Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 14 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ: ЯК ЗАРОБЛЯЮТЬ НА ДІТЯХ? 11.11.2011
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ: ЯК ЗАРОБЛЯЮТЬ НА ДІТЯХ?

Пам’ятаєте старий анекдот: «Африканські діти недоїдають. - Тоді віддайте нам те, чого вони не доїдають!». Якщо найближчим часом не відбудеться жодних змін, то наші діти промовлять останню фразу з цього анекдота. І тут уже не до жартів. 

СІЛЬСЬКА ШКОЛА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТУАЛЕТУ 04.11.2011
СІЛЬСЬКА ШКОЛА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТУАЛЕТУ

Нещодавня заява Прем’єр-міністра Миколи АЗАРОВА, що впродовж двох наступних років у нас не повинно залишитися жодної сільської школи з туалетом надворі, була сприйнята неоднозначно. Наприклад, оптимісти розцінили такі слова Прем’єра як цілком адекватні та аргументовані. Мовляв, уже давно повинні бути встановлені крайні терміни для облаштування внутрішніх туалетів у сільських школах. А от песимісти таку заяву очільника Кабміну сприйняли не інак­ше, як чергову порцію видання владою бажаного за дійсне. 
Зрештою, як скептики, так і ентузіасти сходяться на тій думці, що внутрішній туалет у навчальному закладі вже давно перейшов із розряду предметів розкошу в розряд предметів необхідності. Також посприяти якнайшвидшому втіленню «туалетної реформи» може погроза Миколи АЗАРОВА: «Хто цього не зробить, може поплатися посадою - від директора школи до начальника райво та облво». 

04.11.2011
ХТО ЗАТІЯВ БИТВУ ЗА ПАПІРЕЦЬ НА ЗЕМЛЮ?
Ви забули, що таке черги!? Як їх займати з третьої години ранку!? Як непритомніти від задухи!? Тоді Вам пряма дорога до управління Держкомзему в Кам’я­нець-Подільському районі. 


НЕ МАКЕДОНСЬКИЙ, АЛЕ БУЦЕФАЛА ОСІДЛАВ 28.10.2011
НЕ МАКЕДОНСЬКИЙ, АЛЕ БУЦЕФАЛА ОСІДЛАВ

У Хотин і назад - і лише за півтори години. Саме так проходить обідня перерва у начальника кафедри ремонту та експлуатації інженерного оз­бро­­єння військового факультету К-ПНУ ім.Огієнка пол­ковника Олександра ВОЛОХА. Осідлавши свого «скакуна», Олек­сандр Петрович на­со­лоджу­єть­ся навколишнім кра­євидом, вправно крутячи педалі зі швидкістю 30 км/год. Кажуть, що Олександр МАКЕДОНСЬКИЙ на своєму Буцефалі переможно в’їжджав на захоплені території, а от Олександр ВОЛОХ переможно до­лає чималі відстані, курсуючи всією Україною на своєму двоколісному другові.


ЯКЩО НА ДОЛІ НАПИСАНО... 28.10.2011
ЯКЩО НА ДОЛІ НАПИСАНО...

Без інженерних військ, як кажуть, і ні туди, і ні сюди. Саме військові інженери першими приходять на допомогу під час повені, наводячи мости і переправи, забезпечують транспортні артерії для просування необхідної техніки. Це вони звільняють землю від смертельно небезпечних знахідок, які зачаїлися ще з часів Великої Вітчизняної війни. Їхні славні справи увіковічені не тільки в людській пам’яті, але й у музейній експозиції. 
Сьогодні ми розмовляємо з позаштатним екскурсоводом музею інженерної слави факультету військової підготовки 
К-ПНУ ім.Огієнка підполковником Василем ЧЕРВАТЮКОМ. Василь Павлович, крім того, що є справжнім полковником, має ще історичну освіту, здобуту в Кам’янець-Подільському пед­інституті. 1983 р. його було призвано на службу в інженерні війська як заступника командира роти з політико-виховної роботи (служба в понтонному полку, який дислокувався в Кам’янці-Подільському). З 1984 р. працює в К-ПВВІКУ (нині це факультету військової підготовки К-ПНУ ім.Огієнка).

КАМ’ЯНЕЦЬ У ПЕРСПЕКТИВІ 21.10.2011
КАМ’ЯНЕЦЬ У ПЕРСПЕКТИВІ

Кажуть, добре там, де нас нема. А там, де ми є, як воно живеться-мається? Чи задумуємося ми за щоденними клопотами, наскільки комфортне наше життя в рідному місті? Більшість скаже, що немає часу на такі роздуми. І не треба - за нас подумали інші, навіть винесли свій вердикт.

ВИРВАНЕ З КАРПАТСЬКОГО ПЕЙЗАЖУ 21.10.2011
ВИРВАНЕ З КАРПАТСЬКОГО ПЕЙЗАЖУ

Життя в селі дуже чітко пов’язане з порами року. Навесні воно прокидається, влітку вирує наповну, восени притихає, а на зиму замерзає зовсім. Сільські жителі вже настільки звикли до такого ритму життя, що, здається, за ним можна звіряти «біометричний» годинник природи. Ми вперше вирішили написати про село, яке знаходиться у Староушицькому напрямку. Ця територія, або, як її ще люб’язно називають, зона, дещо відрізняється від сіл інших напрямків нашого району. І якщо в інших селах ми побували навесні чи влітку, то сюди завітали восени. Вкотре переконалися, що в цю пору року село, живучи, починає засинати…

ПРОСИЛИСЯ ЗЛИДНІ НА ТРИ ДНІ… 14.10.2011
ПРОСИЛИСЯ ЗЛИДНІ НА ТРИ ДНІ…
Сьогодні увагу світової спільноти привертають до проблем і бід, котрі різняться тематикою й масштабами. Красномовні лозунги й гасла, що є візитками міжнародних рухів і благодійних акцій, усіма правдами й неправдами доводять одне - у світі повинні панувати мир, добробут і справедливість. Наразі в центрі уваги - Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів. Та й не дивно. Проблема незаможності й безробіття якщо не вічна, то завжди актуальна.


ВАНДАЛІЗМ - ЗЛОЧИН БЕЗ КАЯТТЯ? 23.09.2011
ВАНДАЛІЗМ - ЗЛОЧИН БЕЗ КАЯТТЯ?

Вандалізм - це тема, що просто до печінок дістала мешканців нашого міста. При всіх сьогоднішніх економічних негараздах, усіх життєвих проблемах найбільше обурює те, що на кожному кроці ти бачиш, як будь-які спроби зробити місто гарним і комфортним щоразу наштовхуються на безглузде і невикорінне руйнування.
От і цього тижня, 20 вересня, двоє новоспечених студентів місцевого вишу, котрі вирушили на побачення, не довго думаючи, нарвали троянд для своїх дівчат просто на клумбах біля міської ради. За лічені хвилини їх затримали правоохоронці контрактної роти, тож заплановане побачення довелося відмінити, а натомість пояснювати свій вчинок у міськвідділі міліції. За цим фактом проводиться перевірка, винних буде притягнуто до відповідальності.

23.09.2011
КАМ’ЯНЕЦЬ ОЧИМА ТУРИСТІВ, або ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ МІСТУ, ЩОБ СТАТИ МЕКОЮ ТУРИЗМУ
Пам’ятаєте фразу з байки КРИЛОВА: «Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку». Так і ми наперебій вихваляємо наш Кам’янець перед туристами, закликаючи їх якомога частіше приїжджати до нас, мовляв, завжди раді, зустрінемо з хлібом та сіллю. Але як насправді почувається турист в оспіваному Кам’янці, чи не насолив йому наш теплий прийом? Для того, щоб перевірити це, потрібно самому стати туристом, як-то кажуть, на власній шкірі відчути весь комфорт перебування у древньому місті.


16.09.2011
ВИ ВСЕ ЩЕ ЗАХОДИТЕ У СВІЙ ПІД’ЇЗД БЕЗПЛАТНО? ТОДІ ДОМОФОН ІДЕ ДО ВАС!

Здивовані? А нічого дивного: понад півроку в нашому місті діє міська програма «Комфортний під’їзд». За своєю суттю вона є дійсно гарною, адже передбачає забезпечення чистоти і порядку в під’їзді за допомогою встановлення нових металевих дверей і багатоквартирного переговорного пристрою - домофона. Але чомусь під час спостереження за її впровадженням у багатьох кам’янчан виникла низка запитань. 
Виникли вони і у нас, коли в нашому будинку №1 на вул.Ісаї Кам’янчанина почали впроваджувати в життя програму «Комфортний під’їзд».

СОБОР ОСВЯТИВ СОБОР АРХІЄПИСКОПІВ 16.09.2011
СОБОР ОСВЯТИВ СОБОР АРХІЄПИСКОПІВ

12 вересня, у день, коли відзначається свято перенесення мощів святого благовірного князя Олександра Невського, відбулося велике освячення відбудованого Кафедрального собору Олександра Невського. За благословенням Блаженнійшого митрополита Київського та всієї України Володимира його провів митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій. На жаль, сам Блаженнійший за станом здоров’я не зміг прибути до Кам’янця.


ВСІ ДОРОГИ ВЕДУТЬ ДО ХРАМУ 09.09.2011
ВСІ ДОРОГИ ВЕДУТЬ ДО ХРАМУ

Майже десятиліття день за днем, крок за кроком на пагорбі у центрі міста на місці колись зруйнованого велично підіймався новий православний символ Кам’янця-Подільського - храм Святого благовірного князя Олександра Невського.  
Відновлення цього храму - чи не найбільша подія у духовному житті Подільського краю за останнє століття. Чудо Боже не тільки в тому, що святий храм відновився з руїн як пам’ятник архітектури - він вдихнув життя духовне в серця багатьох людей, якi вже сьогодні готовi прийти до храму, аби залишитися його прихожанами до кiнця життя. 
Збудований на пожертви православної губернської громади у 1891 - 1897 рр., брутально знищений за часів радянської влади, огорнутий Господніми чудесами та великою людською жертвою, він знову тішитиме душі кам’янчан і гостей міста.
12 вересня, о 9 годині, відбудеться урочисте відкриття собору Олександра Невського, в якому візьмуть участь Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Володимир та інші поважні представники влади та духовенства.
Напередодні цієї небуденної події хочемо нагадати основні багатостраждальні віхи життя собору Олександра Невського.

РОМЕО І ДЖУЛЬЄТА. СПОДІВАЄМОСЯ, НЕ ЗА ШЕКСПІРОМ 09.09.2011
РОМЕО І ДЖУЛЬЄТА. СПОДІВАЄМОСЯ, НЕ ЗА ШЕКСПІРОМ
Понад два тижні тому лебедина пара Ромео і Джульєта (так лебедів назвали працівники МЕНЦУМу, які доглядають за птахами) оселилася на водоймі, котру й назвали на честь повновладних господарів Лебединим озером. За короткий період птахи не тільки полюбилися кам’янчанам, але й для декого з них стали живими іграшками, в яких можна жбурнути камінцем, вигнати на берег, аби ближче сфотографуватися, чи скочити до них у воду.


ЧЕРГУ НА КВАРТИРИ ПЕРЕПИШУТЬ? 09.09.2011
ЧЕРГУ НА КВАРТИРИ ПЕРЕПИШУТЬ?

До редакції газети звернулися громадяни, котрі перебувають на черзі на отримання житла, схвильовані чутками про те, що в  місті буде створено нову чергу на отримання житла. По коментар ми звернулися до Людмили ПАЗИНЮК, завідувача відділу обліку, розподілу та приватизації житла департаменту ЖПДІ.

09.09.2011
ДЕМОГРАФІЧНІ НЕГАРАЗДИ

На жаль, як свідчать факти, в нашому районі зменшилася кількість народжень і шлюбів. Так, з початку року зареєстровано 253 народження, що на 30 менше, ніж минулого року. Зменшилася народжуваність дітей у матерів, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі (48 проти минулорічних 56-ти). За взаємною згодою батьків визнано батьківство 17 дітей. Це ті випадки, коли батьки в шлюбі не перебувають, але батько дитини хоче офіційно визнати своє батьківство. Правда, із цих 17 випадків у трьох довелося звертатися по допомогу суду. 

ЯК Я ПРОВІВ ЛІТО 02.09.2011
ЯК Я ПРОВІВ ЛІТО

Для школярів перші осінні дні запам’ятовуються декількома моментами. Насамперед це урочиста лінійка до Першого дзвоника, велике небажання вірити, що літні канікули уже позаду, і перші уроки, які видаються довжиною не в 45 хвилин, а у цілий літній день. 
Усі ми звідти. І добре пам’ятаємо, що в перші дні не тільки розпочинали вчитися чомусь новому, а згадували минуле, ділилися із друзями подіями, пригодами та враженнями, що сталися впродовж літніх місяців. А ще усе це з неохотою (як у кого) потрібно було помістити у традиційний твір на вільну тему: «Як я провів літо». 
З аналогічним запитанням ми звернулися і до керівників міста і району,  а також відомих людей.

ТО НЕ ГЛЮК, А ВІДКРИТИЙ ЛЮК 02.09.2011
ТО НЕ ГЛЮК, А ВІДКРИТИЙ ЛЮК

Двометровий політ у відкритий каналізаційний люк для одного кам’янчанина, можна сказати, виявився зі щасливим кінцем. Він лише подер плечі до крові та зламав одне ребро. Вибратися зі штучного підземелля йому допомогли друзі, з якими йшов. 

НА ПЕРШОКЛАСНИКА - ДВІ ТИСЯЧІ 26.08.2011
НА ПЕРШОКЛАСНИКА - ДВІ ТИСЯЧІ

2 тис.грн., за скромними підрахунками, доведеться викласти батькам цього року, аби спорядити дитину в перший клас. Тому, коли на святі Першого дзвоника Ви побачите заплаканих батьків, не думайте, що це тільки тому, що вони надто сентиментальні. 
Більшість із них, споглядаючи на свого щасливого накрохмаленого, одягненого, як лялечка, нащадка, плакатиме тому, що весь наступний місяць доведеться перебиватися скромною їжею, зачекати зі сплатою за комунальні послуги, аби частинами віддавати позичені на шкільний шопінг гроші. 

ОЗЕРО НОСТАЛЬГІЇ ТА НАДІЇ 26.08.2011
ОЗЕРО НОСТАЛЬГІЇ ТА НАДІЇ

Кульмінацією відзначення 20-ї річниці незалежності України в місті стало відкриття гідрокомплексу «Лебедине озеро», розташованого праворуч від Новопланівського мосту (за «Укрсоцбанком»).
Складалося враження, що ввечері 24 серпня туди намагалося потрапити ледь не все місто.


Новини 1281 — 1300 з 1384
Початок | Поперед. | 63 64 65 66 67 | Наст. | Кінець Всі