер Іван КОВТУНИК. Довгий час він працював у ПДАТУ і майже чотири роки керував нашим радгосп-технікумом. Іван Миколайович, напевне, недаремно народився у день, який згодом став Днем космонавтики, адже на орбіту сільськогосподарської науки його направив... сам Сергій Корольов.

МІСТО МРІЙ: БУДУЄМО І ДБАЄМО 12.04.2019
МІСТО МРІЙ: БУДУЄМО І ДБАЄМО
Екологічна безпека - запорука повноцінного існування всієї планети. Таке правило сповідує й успішно реалізує на практиці Будівельна компанія «Місто Мрій», яка з 2016 року працює на ринку будівництва житла в Кам’янці-Подільському. 23 березня 2019 р. забудовники долучилися до загальноміської толоки з прибирання центральної частини міста. 

НАМИСТО УКРАЇНСЬКОГО КОЛОРИТУ 05.04.2019
НАМИСТО УКРАЇНСЬКОГО КОЛОРИТУ
Через два тижні, 19-20 квітня, Кам’янець-Подільський урочисто відкриває новий турсезон, цього разу під слоганом «Кам’янець на Поділлі - український колорит».

ЯК НАШІ АГРАРІЇ ДОСВІД ПЕРЕЙМАЛИ 05.04.2019
ЯК НАШІ АГРАРІЇ ДОСВІД ПЕРЕЙМАЛИ
Наприкінці березня члени Всеукраїнської аграрної ради (далі - ВАР) із робочим візитом відвідали Литву та Естонію, аби запозичити їхній досвід у проведенні земельної реформи. Особливу увагу зосередили на ринку продажу землі та децентралізації.

СЕЛО ПРОСЛАВЛЯЮТЬ «КНЯГИНИН GIRLS», «ХУРТОВИНА» І «ЦИРЦЕЯ» 05.04.2019
СЕЛО ПРОСЛАВЛЯЮТЬ «КНЯГИНИН GIRLS», «ХУРТОВИНА» І «ЦИРЦЕЯ»
Кажуть, що село без школи приречене на вимирання.
В тому, що це твердження застаріле, на власному досвіді переконалися мешканці Княгинина. Адже з минулого року місцеві учні шкільним автобусом добираються до сусідньої школи у Ходорівці. Натомість до них на різні заходи, що відбуваються в місцевому клубі, з радістю йдуть люди із сусідніх сіл. 

В НАС ТАКОЖ ЛІДИРУЄ ЗЕЛЕНСЬКИЙ. Оновлено 01.04.2019
В НАС ТАКОЖ ЛІДИРУЄ ЗЕЛЕНСЬКИЙ. Оновлено
31 березня відбулися вибори Президента України. 

«ЗІРКОВОЇ ХВОРОБИ В НАС НЕМАЄ» 29.03.2019
«ЗІРКОВОЇ ХВОРОБИ В НАС НЕМАЄ»
Смішні, позитивні, веселі, кумедні, сміховинні, комічні, анекдотичні, забавні й потішні, - так описують найвідомішу в Кам’янці гумористичну команду «Наш Формат» (капітан Володимир Черняк). Саме вони цьогоріч зробили справжній фурор на популярному телешоу «Ліга сміху». За десятиліття творчої діяльності та декілька років намагань потрапити у телевізор 2019 року «форматівці» таки пробилися в ефір «Ліги сміху» телеканалу «1+1» і вразили якісними жартами. Про тернистий шлях та курйозні моменти «Наш Формат» розповів «Подолянину». 

У ПАРИЖІ - МОДА НА «НОВУ БУДОВУ» 29.03.2019
У ПАРИЖІ - МОДА НА «НОВУ БУДОВУ»
В середині березня керівництво Групи компаній «Нова Будова» на чолі з Ігорем КОВАЛЬСЬКИМ повернулося з Парижа разом із міським головою Михайлом СІМАШКЕВИЧЕМ та керівником департаменту економіки і розвитку інфраструктури міста Майєю ГУРСЬКОЮ.

МАЄМО ПРИЗЕРІВ У ВСІХ ГАЛУЗЯХ 29.03.2019
МАЄМО ПРИЗЕРІВ У ВСІХ ГАЛУЗЯХ
Минулий тиждень для Кам’янеччини ознаменувався перемогами. Наші юні історики, мовознавці та техніки посідали призові місця в олімпіадах і змаганнях всеукраїнського та обласного рівнів.

РЯТУВАННЯ ЖИТТЯ ЗАДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ 29.03.2019
РЯТУВАННЯ ЖИТТЯ ЗАДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ
21 березня у Хмельницькому відбувся регіональний форум «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей сталого розвитку ООН» за участі понад 100 представників органі­зацій та установ з усієї області.

ПЕРСПЕКТИВНЕ МАЙБУТНЄ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ 29.03.2019
ПЕРСПЕКТИВНЕ МАЙБУТНЄ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Хмельницька область, як і вся Україна, впевнено йде шляхом економічного зростання та модернізації. Ініційовані Президентом України та урядом реформи, які підтримали народні депутати у Верховній Раді, вже почали давати позитивні результати. Одним із найефективніших майданчиків для звітування про здобутки за попередні роки та, найголовніше, напрацювання стратегії та візії подальшого поступу села, ОТГ, міста й області загалом є Рада Регіонального Розвитку.

ЗНОВУ ВІДКРИВАЛИ АНГІОГРАФ 29.03.2019
ЗНОВУ ВІДКРИВАЛИ АНГІОГРАФ
Відділення обласного кардіоцентру, що розташувалося у кардіологічному відділенні міської лікарні, відкрили у Кам’янці-Подільському 27 березня.

ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, БУДЬ ЛАСКА! 29.03.2019
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, БУДЬ ЛАСКА!
Із кожним днем Україна все ближче до 31 березня 2019 р.
Усе голосніше чується заклик «Вибери мене, вибери мене, буде щастя завтрашнього дня!».

ГЕКТАРИ ЗЕЛЕНОГО СВІТЛА 22.03.2019
ГЕКТАРИ ЗЕЛЕНОГО СВІТЛА
Друга за потужністю в Україні сонячна електростанція «Кам’янець-Подільська» офіційно запрацювала 19 березня в с.Панівці.


Новини 21 — 40 з 1521
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі