Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

НАТО: АГРЕСИВНИЙ БЛОК ЧИ ЗАПОРУКА МИРУ? 01.03.2019
НАТО: АГРЕСИВНИЙ БЛОК ЧИ ЗАПОРУКА МИРУ?
Чи потрібно нам НАТО, а ми - йому? Це запитання актуальне, відколи Україна здобула незалежність. 

«НЕ МРІЮТЬ, А ДІЮТЬ!» 01.03.2019
«НЕ МРІЮТЬ, А ДІЮТЬ!»
«До молодь-столиці збираються друзі!
У молодь-столиці ніхто не в напрузі!
Тут чують, тут знають і вміють,
Про happy-майбутнє не мріють, а діють!»
Це слова з майбутнього гімну Молодіжної столиці, які написали директор департаменту гуманітарної політики міськради Альона Кузема та начальник управління культури і туризму Петро Гаврилюк, а музику - гурт «Експансія» (Георгій Торяник і Вадим Заборовський). Пісню кам’янчани виконали в Кабінеті Міністрів у рамках презентації заходів Молодіжної столиці - 2019, а та­кож 28 лютого під гітару для кам’я­нець­ких ЗМІ у прес-центрі міської ради.

ЯК СУБСИДІЇ ПЕРЕВЕДУТЬ У ГРОШІ 22.02.2019
ЯК СУБСИДІЇ ПЕРЕВЕДУТЬ У ГРОШІ
На субсидіантів уже в березні че­кають нові правила оплати за комунальні у зв’язку із запровадженням монетизації, - про це йшлося під час брифінгу, що відбувся 20 лютого в міськраді. Відтепер більшість кам’янчан на руки отримають живі гроші, за борг держава серйозно каратиме, скасовується таке поняття, як обов’язковий платіж, тобто відтепер уся плата за комуналку є обов’язковою, а щоб було чим платити - держава виплачуватиме субсидіантам на це гроші. У виграші залишаться ті, хто вміє економити газ, воду і світло, бо зекономлене вони можуть витратити на власні потреби. 

НАШІ МАНІВЦІ - У ЛІДЕРАХ 22.02.2019
НАШІ МАНІВЦІ - У ЛІДЕРАХ
16 лютого у Хмельницькому відбувся обласний етап Все­українського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

ПАМ’ЯТЬ ЗБЕРІГАЮТЬ ВІРТУАЛЬНО 22.02.2019
ПАМ’ЯТЬ ЗБЕРІГАЮТЬ ВІРТУАЛЬНО
У Китайгородській ОТГ активно розвивається віртуальний музей громади. На фотографіях, які місцеві мешканці виставляють на спеціальній сторінці у «Фейсбуку», - цілі пласти
історії та народознавства.

СЛОВО ПРО ДИРЕКТОРА ЗАВОДУ 22.02.2019
СЛОВО ПРО ДИРЕКТОРА ЗАВОДУ
Цього року електромеханічному заводу виповнюється шістдесят! Він був заснований 4 березня 1959 р.

БУДЗЕЙ - ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ СТАСЮКА 22.02.2019
БУДЗЕЙ - ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ СТАСЮКА
14 лютого в залі засідань спеціалізованої вченої ради історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка голова Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук, професор Лев БАЖЕНОВ вручив диплом лауреата премії в галузі досліджень історії міст і сіл краю імені Почесного професора Івана Стасюка краєзнавцю і журналісту Олегу БУДЗЕЮ.

ХУДОЖНІ ВІДТІНКИ ПАРАЛЕЛЕЙ ІСТОРІЇ 22.02.2019
ХУДОЖНІ ВІДТІНКИ ПАРАЛЕЛЕЙ ІСТОРІЇ
Історія - захоплива і неперед­бачувана, - у цьому переконаний художник, історик, краєзнавець, волонтер і музикант Дмитро БАБЮК, який подає свої історичні знахідки настільки цікаво, що навіть далекі від історичних талмудів люди починають цікавитися минулим нашого краю, його архітектурою, порівнюють старовинні види міста із сьогоднішніми. 

У МОЛОДІЖНІЙ СТОЛИЦІ - ЯК У ЛАС-ВЕГАСІ 15.02.2019
У МОЛОДІЖНІЙ СТОЛИЦІ - ЯК У ЛАС-ВЕГАСІ
Відтепер у місті стало на один ігровий зал менше. Близько другої ночі 10 лютого на вул.Першотравнева, навпроти автовокзалу, вщент вигоріло приміщення, в якому розташовувався заклад. За версією вогнеборців, причина пожежі - підпал. А камери відеоспостереження, розташовані навпроти, зафіксували чоловіка, який неподалік від охопленої вогнем будівлі скидав верхній одяг, що зайнявся на ньому.

ПОДАРУЙТЕ ЧОТИРИЛАПИМ ДІМ 15.02.2019
ПОДАРУЙТЕ ЧОТИРИЛАПИМ ДІМ
Наче у великому мурашнику, жінки збирають і складають цеглу, вправно підмітають занедбане приміщення, чоловіки згортають і носять важке сміття, швидко і беззупинно працюють усі, адже зібралися для благородної справи.

