• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 23 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
25.05.2018

ЗАКЛЮЧНИЙ АКОРД СВЯТА

День міста підходив до завершення. Вечір 19 травня, здавалося, вже нічим не здивує, адже в Кам’янці від самого ранку то танці, то співи, то конкурси, а то якісь урочистості. Приємно втомлені містяни посходилися до Ратуші в очікуванні останніх акордів свята. Одні зручно розмістилися на тюках сіна поблизу «Сувенірного містечка», інші вишикувалися в чергу по смаколики на гастрономічному ярмарку, треті позбиралися під сценою, аби не пропустити ані концерту від «MamaRika», ані виступів місцевих співочих перлин із проекту «Оспіваний Кам’янець», ані жартів від знаного в місті колективу «Наш Формат». Але про все по порядку.

«Іноді мені рве дах, іноді рве дах» - це рядок із пісні, який надовго засів у голові кам’янчан після виступу цього гурту. Напевно, не кожен знає, хто така «MamaRika» і про що вона співає, але ця дівчина з перших секунд свого висту­пу розпалила інтерес усіх, хто завітав на концерт або просто проходив повз Ратушу. Весела, зваблива, запальна, драйвова, мила, талановита і просто прикольна дівчина, екс-Еріка, Анастасія Кочетова разом з іншими учасниками невеликого гурту «MamaRika» прос­то підірвали сцену міста. Щира україн­ська мова, відверті розмови між піснями, немов тет-а-тет із публікою, чисте виконання і дикі танці не залишили байдужим нікого. І от, здавалося б, не надто відомі пісні починають підспівувати та підтанцьовувати і наймолодші, і найстарші. Крім основного репертуару, гурт вдало імпровізував, розспівав­ши ім’я нашого міста та заримувавши: «Кам’янець... Не кидайте в мене камінець!.. Кам’янець».
Щодо місцевих зірок, то їхні пісні теж залишили відбиток у душі містян, адже вони співали про найрідніше серцю - Квітку на камені.
- Проект «Оспіваний Кам’янець» я започаткував ще у вересні минулого року. За сприяння міського голови Михайла Сімашкевича випустили компакт-диск із піснями про наше місто «Люблю тебе, мій Кам’янець», а також я опублікував на сторінках «Фейсбуку» понад 30 пісень місцевих авторів, - розповідає керівник естрадної студії «Нове тисячоліття» міського Будинку культури Петро СИТНИК. - За період існування цього проекту отримали, без перебільшення, десятки тисяч схвальних відгуків про прослухані твори. І ось 19 травня відбувся заключний акорд цього проекту. Авторів і виконавців було відзначено грамотами департаменту гуманітарної політики, а завдяки спонсорській допомозі директора ТОВ «Український кристал» Володимира Юр’єва митці отримали цінні подарунки і, найголовніше, бурхливі оплески шанувальників як подяку за творчість, за велику любов до нашого спільного дому - до прекрасного Кам’янця-Подільського.

Ольга БАНАХ.


Повернення до списку