• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 19 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
25.05.2018

РЕНЕСАНС БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

РЕНЕСАНС БУДИНКУ КУЛЬТУРИ20 травня чудовим концертом «Ренесанс-сюїта» було урочисто відкрито оновлений Будинок культури. Через п’ять років після пожежі, яка накрила попелом МБК, кам’янчани нарешті змогли знову побачити знайомі з дитинства стіни, свіжопофарбовані в гарні пастельні тони.

Нові підлога та двері, зручні м’які сидіння, звукова апаратура, освітлення, лаштунки, санвузли - це те, що могли побачити учасники відкриття. Так би мо­-ви­ти, «за кадром» і непомітни­ми для пересічного глядача зали­ши­лися інші важливі пе­ретворення: роботи на даху, заміна елект­ромережі, оновлен­ня систем теплопостачання, во­допоста­чання і водовідведення тощо.
РЕНЕСАНС БУДИНКУ КУЛЬТУРИПідрядником виступило ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» (директор Олександр ЗАЄЦЬ).
- На реконструкцію на­шого Будинку культури було витрачено 21 мільйон гривень, левову частку вдалося залучити з Державного і обласного бюджетів, - розповів зі сцени кам’янчанам народний депутат України Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.
РЕНЕСАНС БУДИНКУ КУЛЬТУРИЙому разом із міським головою Михайлом СІМАШКЕВИЧЕМ на знак подяки за роботу над залу­ченням коштів для відновлення МБК вручили великі букети квітів.
Попри офіційне відкриття, роботи в МБК триватимуть - планується завершення ре­монту фасаду. А ще, як відомо, театр почи­нається з вішалки, а от гар­деро­ба якраз там поки що немає.

РЕНЕСАНС БУДИНКУ КУЛЬТУРИРЕНЕСАНС БУДИНКУ КУЛЬТУРИРЕНЕСАНС БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

РЕНЕСАНС БУДИНКУ КУЛЬТУРИ


Автор:  Ольга МІРКОТАН

Повернення до списку