Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 22 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

03.06.2011
ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ДІТЕЙ

1 червня - День захисту дітей
Уже вкотре в районі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цього року в кафе «Мрія козака» представники влади запросили дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, тих, котрі опинились у складних життєвих обставинах, і їхніх опікунів, аби привітати зі святом. 

КОЖНИЙ П’ЯТИЙ З НАС - ДИТИНА! 03.06.2011
КОЖНИЙ П’ЯТИЙ З НАС - ДИТИНА!

1 червня - День захисту дітей
Дух веселощів і безтурботності - саме такий, який буває тільки у дитинстві, - заполонив 1 червня Кам’янець-Подільський. 

ЗАРАДИ ЩАСЛИВИХ УСМІШОК 03.06.2011
ЗАРАДИ ЩАСЛИВИХ УСМІШОК

1 червня - День захисту дітей
29 травня біля Ратуші свято для дітей влаштувала Громадська рада (голова Ірина СТАРОСТІНА) за участю близько 20 громадських і релігійних організацій, викладачів К-ПНУ ім.І.Огієнка, спортивних секцій, ЦДТ, СЮТу. 

ЕКЗОТИКА ОБРАЛА ЗАЛІССЯ ДРУГЕ 03.06.2011
ЕКЗОТИКА ОБРАЛА ЗАЛІССЯ ДРУГЕ

В наших краях з’явився... пелікан. Цю несподівану звістку розповів нам сільський голова Заліськодругої сільської ради Станіслав НАДОЛЬСЬКИЙ. Нещодавно люди помітили, що в небі кружляє великий рожевий птах. До його ноги був прив’язаний довгий дріт. Птах людей не боявся, тож спокійно приземлився на одне із подвір’їв. 

ГУБЕРНАТОР ЗУСТРІВСЯ З ОДНОКУРСНИКАМИ 03.06.2011
ГУБЕРНАТОР ЗУСТРІВСЯ З ОДНОКУРСНИКАМИ

28 травня Подільський державний аграрно-технічний університет радо зустрічав випускників різних років. 

27.05.2011
МОЖЛИВІСТЬ ПОВНОЦІННО ЖИТИ

20 травня у міській раді відбулася зустріч депутата облради Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА з волонтерами - учасниками нового напрямку громадського руху, започаткованого Громадською радою (куратор - голова Громадської ради Ірина СТАРОСТІНА). Тепер молоді люди з обмеженими можливостями, які є волонтерами, допомагають один одному, беруть участь у загальноміських заходах та житті міста. 

І НА ПОЛЬСЬКИХ  ФІЛЬВАРКАХ 20.05.2011
І НА ПОЛЬСЬКИХ ФІЛЬВАРКАХ
Той, чиє життя минає в центрі Кам’янця, не знає свого міста по-справжньому. Лише трохи далі від центру - і потрапляєш зовсім в інший світ: розкішних приватних будинків, допотопних хаток-мазанок, що дивом збереглися до наших днів, понівечених доріг, асфальтове покриття яких, ще радянське, нагадує про себе лише поодинокими латками, і здебільшого відсутності зручностей у помешканнях. Таким відкрився нам один із найстаріших районів нашого міста - Польські фільварки.


ЖОВТНЕВИЙ І ЖОВТНЕВЕ, ЯК ВАС НАДАЛІ НАЗИВАТИ? 20.05.2011
ЖОВТНЕВИЙ І ЖОВТНЕВЕ, ЯК ВАС НАДАЛІ НАЗИВАТИ?
Міська влада надумала впорядкувати межі та назви мікрорайонів міста. Це питання передбачено розглянути на найближчій сесії міськради. 17 травня зібралася на засідання топонімічна комісія, щоб виробити рекомендації депутатам щодо назв мікрорайонів.


