• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 18 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ДЕСЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРСЕЗОН 27.04.2018
ДЕСЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРСЕЗОН
Представлення нових туристичних продуктів, спогади про події попередніх років, презентація найяскравіших цьогорічних фестивалів - таким був туристичний форум, що відбувся 21 квітня в рамках офіційного відкриття турсезону-2018.

«НЕ ЧУВ, НЕ ЗНАЮ» - НЕ ПРОЙДЕ 27.04.2018
«НЕ ЧУВ, НЕ ЗНАЮ» - НЕ ПРОЙДЕ
Легалізація праці, своєчасна і повна оплата праці та додержання мінімальних гарантій з оплати праці, а у разі порушення - шалені штрафи. Віднедавна на ці теми заговорили на повний голос, адже держава нарешті таки взялася завзято контролювати і карати за неофіційне працевлаштування та зарплату в конвертах. 

«НАЙГОЛОВНІШЕ В ЖІНОЧІЙ СУКНІ - ЖІНКА, ЯКА ЇЇ НОСИТЬ» 20.04.2018
«НАЙГОЛОВНІШЕ В ЖІНОЧІЙ СУКНІ - ЖІНКА, ЯКА ЇЇ НОСИТЬ»
Кажуть, що створення одягу починається з ідеї дизайнера, який довго виношує і народжує свій задум. Дизайнер - це не просто художник із гарним смаком, а митець, який плекає кожен штрих моди, вникає в усі тонкощі трендів. Адже все, що з’являється на чистому аркуші, - плід життя і уваги творця. Деякі дизайнери і їхні творіння сьогодні стали культовими: наприклад, Коко Шанель з її маленькою чорною сукнею, cтиль «new look» Крістіана Діора або спідниця-тюльпан П’єра Кардена. 

ОДИН ІЗ ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН РАЙОНУ 20.04.2018
ОДИН ІЗ ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН РАЙОНУ
Сьогодні маю дуже приємну місію - розповісти землякам про людину, яка стала знаною завдяки своїй праці не тільки в нашому районі, але й далеко за його межами. Ювіляра, котрий незабаром відсвяткує 80 років від дня народження, з яких 60 присвятив Кам’янеччині, - Анатолія ТКАЧА. 

КАМ’ЯНЕЦЬ VS КАННИ: ВЕСЬ СВІТ НА «БРУКІВЦІ» 20.04.2018
КАМ’ЯНЕЦЬ VS КАННИ: ВЕСЬ СВІТ НА «БРУКІВЦІ»
Червона доріжка, шик і лоск, попкорн і драйв, яскраве миготіння софітів, режисери і актори, кіномани і кінокритики... Так 22-24 червня в Кам’янці-Подільському відбуватиметься ІІ Міжнародний кінофестиваль короткого метра «Бруківка». Торік кінофест успішно нагородив близько 2 десятків аматорських, професійних, анімаційних та інших стрічок із десятків українських міст. 

ОСПІВАНИЙ У ПІСНЯХ, РИМОВАНИЙ У ВІРШАХ... 20.04.2018
ОСПІВАНИЙ У ПІСНЯХ, РИМОВАНИЙ У ВІРШАХ...
Квітка на камені, місто над Смотричем, перлина Поділля, сивочолий Кам’янець... Наше місто звикли нарікати наймилозвучнішими іменами. Про нього співають і пишуть, його залюбки малюють і ліп­лять. Одним із найяскравіших проявів любові до нашого міста є його пісенна палітра, яку творили і творять талановиті творчі люди. 

ВДАЛОЇ ПОСІВНОЇ! ГАРНИХ УРОЖАЇВ! 13.04.2018
ВДАЛОЇ ПОСІВНОЇ! ГАРНИХ УРОЖАЇВ!
Хоч із вимушеним запізненням, але в районі активно стартувала посівна кампанія. Березневі морози і сніги все ніяк не давали господарям підготувати грунт під ярі зернові й зернобобові культури. Все ж наші люди пристосовуються до будь-яких умов і важкою працею та наполегливістю йдуть до гідних урожаїв. Цьогоріч культури сіють одні за одними: ячмінь, пшеницю, горох, кукурудзу... Хапають кожен погожий день, кожну годину, і всі моляться, аби на посіви пішов дощ.

ПЕРШИЙ І ОСТАННІЙ БІЙ 13.04.2018
ПЕРШИЙ І ОСТАННІЙ БІЙ
Трагічна звістка зі сходу країни знову надійшла на Кам’янеччину.
Після майже 4-річних пошуків навідника 80-ї окремої аеромобільної бригади молодшого сержанта Едуарда СЛОБОДЯНА із с.Гринчук ДНК-експертиза офіційно підтвердила, що він загинув 5 вересня 2014 р. під час жахливого бою на Луганщині. Мати, сестра, рідні та друзі до останнього вірили, що хлопець живий і перебуває в полоні.

НЕ НАШЕ СВЯТО 13.04.2018
НЕ НАШЕ СВЯТО
У всьому світі 18 квітня відзначають День пам’яток і визнач­них місць. 1982 року в ООН придумали таке свято, щоб громадськість різних країн ознайомлювалася з куль­турною спадщиною, ро­зуміла, що ця спадщина нестала і вразлива, а відтак, докладала зусилля до її збереження для наступних поколінь.  

«КОЛИБАЇВКА» - КНИГА, ЯКУ ПИШУТЬ СЕЛЯНИ 13.04.2018
«КОЛИБАЇВКА» - КНИГА, ЯКУ ПИШУТЬ СЕЛЯНИ
Колись це село славилося на всю округу швачками, котрі могли втяти таке ж вбрання, як у «АBBA», чоботарями, які шили валянки чи не для всього району, а ще пасічниками, шовкопрядами і, звичайно ж, садівниками. І досі таких білих черешень, що родять у Колибаївці, не знайдеш по всій Кам’янеччині.

ДО КАМ’ЯНЦЯ ЗНОВУ ПРИЛЕТІВ ЯНГОЛ ДОБРА 13.04.2018
ДО КАМ’ЯНЦЯ ЗНОВУ ПРИЛЕТІВ ЯНГОЛ ДОБРА
У Хмельницькій обласній філармонії 5 квітня відбулося нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина - 2017» (у рамках національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017»).

ЧИ ВАРТО УКРАЇНЦЯМ БОЯТИСЯ МОНЕТИЗАЦІЇ ПІЛЬГ? 06.04.2018
ЧИ ВАРТО УКРАЇНЦЯМ БОЯТИСЯ МОНЕТИЗАЦІЇ ПІЛЬГ?
У березні країну схвилювала новина про монетизацію пільг у громадському транспорті.
Частина громадян злякалася, що безкоштовний проїзд начебто скасували, інші обурилися чуткам про норму лише 30 пільгових поїздок на місяць. Що насправді передбачає монетизація соціальних пільг, з’ясували експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

ТЕПЛО В ШЛУНКУ. ТА НА ДУШІ! 06.04.2018
ТЕПЛО В ШЛУНКУ. ТА НА ДУШІ!
Від їжі бідняка до страви від шеф-кухаря у вишуканому ресторані - усе це про першу страву, без якої більшість із нас не уявляють свого харчування. Їй навіть виділили особливе місце в календарі - 5 квітня відзначається Міжнародний день супу. 

КОЛОРАДСЬКА ПОДРУГА В КАМ’ЯНЦІ 06.04.2018
КОЛОРАДСЬКА ПОДРУГА В КАМ’ЯНЦІ
«Кожна ваша історія - унікальна і незрівнянна. Кожен ваш рубець дає іншим людям надію». Ось такі слова на власному сайті написала 22-річна волонтерка з Америки Кріста КАЛЛЕН, яка недавно навідала кам’янецьких друзів, завітавши до туристичної перлини Поділля. Дівчина обожнює подорожувати, але з поїздок привозить не магнітики на холодильник, а нові знайомства та приємні спогади. 

