Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 21 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
04.05.2018

ВІЙНА ЗАБРАЛА ЧЕРГОВЕ ЖИТТЯ

Костянтин ПАРШЕНКОУ суботу, 28 квітня, ми втратили ще одного захисника. 25-річний Костянтин ПАРШЕНКО загинув при виконанні службових обов’язків поблизу селища Новоайдар Луганської області. Солдат служив у 11 понтонно-мостовому батальйоні 48 інженерної Кам’янець-Подільської бригади. 

Військові побратими і досі не можуть повірити, що «Кості Позитивчика» (так усі його називали за веселу вдачу) вже немає.
- Костя прийшов у Збройні сили України в листопаді 2013 року, - розповідає т.в.о. заступника командира військової частини А3290 по роботі з особовим складом молодший лейтенант Надія ТІТОВА. - Він добровільно підписав контракт, незважаючи на те, що батьки відмовляли. Втім не послухався і пішов служити до Кам’янця-Подільського. Від початку АТО виконував бойові завдання в складі військової частини А3290, зокрема і на нульовій лінії. Загалом пройшов майже 8 ротацій, останню, на жаль, не до кінця. Костя був неординарний, позитивний і товариський хлопець. На жаль, власну сім’ю створити він так і не встиг. Між ротаціями та службовими відрядженнями полюбляв проводити вільний час із племінницею.
Поховали Героя сьогодні в с.Вільховець Новоушицького району.


Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку