• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 19 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
01.06.2018

ОБ’ЄДНАЙМО ЗУСИЛЛЯ, ЩОБ ЗБЕРЕГТИ МИНУЛЕ!

ОБ’ЄДНАЙМО ЗУСИЛЛЯ,  ЩОБ ЗБЕРЕГТИ МИНУЛЕ!24 травня відділ культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним центром туризму та охорони культурної спадщини провів захід «Історико-культурна спадщина Кам’янеччини та збереження її в умовах адміністративно-територіальної реформи». Цей захід, який умовно назвали «невченою радою», відбувся у Центральній районній бібліотеці на Троїцькому майдані.

Учасниками заходу були науковці, краєзнавці, представники об’єднаних територіальних громад і місцевого самоврядування району. Зібрання ставило за мету: привернути увагу до культурної та природної спадщини регіону, виробити спільну стратегію збереження і використання об’єктів історико-культурного призначення.
Модератором зустрічі була спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Катерина ГУРСЬКА, а загальну інформацію надала директор районного центру туризму та охорони культурної спадщини Оксана ФЕДЧИК. Заслухано п’ять виступів. Археолог Василь МЕГЕЙ розповів про дослідження історичного факультету в Кам’янець-Подільському районі у 1970-2012 роках, детально розказав про неприємні сутички з чорними археологами. Науковий співробітник НІАЗу «Кам’янець» Валентин ПАГОР присвятив виступ багатій архітектурній спадщині міста та району. Голова військово-історичного товариства ша­нувальників історії фортифікації Ігор ДАНІЛОВ розповів про Жванецький замок і його проблеми. Заступник директора НПП «Подільські Товтри» Валентина СТЕЛЬМАХ повідала про стратегію збереження історико-культурної та природної спадщини Кам’янеччини. Автор цих рядків присвятив свій виступ постатям Чорнокозинців, а їх набралося аж 14.
Із завершальним словом виступив головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Віктор ТРАВІНСЬКИЙ, який запропонував об’єднати зусилля адміністрації та громад у збереженні історичного минулого.


Автор:  Олег БУДЗЕЙ

Повернення до списку