Володимир ЮР’ЄВ: «ДОВІРОЮ ПОКУПЦІВ НЕ ЗЛОВЖИВАЄМО» 06.04.2018
Володимир ЮР’ЄВ: «ДОВІРОЮ ПОКУПЦІВ НЕ ЗЛОВЖИВАЄМО»
Напередодні Великодня кам’янецькі магазини заквітчалися яскравими запашними пасочками: більшими і меншими, оздобленими квітами та посипками. Їхній солодкий корицево-ванільний запах сповіщає - незабаром Пасха.

КУДИ ДАЛІ ПОМАНДРУЄ МІХАЛ? 30.03.2018
КУДИ ДАЛІ ПОМАНДРУЄ МІХАЛ?
Гарний дарунок для маленьких кам’янчан і не лише чотири роки тому зробила дитяча письменниця, поетеса, художниця Настя ВВЕДЕНСЬКА. Будучи студенткою Львівського державного університету ім.Івана Франка (факультет культури та мистецтв), для юних читачів вона написала та видала чотири книжечки із серії «Пригоди пацючка Міхала». Доступно, цікаво та, головне, захопливо письменниця розповідає про пригоди пацючка, описує його манд­ри з Кракова до Кам’янця-Подільського, Хотина, Львова, нових друзів. 

КЛИЧТЕ ГОСТЕЙ У «КАМ’ЯНЕЦЬ МАГІЧНИЙ»! 30.03.2018
КЛИЧТЕ ГОСТЕЙ У «КАМ’ЯНЕЦЬ МАГІЧНИЙ»!
Традиція проводити відкриття туристичного сезону у вигляді повномасштабного фестивального заходу зародилася в Ка­м’янці-По­діль­сь­кому 10 років тому. За цей час місто приготувало для туристів такі туристичні продукти, як «Фестивальний календар», «Ка­м’янець - місто закоханих», «Ка­м’янець крізь віки», «Ка­м’я­нець ретро», «Ка­м’я­нець активний».

«…НАЧЕ ВСІ СКАЗИЛИСЯ, ЦЕЙ СМІЄТЬСЯ, ТОЙ СМІЄТЬСЯ - СМІХОМ ЗАРАЗИЛИСЯ!» 30.03.2018
«…НАЧЕ ВСІ СКАЗИЛИСЯ, ЦЕЙ СМІЄТЬСЯ, ТОЙ СМІЄТЬСЯ - СМІХОМ ЗАРАЗИЛИСЯ!»
Це свято не зазначене в жодному традиційному календарі світу, але при цьому його люблять і чекають майже так само, як Новий рік. Міжнародний день сміху відзначають люди будь-якого віку, адже часом кортить розіграти товариша стандартним «У тебе спина біла» чи оригінальним «пранком» (телефонний розіграш. - Прим. авт.). 

А ПАЗЛ УСЕ НЕ СКЛАДАЄТЬСЯ 30.03.2018
А ПАЗЛ УСЕ НЕ СКЛАДАЄТЬСЯ
Минулого тижня в області відбулося засідання робочої групи з підготовки проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. У Кам’янець-Подільському районі, який до децентралізації налічував 42 сільські ради, ситуація зі створенням ОТГ на досить високому рівні - маємо їх шість. Залишилося лише 16 сільських рад, які досі не об’єдналися. Згідно з новим проектом, який обговорили в області, їхня доля виглядає приблизно так: Довжоцька, Кадиївська, Завальська, Заліська, Зіньковецька, Слобідсько-Рихтівська, Рихтівська входитимуть до Довжоцької ОТГ. 

МАНГО, ІНЖИР І... ШИНШИЛИ 30.03.2018
МАНГО, ІНЖИР І... ШИНШИЛИ
Алея, висаджена вічнозеленими туями, тягнеться вдалечінь і веде до хатинки Баби Яги, розмальовані пеньочки-стільчики, у вольєрі хитро метушиться лис, у буді ліниво вилежується пес, а назустріч двійко коней в упряжці слухняно цокають підковами. Здається, що ось-ось Соловей-Розбійник продемонструє свій могутній свист. Ви вже уявили, що потрапили в казку? А ні, ласкаво просимо до Кам’янець-Подільського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 


Новини 81 — 100 з 1323
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі