• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

БУДЗЕЙ - ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ СТАСЮКА 22.02.2019
БУДЗЕЙ - ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ СТАСЮКА
14 лютого в залі засідань спеціалізованої вченої ради історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка голова Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук, професор Лев БАЖЕНОВ вручив диплом лауреата премії в галузі досліджень історії міст і сіл краю імені Почесного професора Івана Стасюка краєзнавцю і журналісту Олегу БУДЗЕЮ.

ХУДОЖНІ ВІДТІНКИ ПАРАЛЕЛЕЙ ІСТОРІЇ 22.02.2019
ХУДОЖНІ ВІДТІНКИ ПАРАЛЕЛЕЙ ІСТОРІЇ
Історія - захоплива і неперед­бачувана, - у цьому переконаний художник, історик, краєзнавець, волонтер і музикант Дмитро БАБЮК, який подає свої історичні знахідки настільки цікаво, що навіть далекі від історичних талмудів люди починають цікавитися минулим нашого краю, його архітектурою, порівнюють старовинні види міста із сьогоднішніми. 

У МОЛОДІЖНІЙ СТОЛИЦІ - ЯК У ЛАС-ВЕГАСІ 15.02.2019
У МОЛОДІЖНІЙ СТОЛИЦІ - ЯК У ЛАС-ВЕГАСІ
Відтепер у місті стало на один ігровий зал менше. Близько другої ночі 10 лютого на вул.Першотравнева, навпроти автовокзалу, вщент вигоріло приміщення, в якому розташовувався заклад. За версією вогнеборців, причина пожежі - підпал. А камери відеоспостереження, розташовані навпроти, зафіксували чоловіка, який неподалік від охопленої вогнем будівлі скидав верхній одяг, що зайнявся на ньому.

ПОДАРУЙТЕ ЧОТИРИЛАПИМ ДІМ 15.02.2019
ПОДАРУЙТЕ ЧОТИРИЛАПИМ ДІМ
Наче у великому мурашнику, жінки збирають і складають цеглу, вправно підмітають занедбане приміщення, чоловіки згортають і носять важке сміття, швидко і беззупинно працюють усі, адже зібралися для благородної справи.

«ЦеШо»: «МИСТЕЦТВО ПОВИННО «ВИВОДИТИ ПЛЯМИ» З ДУШІ» 15.02.2019
«ЦеШо»: «МИСТЕЦТВО ПОВИННО «ВИВОДИТИ ПЛЯМИ» З ДУШІ»
Вона грає у театрі, слухає українську музику та читає вітчизняних авторів, обожнює рідний Кам’янець-Подільський, а у вільний час… Бере участь у Національному відборі на «Євробачення». 25-річна кам’янчанка Катерина ПЕТРАШОВА 9 лютоговиступила у складі гурту «ЦеШо» з композицією «Hate». Думки суддів із приводу неординарного музичного колективу розділилися. 

«УСІ МИ ОДНОСТАЙНО ХОЧЕМО СВОБОДИ» 15.02.2019
«УСІ МИ ОДНОСТАЙНО ХОЧЕМО СВОБОДИ»
Своє 25-ліття Кам’янська сільська рада зустрічає спроможною громадою. І хоча, згідно з перспективним планом області, її приєднали до міста, все ж місцеві мешканці продовжують сподіватися, що їм таки вдасться залишитися окремою адміністративною одиницею із власними доходами й витратами на благоустрій.

ВІЙСЬКОВА, ЯКА ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ 15.02.2019
ВІЙСЬКОВА, ЯКА ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ
Маючи на руках два дипломи, фах перекладача німецької мови, перспективну роботу та гідну зарплату, Юля ДОМАШЕНКО кардинально змінила власне життя. Замість вишуканих туфлів на підборах вона одягнула солдатські берци, а ділові костюми замінила на військову форму. 

«КОЖЕН ОТРИМАЄ ПО СПРАВАХ СВОЇХ» 15.02.2019
«КОЖЕН ОТРИМАЄ ПО СПРАВАХ СВОЇХ»
У мене на столі лежать альбоми. Випуск Рудської восьмирічної школи 1976 року і випуск десятикласників 1978 року Жванецької середньої школи. На чорно-білих фотогра­фіях учителів та однокласників затримується погляд і зауважуєш, що на світлинах учителі зовсім молоді й років їм набагато менше, ніж тобі сьогодні. Вкотре перечитуєш прізвища однокласників, але погляд шукає в першу чергу Анатолія Корнійова. 

ТВАРИН ЗАБРАЛИ ІЗ КАТІВНІ 08.02.2019
ТВАРИН ЗАБРАЛИ ІЗ КАТІВНІ
Розчленовані туші коней у напівзруйнованому амбарі знайшли волонтери з області, які вчора приїхали на славнозвісне обійстя Миколи Рачковського, що в с.Кам’янка. 

РІК БЕЗ РЕМОНТУ: ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ? 08.02.2019
РІК БЕЗ РЕМОНТУ: ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ?
Понівечена, прикрита брезентом і підперта залізним парканом - уже майже рік у такому безпорадному стані перебуває частина муру комплексу Старої фортеці. Торік, 14 лютого, близько 17.00, на цій ділянці історичної пам’ятки частково обвалився мур. Звістка про руйнування миттю облетіла мало не всю країну і змусила фахівців негайно присту­-пити до рятувальної операції. Каміння порозгрібали, деформовану стіну розібрали, мур прикрили, причину обвалу з’ясували - і на цьому все завмерло.

ЗДОРОВ’Я - РІЧ БЕЗЦІННА, АЛЕ МАТЕРІАЛЬНА... 08.02.2019
ЗДОРОВ’Я - РІЧ БЕЗЦІННА, АЛЕ МАТЕРІАЛЬНА...
Дорогі ліки, медики-хами, неправильні діагнози і, як наслідок, неефективне лікування, - на такі біди часто скаржаться кам’янчани, яким не пощастило - вони захворіли.

«НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК - КНИГА» 08.02.2019
«НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК - КНИГА»
Відомий французький філософ та енциклопедист епохи Просвіт­-ництва Дені Дідро якось сказав: «Люди перестають мислити, коли перестають читати».

ДЛЯ НИХ УСІ ДІТИ - СВОЇ 08.02.2019
ДЛЯ НИХ УСІ ДІТИ - СВОЇ
5 лютого до вихованців дитсадка №17 «Світлячок» завітав президент благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка Сергій Ісаєнко.
І, як і вісім років поспіль, не з порожніми руками.

НЕСПОКІЙ ДО 70-річчя Василя ДОБРОВОЛЬСЬКОГО 08.02.2019
НЕСПОКІЙ ДО 70-річчя Василя ДОБРОВОЛЬСЬКОГО
Про цього чоловіка варто було б написати документальну книгу. Основою її мав би стати огляд і аналіз написаного й опублікованого ним самим - знаним в області та за її межами журналістом, людиною мислячою, змістовною, непересічною. Можливо, таку книгу колись буде створено. Зміст її, фактично, вже є. Він оприявнений на сторінках газет, журналів, книг. У багатьох вдячних серцях…

ВИГРАЮТЬ ТІ, В КОГО ЛІЧИЛЬНИК У ТЕПЛІ 08.02.2019
ВИГРАЮТЬ ТІ, В КОГО ЛІЧИЛЬНИК У ТЕПЛІ
Нам укотре підклали газовий «сюрприз». Не встигли ми відійти від підвищення тарифів, як знову змушені лізти в газовий зашморг. Нові платіжки добивають фантастичними цифрами, незрозумілі «борги», що суперечать показам лічильника, взялися ніби зі стелі. Втім, як з’ясувалося, відтепер споживачів зобов’язали щомісяця сплачувати за нову «послугу» - коефіцієнт втрати газу.

ЧОТИРИ ТАЄМНИЦІ Й ДВА ЗОБРАЖЕННЯ 01.02.2019
ЧОТИРИ ТАЄМНИЦІ Й ДВА ЗОБРАЖЕННЯ
Подивіться на неї. Впізнали? Невже ні? Напевно, кожен кам’янчанин знає цю меланхолійну вродливу юнку. Придивіться ще раз - так, трохи дивно бачити її живу і на світлині, бо звикли ми до прохолодного карарського мармуру. 

ДАВНІЙ КАМ’ЯНЕЦЬ - МОЛОДА СТОЛИЦЯ! 01.02.2019
ДАВНІЙ КАМ’ЯНЕЦЬ - МОЛОДА СТОЛИЦЯ!
У рамках VI Форуму молодіжних проектів «Ініціатива’19», що відбувся в місті 28 січня, Кам’янцю-Подільському було офіційно вручено клейноди, що засвідчують статус Молодіжної столиці України. 

ЧИ ПОДОЛАЄМО СТРАХИ ПЕРЕД ОБ’ЄДНАННЯМ? 01.02.2019
ЧИ ПОДОЛАЄМО СТРАХИ ПЕРЕД ОБ’ЄДНАННЯМ?

Чому приміські села не хочуть приєднуватися до міст обласного значення? Які чутки і страхи заважають децентралізації? Відповіді на ці запитання шукали експерти із ГО «Комітет виборців України» під час спецмоніторингу. 29 січня у приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради заступник голови Чернівецької ГО «Комітет виборців» Ігор БАБЮК представив результати дослідження.


ЗБЕРЕЖЕМО ЇХ - І ВОНИ ЗБЕРЕЖУТЬ НАС 01.02.2019
ЗБЕРЕЖЕМО ЇХ - І ВОНИ ЗБЕРЕЖУТЬ НАС
А чи задумувалися ви, чому Кам’янеччину обминають природні катаклізми? Чому в нашій місцевості так багато рослин і тварин, занесених до Червоної книги України? 

КОМУНАЛЬНІ «КУПІДОНИ» 25.01.2019
КОМУНАЛЬНІ «КУПІДОНИ»
П’ять автомобілів одночасно стали жертвами ожеледі, що в ніч на 23 січня скувала все місто. Опівдні у середу на перехресті вулиць Шевченка і Князів Коріатовичів «поцілувалися» 5 легковиків. Люди, які стали учасниками аварії, в один голос запевняють: автомобілі на похилому спуску, що нагадував суцільну ковзанку, стали некерованими, їх почало заносити.


Новини 21 — 40 з 1475
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі