• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 17 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
11.05.2018

В ОЧІКУВАННІ СВЯТА Й БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

В ОЧІКУВАННІ СВЯТА Й БУДИНКУ КУЛЬТУРИЦьогоріч День міста обіцяє бути запальним і насиченим: політаємо на по­вітряних кулях, відвідаємо презентацію документального фільму, проведемо ніч у музеї, поспіваємо на концертах, позмагаємося в конкурсах і зробимо все, аби встановити черговий рекорд.

18 травня до нас «прилетить» фестиваль повітряних куль «Кубок Поділля». Також цього дня червону стрічку переріжуть на відкритті амбулаторії сімейної медицини (вул.Суворова, 44). А в готелі «Клеопатра» о 10.00 в рамках фестивалю «Дівчатафест» очікується презентація документального фільму про жінок на війні «Невидимий батальйон», ідея якого належить кам’янецькій аеророзвідниці Марії Берлінській.

Для поціновувачів мистецтва о 13.00 у Вис­тавковій залі відкриється виставка «Аркадій Данилюк. Вібрації душі та пензля». О 15.00 на Центральному стадіоні кам’янчани сформують живий герб міста і таким чином, можливо, зафіксують черговий рекорд. А о 18.00 відбудеться відкриття арт-композиції «Герб міста» (на перехресті пр.Грушевського -
вул.Північна). З 19.00 історичний музей-заповідник запросить усіх охочих приєднатися до акції «Європейська ніч музеїв». Закінчиться цей день виступом гурту «Музич­ний стандарт» о 20.00 на майдані Польський ринок.

Кульмінація свята розкриється 19 травня на майдані Польський ринок, де відбудеться урочисте відкриття Дня міста «Кам’янець - ост­рів скарбів - 2018». Там чекатимуть на частування «Подільські вареники!», музпроект «Оспіваний Кам’янець», концерт «MamaRikи».
А 20 травня - довгоочікуване відкриття міського Будинку культури, концерт військового оркестру та багато іншого.

Детальну програму заходів до Дня міста читайте в наступному номері «Подолянина».

Вікторія БОЯРШИНОВА. 


Повернення до списку