ТОП СУПЕР-РОЗВАЛЮХ МІСТА 20.05.2011
ТОП СУПЕР-РОЗВАЛЮХ МІСТА
«Ми вкладаємо мільярди, щоб підтримувати свої руїни», - хваляться італійці щодо збереження та реставрації своїх історичних пам’яток. На відміну від італійських, у кам’янецькі руїни, які є не такими вже й древніми, але багато років муляють очі як мешканцям міста, так і туристам, не вкладається жодної копійки: ні у підтримання, ні у відновлення. Зяючими ранами на тілі міста є руїни колишнього універмагу «Смотрич» при в’їзді до Старого міста та не доведена до ладу будівля колишнього готелю «Україна» у центрі міста.


ДОПОМОГТИ ПРОСТО! 20.05.2011
ДОПОМОГТИ ПРОСТО!

9-15 травня у місті проходила акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця», метою якої був збір коштів для лікування дітей, хворих на цукровий діабет. До акції долучилися і волонтери міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (директор Юлія ПОБЕРЕЖНА). Кошти, які вони зібрали, було перераховано на розрахунковий рахунок «Кредобанку» за призначенням «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання у місті Хмельницькому».

ЗБЕРІГАЮЧИ ЕНЕРГІЮ КАМ’ЯНЧАН, ВИТРАЧАЄ ВЛАСНУ 13.05.2011
ЗБЕРІГАЮЧИ ЕНЕРГІЮ КАМ’ЯНЧАН, ВИТРАЧАЄ ВЛАСНУ

Лише декілька років тому ми зрозуміли, що природні джерела енергії не бездонні. Потреби людства невпинно збільшуються, але забезпечити їх наша Земля вже не спроможна. Створюються наукові інститути та центри, проводяться різноманітні дослідження щодо альтернативи звичному природному газу, та поки що людство не може з легкістю відмовитися від нього. Тому сьогодні як ніколи актуальним є питання енергозбереження. 
У нашому місті при департаменті житлової політики, доріг та інфраструктури діє відділ енергозбереження, який очолює Юрій ЛЯГУТКО. Напередодні його 50-літнього ювілею, який він святкує сьогодні, ми поцікавилися в Юрія Анатолійовича, наскільки кам’янчани навчилися економити та зберігати енергію та чи лише від них залежить вирішення цього питання.

ДАРМА КРУГЛИЙ СТІЛ НЕ ПРОЙШОВ 13.05.2011
ДАРМА КРУГЛИЙ СТІЛ НЕ ПРОЙШОВ

За ініціативи міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА 6 травня відбулося засідання круглого столу до Дня матері. Головним організатором його проведення стала голова громадської ради Ірина СТАРОСТІНА, яка запросила до участі активних жінок-матерів, голів громадських організацій, членів президії Громадської ради, представниць прекрасної статі різного віку, професій і поглядів. 

ХОЧ І БЕЗ ОСТРОВА, ПРОТЕ ОСТРІВЧАНИ 13.05.2011
ХОЧ І БЕЗ ОСТРОВА, ПРОТЕ ОСТРІВЧАНИ

Поїздка у не досить далекі від міста села (майже приміські) для нас зазвичай гарантує, що ці населені пункти, на відміну від віддалених, наповнені життям і перспективою. Парадоксально, але, попри відстань від міста у 15 км, сьогодні Острівчани важко назвати майже приміським селом. Такий факт ще раз підкреслює, що подібний статус не завжди залежить від відстані до міста. 
В чому ж таке неспівпадання?

ОСББ. З ІНШОГО ПОГЛЯДУ 13.05.2011
ОСББ. З ІНШОГО ПОГЛЯДУ

«ПОДОЛЯНИН» продовжує публікацію статей щодо створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ). На початку квітня ми познайомили читачів із сьогоденням Асоціації ОСББ м.Кам’янець-Подільський: її голова Ігор ГРИГОРЕНКО також розповів про кожен з кроків створення ОСББ і переваги членів об’єднань. Сьогодні ми надали слово керівнику відділу розвитку ОСББ департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури Віктору БАЛАНЮКУ. 


ДОВГОЛІТТЯ НЕ ЛИШЕ У КАРПАТАХ 06.05.2011
ДОВГОЛІТТЯ НЕ ЛИШЕ У КАРПАТАХ
...І в нашому місті існує заклад, який допомагає людям похилого віку не лише продовжити кількість років, але й, що найважливіше, значно покращити їхню якість. Мова йде про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Довголіття». Коли 6 років тому це «дитя» тільки народилося, його «хрещені батьки» Надія ПІДСКОЦЬКА та Валентин ГРУБЛЯК навіть не здогадувалися, якої популярності набуде їхнє «Довголіття»...


ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО 06.05.2011
ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО

Згідно з розпорядженням міського голови, створено робочу групу, якій поставлено завдання відновити життєдіяльність озера, що знаходиться праворуч від Новопланівського мосту (за «Укрсоцбанком»). Як виглядало це місце, пам’ятає більшість кам’янчан - хто ж не фотографувався біля орла, фонтанів, пащі лева, звідки колись у кам’яну чашу стікала джерельна вода. 

ГЕРОЯМ ЧОРНОБИЛЯ 29.04.2011
ГЕРОЯМ ЧОРНОБИЛЯ

25 років тому в історії людства сталася наймасштабніша техногенна катастрофа. Тисячі людей вирушили на ліквідацію лиха на ЧАЕС. У перших рядах були пожежники, військові, медики, правоохоронці...
Минулого тижня біля СДПЧ-4 було відкрито меморіал, а 26 квітня ще один - навпроти РЦНКМ «Розмай», який став спільним проектом міста і району. На його відкриття прибули міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ, голова РДА Михайло ЖЕЛІЗНИК, представники міської та районної влади, депутати, громадськість, ліквідатори аварії та їхні сім’ї.

ТЕАТР - ІЗ ВІШАЛКИ. ПАРК - ІЗ ТУАЛЕТУ 29.04.2011
ТЕАТР - ІЗ ВІШАЛКИ. ПАРК - ІЗ ТУАЛЕТУ

Можливо, комусь і до вподоби незаймана, первісна краса кам’янецького парку, але коли до тієї краси придивитися ближче, то на поверхню вилазять не просто недоліки, а спотворення, які виникли внаслідок не стільки плину часу, скільки людської бездіяльності та байдужості. Через тиждень-другий там знову запрацює славнозвісна «клітка», яку тільки минулого року було відновлено. Але де ж розважатися молоді? Серед непрохідних джунглів? Парк - не ліс. Досить того, що в місті вже виросло одне покоління кам’янчан, які тільки від своїх батьків чули, що таке справжній парк і що таке культурний відпочинок.

СЕЛО, ДЕ ЖИТТЯ - НЕ ЖИТТЯ 22.04.2011
СЕЛО, ДЕ ЖИТТЯ - НЕ ЖИТТЯ

Є села, забуті Богом і цивілізацією, але не забуті радіацією. Хоч перше речення і схоже на один із рядків поезії, проте коли бачиш розвалені хати, єдину вулицю, яка стоїть майже пусткою, та втомлений погляд людей, повірте, не до віршів.
Сьогодні про такі села говорять як про безперспективні, приречені на вимирання.

ВОЛОНТЕРИ ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ 22.04.2011
ВОЛОНТЕРИ ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ

20 квітня з ініціативи голови Громадської ради Ірини СТАРОСТІНОЇ відбулося засідання круглого столу на тему започаткування в Кам’янці волонтерського руху для дітей і молоді з особливими потребами.  
Історія волонтерства в нашому місті бере свій початок 2000 р. на базі Центру соціальних служб для сім’ї та молоді, який у своїх лавах на сьогодні налічує 58 волонтерів. При ЦСССМ діє школа волонтерів, на рахунку якої велика кількість благодійних акцій. 


Новини 1281 — 1300 з 1346
Початок | Поперед. | 63 64 65 66 67 | Наст. | Кінець Всі