• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 18 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
07.09.2018

КРАСА - У РОБОТІ!

КРАСА - У РОБОТІ!Будь-хто із нас почувається в сьогоденні комфортно, коли втілює у життя власні ідеї й такі кроки стають основною справою його життя. До такої категорії належить подружжя Сікорських - Руслан Олександрович та Людмила Петрівна - власники елітного салону весільних суконь «Руслан і Людмила».

Ні для кого не секрет, що красуні-­дівчата із дитинства мріють про казкове весілля, де кожна буде принцесою, одягнутою в неймовірно прекрасну сукню. Разом із цим, мало хто задумується: «Яка фея створить цю сукню?». Ось на цьому етапі на допомогу нареченим приходить подружжя Сікорських. Якщо на чоловічі плечі Руслана Олександровича лягають фінансово-господарські питання, то на тендітні - Людмили Петрівни - втілення дизайнерських ідей щодо перетворення весілля на справжнє диво-свято.

Час не стоїть на місці, із приходом весни зростають обсяги замовлень, а це, у свою чергу, потребує додаткових кадрів. Створюючи нові робочі місця, за направленням міського Центру зай­нятості, підприємці Сікорські праце­влаштували 13 безробітних осіб, які попередньо пройшли професійне на­вчання шляхом проходження стажування на виробництві. Люди отримали роботу, а роботодавці - компенсацію ЄСВ як такі, що здійснюють діяльність за пріоритетним видом.

Подружжя Сікорських перетворює весілля на чарівну казку, де панують краса і любов.

Жанна БОДНАР, 
начальник відділу взаємодії з роботодавцями міського Центру зайнятості.


Повернення до списку