• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 17 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО В ЦИФРАХ І МОЗОЛЯХ 16.11.2012
СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО В ЦИФРАХ І МОЗОЛЯХ
Зазвичай, наш край асоціюють з історичними пам’ятками, унікальним каньйоном і неповторними печерами. 
До цих асоціацій сміливо можна додавати родючі чорноземи, гігантську птахоферму, фруктові сади, трояндові плантації й тисячу племінних овець, привезених з Німеччини та Франції. І це лише дещиця з того, що ми називаємо сільським господарством Ка­м’янець-Подільського району. 

У ПРЯМОМУ ЕФІРІ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ХАТИ 16.11.2012
У ПРЯМОМУ ЕФІРІ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ХАТИ
Чи можна взяти участь у радіопередачі, не виходячи з хати? Виявляється, завдяки сучасним засобам зв’язку, це цілком можливо. Переконатися в цьому могли кам’янчани, котрих запросили стати учасниками ток-шоу «Коло запитань», прямий ефір якого відбувся 9 листопада ц.р. на «Радіо ЕРА-FM».

ТАКА НЕОБХІДНА МАЛЕНЬКА ХАТКА 16.11.2012
ТАКА НЕОБХІДНА МАЛЕНЬКА ХАТКА
Деякі розумники вирахували, що людина за своє життя проводить у туалеті від одного до чотирьох років. Не знаємо, чи так це, але якщо вже така гірка наша доля, то хотілося б, аби цей час був не найгіршим. 11 років тому в Сингапурі започаткували Всесвітній день туалету, щоб обговорювати проблемні питання на цю тему. Тому поведемо мову про заклади, назва яких невтомно б’є рекорди за кількістю синонімів.

КАМ’ЯНЕЦЬКІ САПЕРИ І ВПРАВНА РЕМА 09.11.2012
КАМ’ЯНЕЦЬКІ САПЕРИ І ВПРАВНА РЕМА
18 одиниць вибухонебезпечних предметів та один саморобний вибуховий пристрій знищили протягом жовтня в Афганістані сапери, підготовлені в Кам’янець-Подільському центрі розмінування.

ІНСПЕКТОРА - В НАРОД 09.11.2012
ІНСПЕКТОРА - В НАРОД
Менше письмових скарг від мешканців і більше результатів від своєї роботи сподіваються отримувати комунальники після запровадження в місті експериментального проекту. Відтепер кам’янчани зможуть побідкатися про ту чи іншу комунальну проблему своєму дільничому ЖКГ.

ЗАМІСТЬ БОЧКИ - ПЕКАРНЯ 02.11.2012
ЗАМІСТЬ БОЧКИ - ПЕКАРНЯ
Кам’янчани добре пам’ятають «деметрівську» молочну бочку на розі вулиць Гагаріна й Данила Галицького.

НЕ ЇЖ БРАТІВ СВОЇХ МЕНШИХ 02.11.2012
НЕ ЇЖ БРАТІВ СВОЇХ МЕНШИХ
Морквяні котлети замість шматка смаженого м’яса, свіжа селера замість підкопченої курятини, і забудьте назавжди про сало. Чи підходить таке меню українцям?

МАТЕРІ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ЗА ГЕРОЇЗМ 26.10.2012
МАТЕРІ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ЗА ГЕРОЇЗМ
19 жовтня 32 жінки Кам’янеччини, які на¬родили й виховали п’ятеро та більше дітей, отримали почесне звання «Мати-героїня». 

НЕ ТА СЛАВА 19.10.2012
НЕ ТА СЛАВА
Минулого тижня в українських інтернет-виданнях, у тому числі таких солідних, як «Українська правда», обговорювались ось ці два предмети з експозиції Кам’я¬нець-Подільського державного історичного музею-заповідника з підписом: «Предмети, якими користувався Президент України Віктор Янукович під час робочої поїздки до м.Кам’янця-Поділь¬ського 13 жовтня 2011 року».

ЧУЖОГО БОЛЮ НЕ БУВАЄ 19.10.2012
ЧУЖОГО БОЛЮ НЕ БУВАЄ
Минулої п’ятниці, напередодні Всесвітнього дня хоспісної та па¬ліативної допомоги, що відзначається в другу суботу жовтня, волонтери медучилища роздавали перехожим інформаційні буклети. Вже другий рік поспіль на вулиці Соборній відбувається така акція.

МІЛЬЙОНИ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ 12.10.2012
МІЛЬЙОНИ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ
Незважаючи на те, що останнім часом у місті відкрилося чимало приватних стоматологічних клінік, міська все одно не втрачає своєї популярності. А цього разу маємо ще й привід про неї згадати: 17 жовтня мине 40 років із часу заснування Кам’янець-Подільської міської стоматологічної поліклініки. За цей час поріг закладу переступили близько 3 млн. пацієнтів. Зокре-
ма, минулого року було зареєстровано близько 90 тис. відвідувачів.

І ХЛІБ, І ДО ХЛІБА?  05.10.2012
І ХЛІБ, І ДО ХЛІБА?
І запашний, і духмяний і... зі збудниками різних захворювань можна купити хліб у декотрих магазинах чи кіосках нашого міста. А все через те, що часто реалізують його з порушенням санітарних вимог.

ЗАБУТИЙ «УКРАЇНСЬКИЙ ГРЮНВАЛЬД»  28.09.2012
ЗАБУТИЙ «УКРАЇНСЬКИЙ ГРЮНВАЛЬД»
Як не парадоксально, але в Україні ладні святкувати всі визначні перемоги людства, крім власних. Варто згадати, з якою помпезністю відзначали 300-річчя Полтавської битви, попри ті негативні наслідки, що вона мала для нашого народу. Аби догодити нашим сусідам та не перегортати болючих сторінок міжнаціональних відносин, ми принесли в жертву історичну правду. Немає причин дивуватися, що сучасна молодь не пишається минулим власної держави. А чим же їй пишатися, якщо історію України подають як шеренгу поразок і зрад, ніби наших українських здобутків і героїв не було взагалі.

ЯК ВІДТЕРМІНУВАТИ ПРИЛІТ ЛЕЛЕКИ 21.09.2012
ЯК ВІДТЕРМІНУВАТИ ПРИЛІТ ЛЕЛЕКИ
Починаючи з 2007 року, з ініціативи організацій, що займаються питаннями репродуктивного здоров’я, 26 вересня відзначається Всесвітній день контрацепції. Ця довгострокова кампанія для жінок і чоловіків репродуктивного віку проводиться з метою запобігання незапланованим вагітностям.

У НОГУ З ЧАСОМ ІЗ ЗАПЛЮЩЕНИМИИМИ ОЧИМА 14.09.2012
У НОГУ З ЧАСОМ ІЗ ЗАПЛЮЩЕНИМИИМИ ОЧИМА
Всі ми щодня користуємося певними речами, навіть не підозрюючи, що всього цього б не було, якби не люди, які цілими днями, а то й роками працюють над удосконаленням і покращенням рівня життя всієї країни, або навіть і світу. Вони - винахідники та раціоналізатори, вони - творці, якими варто пишатись, але про яких усі забули.

МОЛИТВА  ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ,  ЯКУ МОЖНА ВТРАТИТИ 31.08.2012
МОЛИТВА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ЯКУ МОЖНА ВТРАТИТИ
Вранці 24 серпня в храмах усіх конфесій відбулися традиційні молебні за Україну, після яких міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ вручив відзнаки міської ради «Честь і шана» архієпископу ФЕОДОРУ, керуючому Кам’янець-Подільською єпархією Української православної церкви Московського патріархату, а також єпископу Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-католицької церкви Леону ДУБРАВСЬКОМУ.

ДЕМКІВ ШИНОК НА МЕЖІ ЗАКРИТТЯ? 24.08.2012
ДЕМКІВ ШИНОК НА МЕЖІ ЗАКРИТТЯ?
- Моє село запам’яталось мені з раннього дитинства гуркотом сільськогосподарської техніки, котра вдень і вночі їздила нашою вулицею на обробіток полів. Воно запам’яталось мені широкими вулицями, котрі завжди навесні ремонтували, підвозячи місцевий гравій з Китайгородської долини. Також запам’ятались місцеві колгоспники, котрі своєю працею на полях і фермах досягали вагомих результатів і зробили наш колгосп мільйонером. Тоді всім було добре. Люди працювали, за що кожного місяця, одного і того ж числа, одержували заробітну плату, були впевнені в завтрашньому дні, зводили нові будинки, виховували дітей. Вони були щасливими, - пригадує картинки з дитинства та юності уродженець с.Демшин Петро ГЕРЖУК.

У ЗОЛОТУ ОСІНЬ - ІЗ ЗОЛОТИМ ГАМАНЦЕМ 17.08.2012
У ЗОЛОТУ ОСІНЬ - ІЗ ЗОЛОТИМ ГАМАНЦЕМ
Осінь уже на носі. Потрохи забуваємо про відпустки, аби з головою поринути в роботу і буденні клопоти. Та не зовсім буденними вони виявляться для батьків, чиї діти вперше йдуть до школи чи вишу. Всі ми розуміємо, що підготовка тут потрібна не лише моральна. Адже після приведення до повної бойової готовності майбутнього першокласника чи першокурсника батькам стає зрозуміло, що для освітянського граніту потрібні чи не золоті зуби.

АВТОБУС БЕЗ КОНДУКТОРА: ПЕРШИЙ КРОК ДО КОМУНІЗМУ 27.07.2012
АВТОБУС БЕЗ КОНДУКТОРА: ПЕРШИЙ КРОК ДО КОМУНІЗМУ
50 років тому, 3 серпня 1962 року, в Кам’янці-Подільському на три головні маршрути - «Вокзал - Спиртозавод», «Суворова - Франка» та «Суворова - Цукрозавод» - вийшли 11 автобусів… без кондукторів. Журналіст Юхим Альперін присвятив цій події спеціальний репортаж у місцевій газеті «Прапор Жовтня». Завершувався він на високій оптимістичній ноті - аж двома окличними реченнями: «Курсують Кам’янцем-Подільським автобуси без кондукторів! Забуяв один із чудових, життєдайних паростків комуністичного побуту!».

ЗАПОРОЖЕЦЬ - МАШИНА ДЛЯ РОМАНТИКІВ 27.07.2012
ЗАПОРОЖЕЦЬ - МАШИНА ДЛЯ РОМАНТИКІВ
У минулі вихідні на кам’янецьких вулицях спостерігалася підвищена концентрація «Запорожців» усіх можливих кольорів і модифікацій - від легендарних «горбатих» до «Славути» - 20-22 липня в нашому місті відбувався «зліт» учасників Клубу власників «Запорожців» (або просто - ЗАЗ-клубу), який зібрав 35 екіпажів з різних міст України, Росії та Білорусі.


Новини 1281 — 1300 з 1447
Початок | Поперед. | 63 64 65 66 67 | Наст. | Кінець Всі