«ЦеШо»: «МИСТЕЦТВО ПОВИННО «ВИВОДИТИ ПЛЯМИ» З ДУШІ» 15.02.2019
«ЦеШо»: «МИСТЕЦТВО ПОВИННО «ВИВОДИТИ ПЛЯМИ» З ДУШІ»
Вона грає у театрі, слухає українську музику та читає вітчизняних авторів, обожнює рідний Кам’янець-Подільський, а у вільний час… Бере участь у Національному відборі на «Євробачення». 25-річна кам’янчанка Катерина ПЕТРАШОВА 9 лютоговиступила у складі гурту «ЦеШо» з композицією «Hate». Думки суддів із приводу неординарного музичного колективу розділилися. 

«УСІ МИ ОДНОСТАЙНО ХОЧЕМО СВОБОДИ» 15.02.2019
«УСІ МИ ОДНОСТАЙНО ХОЧЕМО СВОБОДИ»
Своє 25-ліття Кам’янська сільська рада зустрічає спроможною громадою. І хоча, згідно з перспективним планом області, її приєднали до міста, все ж місцеві мешканці продовжують сподіватися, що їм таки вдасться залишитися окремою адміністративною одиницею із власними доходами й витратами на благоустрій.

ВІЙСЬКОВА, ЯКА ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ 15.02.2019
ВІЙСЬКОВА, ЯКА ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ
Маючи на руках два дипломи, фах перекладача німецької мови, перспективну роботу та гідну зарплату, Юля ДОМАШЕНКО кардинально змінила власне життя. Замість вишуканих туфлів на підборах вона одягнула солдатські берци, а ділові костюми замінила на військову форму. 

«КОЖЕН ОТРИМАЄ ПО СПРАВАХ СВОЇХ» 15.02.2019
«КОЖЕН ОТРИМАЄ ПО СПРАВАХ СВОЇХ»
У мене на столі лежать альбоми. Випуск Рудської восьмирічної школи 1976 року і випуск десятикласників 1978 року Жванецької середньої школи. На чорно-білих фотогра­фіях учителів та однокласників затримується погляд і зауважуєш, що на світлинах учителі зовсім молоді й років їм набагато менше, ніж тобі сьогодні. Вкотре перечитуєш прізвища однокласників, але погляд шукає в першу чергу Анатолія Корнійова. 

ТВАРИН ЗАБРАЛИ ІЗ КАТІВНІ 08.02.2019
ТВАРИН ЗАБРАЛИ ІЗ КАТІВНІ
Розчленовані туші коней у напівзруйнованому амбарі знайшли волонтери з області, які вчора приїхали на славнозвісне обійстя Миколи Рачковського, що в с.Кам’янка. 

РІК БЕЗ РЕМОНТУ: ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ? 08.02.2019
РІК БЕЗ РЕМОНТУ: ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ?
Понівечена, прикрита брезентом і підперта залізним парканом - уже майже рік у такому безпорадному стані перебуває частина муру комплексу Старої фортеці. Торік, 14 лютого, близько 17.00, на цій ділянці історичної пам’ятки частково обвалився мур. Звістка про руйнування миттю облетіла мало не всю країну і змусила фахівців негайно присту­-пити до рятувальної операції. Каміння порозгрібали, деформовану стіну розібрали, мур прикрили, причину обвалу з’ясували - і на цьому все завмерло.

ЗДОРОВ’Я - РІЧ БЕЗЦІННА, АЛЕ МАТЕРІАЛЬНА... 08.02.2019
ЗДОРОВ’Я - РІЧ БЕЗЦІННА, АЛЕ МАТЕРІАЛЬНА...
Дорогі ліки, медики-хами, неправильні діагнози і, як наслідок, неефективне лікування, - на такі біди часто скаржаться кам’янчани, яким не пощастило - вони захворіли.

«НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК - КНИГА» 08.02.2019
«НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК - КНИГА»
Відомий французький філософ та енциклопедист епохи Просвіт­-ництва Дені Дідро якось сказав: «Люди перестають мислити, коли перестають читати».

ДЛЯ НИХ УСІ ДІТИ - СВОЇ 08.02.2019
ДЛЯ НИХ УСІ ДІТИ - СВОЇ
5 лютого до вихованців дитсадка №17 «Світлячок» завітав президент благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка Сергій Ісаєнко.
І, як і вісім років поспіль, не з порожніми руками.

НЕСПОКІЙ ДО 70-річчя Василя ДОБРОВОЛЬСЬКОГО 08.02.2019
НЕСПОКІЙ ДО 70-річчя Василя ДОБРОВОЛЬСЬКОГО
Про цього чоловіка варто було б написати документальну книгу. Основою її мав би стати огляд і аналіз написаного й опублікованого ним самим - знаним в області та за її межами журналістом, людиною мислячою, змістовною, непересічною. Можливо, таку книгу колись буде створено. Зміст її, фактично, вже є. Він оприявнений на сторінках газет, журналів, книг. У багатьох вдячних серцях…


Новини 61 — 80 з 1521
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі