Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 23 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ЗАКОН Є! ЕВАКУАТОРА НЕМАЄ... 28.09.2018
ЗАКОН Є! ЕВАКУАТОРА НЕМАЄ...
Величезні штрафи за паркування в неналежному місці кам’янецьких водіїв не лякають. Як залишали вони там своїх «залізних коней», так і продовжують це робити попри те, що 27 вересня, тобто відучора, набули чинності зміни в законодавстві щодо правил дорожнього руху. Там чітко вказано, що за незаконне паркування доведеться не лише витягнути з кишені від 255 до 1700 грн., а може, й забирати евакуйоване авто зі штрафмайданчика, сплативши за послуги евакуатора 720 грн. і по 144 грн. за кожну добу простою.

А ХМЕЛЬНИЧЧИНА БУЛА СМАЧНОЮ! 21.09.2018
А ХМЕЛЬНИЧЧИНА БУЛА СМАЧНОЮ!
У цьому переконалися гості та мешканці обласного центру, які завітали на щорічну 31-шу агропромислову виставку «Агро-Поділля-2018», що відбулася 15 вересня. Велика їстівна карта Хмельницької області з детальним визначенням кожного району, яку виконали працівники відомого кам’янецького підприємства ТОВ «Український кристал», стала не лише родзинкою виставки, але й увійшла до Книги рекордів України в номінації «Кондитерські вироби».

ЩО ЕКСТРЕМАЛЬНОГО В НАШОМУ ТУРИЗМІ? 21.09.2018
ЩО ЕКСТРЕМАЛЬНОГО В НАШОМУ ТУРИЗМІ?
Ех, відпустка! У кожного з нас своє уявлення про канікули, але практично завжди воно зводиться до одного з найбільш захопливих занять - подорожі. Подорожувати, безумовно, варто, але краще робити це правильно і з розумом. Навіщо перетворюватися на ледачого туриста, який ходить по пляжу, роззявивши рота, зрідка клацаючи затвором
фотоапарата, що висить біля пупця?

ЯК ЗАХИСТИТИ ГРОМАДЯН ВІД КРЕДИТОРІВ? 21.09.2018
ЯК ЗАХИСТИТИ ГРОМАДЯН ВІД КРЕДИТОРІВ?
Позички завжди були справою невдячною, а доля позичальника - незавидною. Адже, як кажуть мудрі люди, береш чуже і на деякий час, а віддаєш своє і назовсім. В Україні цей процес ще болісніший, бо «свого» деколи доводиться віддавати вдвічі, а то й утричі більше, ніж узяв чужого.

ЗАБУТИ ВСЕ: ПІДСТУПНИЙ АЛЬЦГЕЙМЕР 21.09.2018
ЗАБУТИ ВСЕ: ПІДСТУПНИЙ АЛЬЦГЕЙМЕР
Заблукати у власній оселі, не впізнати рідних дітей і забути про увімкнену газову конфорку, - саме так живуть люди, у яких діагностували хворобу Альцгеймера. За статистикою, сьогодні у світі від неї страждають уже мільярд людей, старших як 60 років. І вчені пророкують, що з роками ця цифра буде лише збільшуватися. За їхніми прогнозами, кожен другий, імовірно, матиме цю хворобу.

ДО АРМІЇ ПОКЛИЧУТЬ У ЖОВТНІ 21.09.2018
ДО АРМІЇ ПОКЛИЧУТЬ У ЖОВТНІ
Про те, коли стартуватиме осіння призовна кампанія-2018, говорили під час брифінгу, що днями відбувся у Хмельницькому. Із журналістами спілкувалися військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій ПРИСЯЖНЮК разом зі своїми заступниками і начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Хмельницької ОДА Віталієм МАРТИНЮКОМ.

КІДНЕПІНГ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ? 21.09.2018
КІДНЕПІНГ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ?
Новини про викрадення дітей активно обгово­рюються на Кам’янеччині. Налякані батьки переповідають жахливі історії про двох дітей, тіла яких знайшли без органів на Хмельниччині. Дехто стверджує, що на дітей полюють двоє чоловіків і жінка на чорній «Audi» з польськими номерами.

ЦІЛЮЩА МАГІЯ ФАРМАЦІЇ 14.09.2018
ЦІЛЮЩА МАГІЯ ФАРМАЦІЇ
Ще декілька десятиліть тому в багатьох кам’янецьких аптеках ліки не лише продавали, а й виготовляли. Мікстури, порошки, мазі, зроблені за рецептом лікаря для конкретного пацієнта, швидко ставили хворого на ноги і були в рази дешевшими, ніж заводські аналоги. Із часом аптеки, які важили, міксували та фасували приготовлені медикаменти, перестали цим займатися.
І сьогодні більшість із них перетворилася просто на магазини, які торгують медикаментами. 

ТЕХНОЛОГІЇ ВИТІСНЯЮТЬ ПАПІР 14.09.2018
ТЕХНОЛОГІЇ ВИТІСНЯЮТЬ ПАПІР
Бізнес очікують зміни щодо реєстрації розрахункових операцій, які дозволять спростити і здешевити процес, а також покращити умови ведення господарської діяльності.

ГРАНДІОЗНІ ПЛАНИ СКЛАДАЮТЬ - ТРАДИЦІЇ ЗБЕРІГАЮТЬ 14.09.2018
ГРАНДІОЗНІ ПЛАНИ СКЛАДАЮТЬ - ТРАДИЦІЇ ЗБЕРІГАЮТЬ
Поки осінь тішить нас погожими днями, маємо можливість поїхати на екскурсію - на маршруті два сусідні приміські села Тарасівка і Велика Слобідка. Велику Слобідку по праву можна назвати туристичною меккою Кам’янеччини, адже щоліта тут курсують чимало туристів, які бажають покупатися в Дністрі.

ЯК БЕЗ ГАЗУ НАКИПІЛО 14.09.2018
ЯК БЕЗ ГАЗУ НАКИПІЛО
Десятки листів і безліч телефонних дзвінків зі скаргами на «безгазів’я» надійшло цього тижня до редакції газети «Подолянин». Обурені кам’янчани не надивуються нашим газовим службам, мовляв, недитячі рахунки за газ є, а самого газу в квартирах немає. Склалося враження, що «Хмельницькгаз» вирішив вибити всі борги містян одночасно, покаравши їх відсутністю блакитного палива.

ЧИ ПЕРЕЖИВЕ «ВКРАЇНА» «ИНДИКА»? 07.09.2018
ЧИ ПЕРЕЖИВЕ «ВКРАЇНА» «ИНДИКА»?
Индик, Атени, радости, проєкт, госпіс, авдиторія - вже незабаром ці незвичні для багатьох слова мають шанс з’явитися не лише у побуті, а й на сторінках шкільних підручників та екранах телевізорів. Адже наприкінці літа Міністерство освіти і науки України оприлюднило нові зміни до правопису, над якими мово­знавці працювали впродовж трьох років. 

КРАСА - У РОБОТІ! 07.09.2018
КРАСА - У РОБОТІ!
Будь-хто із нас почувається в сьогоденні комфортно, коли втілює у життя власні ідеї й такі кроки стають основною справою його життя. До такої категорії належить подружжя Сікорських - Руслан Олександрович та Людмила Петрівна - власники елітного салону весільних суконь «Руслан і Людмила».

СВЯТО СИЛЬНИХ, АКТИВНИХ І СПРИТНИХ 07.09.2018
СВЯТО СИЛЬНИХ, АКТИВНИХ І СПРИТНИХ
Напередодні Дня фізичної культури і спорту журналісти «Подолянина» поговорили з кам’янецькими пропагандистами спортивного і здорового способу життя. Всі вони вписали власні імена в історію спорту Кам’янеччини і роблять все можливе, аби прославити наш край не лише на всеукраїнських, а й на між­народних змаганнях. А деякі з них навіть передають власний досвід, прищеп­люючи любов до активного і спортивного дозвілля наймолодшим кам’янчанам.

У РЕФОРМУ ВСТУПАЄМО - РЕЗУЛЬТАТІВ ЧЕКАЄМО 31.08.2018
У РЕФОРМУ ВСТУПАЄМО - РЕЗУЛЬТАТІВ ЧЕКАЄМО
Уже в понеділок, третього вересня, дзвінок знову покличе школярів Ка­м’янеччини до храмів науки. Перший урок Міністерство освіти і науки пропонує присвятити інтеграції України до Євросоюзу, а далі - навчання за розкладом.

24-25 СЕРПНЯ В МІСТІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. 31.08.2018
24-25 СЕРПНЯ В МІСТІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.
24-25 серпня в місті відбулися урочистості з нагоди...

НАД ПОТЯГАМИ ДО РОСІЇ ЗАВИС ДАМОКЛІВ МЕЧ 31.08.2018
НАД ПОТЯГАМИ ДО РОСІЇ ЗАВИС ДАМОКЛІВ МЕЧ
- Недавно в новинах почула, що Україна планує заборонити потяги до Росії. Розумію, що між нашими країнами вже чотири роки триває війна. Але якщо це справді станеться, то я вже не зможу поїхати до сестри, яка мешкає в Москві. Власного автомобіля не маю, тому потяги залишалися єдиним доступним мені транспортним засобом, - за­телефонувавши до редакції, розповіла 58-річна кам’янчанка Людмила Павлівна.

СКОРПІОН, ЯКИЙ ЖАЛИТЬ ПРЯМО В СЕРЦЕ 31.08.2018
СКОРПІОН, ЯКИЙ ЖАЛИТЬ ПРЯМО В СЕРЦЕ
«...Мамо, я за-ко-ха-вся! Ну, яка ж красива вона...» - впевнена, що ці слова неможливо просто прочитати, адже мозок автоматично накладає знайому мелодію і наспівує мотив. Кожен другий українець добре знає пісні цього виконавця, бо вони звучать усюди: на весіллях, днях народженнях, по радіо і телевізору...

ВІДТВОРЕНА ІСТОРІЯ ОСТАННЬОЇ СТОЛИЦІ 31.08.2018
ВІДТВОРЕНА ІСТОРІЯ ОСТАННЬОЇ СТОЛИЦІ
Містом крокує загін білогвардійців, гордовито роз’їжджають могутні й величаві «остіни». Склалося враження, що оголосили військовий стан, але, на щастя, це лише дводенний фестиваль «Остання столиця».

ШКОЛА І ГРОШІ: ЗА ЩО ПЛАТИТИ? 31.08.2018
ШКОЛА І ГРОШІ: ЗА ЩО ПЛАТИТИ?
Цього року першокласники почнуть навчатися за новим держстандартом освіти. На запровадження нового освітнього підходу держава виділила близько півтора мільярда гривень. У Міносвіти обіцяють, що зміняться як принципи викладання, так і оцінювання учнів. Однак багатьох батьків цікавить, чи зменшаться у новій школі їхні фінансові затрати?


Новини 21 — 40 з 1373
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі