Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 23 ТРАВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

НЕЗЛАМНИЙ ПАНЧЕХА 09.02.2018
НЕЗЛАМНИЙ ПАНЧЕХА
На території колишнього Кам’янець-Подільського вищого військово-інженерного командного училища імені маршала інженерних військ Харченка, біля гранітних стел меморіального комплексу офіцерам-випускникам, які не повернулися із Афганістану, часто можна побачити одинокого чоловіка, який, важко опершись на палицю, стоїть із низько похиленою головою. Це полковник у відставці, інвалід Збройних сил Володимир ПАНЧЕХА. 

ОДРУЖЕННЯ НА РЕКОРД: СКАЖІТЬ ОДИН ОДНОМУ «ТАК» 09.02.2018
ОДРУЖЕННЯ НА РЕКОРД: СКАЖІТЬ ОДИН ОДНОМУ «ТАК»
Почуття переповнюють, серця б’ються в унісон - і ви наважуєтеся на доленосне «Так!». Цей хвилюючий момент реєстрації шлюбу приходить свідомо в життя майже всіх закоханих.

«ВІРШЕНЬ» ОБ’ЄДНУЄ МІСТА 09.02.2018
«ВІРШЕНЬ» ОБ’ЄДНУЄ МІСТА
14-15 лютого в Кам’янці-Подільському збере своїх постійних і нових митців та шанувальників Всеукраїнський фестиваль поезії та авторської пісні «Віршень». Поетично-прозовий, творчо-мистецький, музично-кінематографічний і захопливо-чарівний фест під керівництвом його заснов­ника кам’янчанина Сергія ПАНТЮКА вперше за довгих 22 роки навідається до «Квітки на камені», але спочатку,
10 лютого, відбудеться у столиці. А далі - мандри Україною.

НЕ ЛЯКАЄ ШТРАФ - НАЛЯКАЄ ШТРАФМАЙДАНЧИК 02.02.2018
НЕ ЛЯКАЄ ШТРАФ - НАЛЯКАЄ ШТРАФМАЙДАНЧИК
Дивну ситуацію, коли всі водії та поліція знають, де не можна паркуватися, проте щодня під забороненими знаками у центрі міста стоять залізні коні, здається, допоможе «розрулити» парламент.
Верховна Рада ухвалила 21 грудня 2017 р. проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи паркування транспортних засобів».

ХОЛОДНА ДОГАНЯЄ ГАРЯЧУ 02.02.2018
ХОЛОДНА ДОГАНЯЄ ГАРЯЧУ
Нещодавно засоби масової інформації повідомляли про зростання тарифів на опалення і гарячу воду, які набрали чинності з нового року.

ЧИ ДОПОМОЖЕ ТЕНДЕР ЧОТИРИЛАПИМ БЕЗХАТЬКАМ 02.02.2018
ЧИ ДОПОМОЖЕ ТЕНДЕР ЧОТИРИЛАПИМ БЕЗХАТЬКАМ
Долю безпритульних собак укотре вирішували минулої п’ятниці у міськраді захисники тварин і фахівці держустанов. Небайдужих до братів наших менших зібралося чимало. Питання обговорювалися болючі й актуальні, не обійшлося без критики та гострих запитань. Але як би не підвищувався градус напруги під час круглого столу, всі були одностайними, що місту потрібен притулок для тварин, і навіть обговорили перші кроки до його створення.

НЕЗАБУТНІЙ КОКТЕЙЛЬ ПОЗИТИВУ 02.02.2018
НЕЗАБУТНІЙ КОКТЕЙЛЬ ПОЗИТИВУ
Так у нашій країні повелося, що більшість знаменних дат, подій, свят завжди супроводжуються алкогольними напоями. Але одна справа пити звичайнісіньку нерекомендовану Міністерством охорони здоров’я горілку, закушуючи кислим огірком чи лимоном, а інша справа - посьорбувати вишуканий різнокольоровий коктейль із приємним ароматом. Та ще й паралельно насолоджуватися шоу, де інгредієнти вашого ж напою літають у повітрі, чергуючись із полум’ям і захопленими поглядами.

СЕЛО СПОРТСМЕНІВ І АКТИВІСТІВ 02.02.2018
СЕЛО СПОРТСМЕНІВ І АКТИВІСТІВ
Застаріле твердження «Доки є школа у селі - доти воно живе» з роками втрачає актуальність і правдивість, адже в нашому районі є чимало населених пунктів, які роками живуть без навчальних закладів. 

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СУНЕ З БУКОВИНИ 02.02.2018
АФРИКАНСЬКА ЧУМА СУНЕ З БУКОВИНИ
Африканська чума свиней знову підкрадається до кордонів Кам’янеччини. Небезпечний вірус виявили за 28 км від с.Жванець. 

ПІД ЧИЄ КОМУНАЛЬНЕ КРИЛО ПОДАТИСЯ? 26.01.2018
ПІД ЧИЄ КОМУНАЛЬНЕ КРИЛО ПОДАТИСЯ?
Управлінські компанії замість ЖЕКів - чергове перевішування табличок чи справді шлях до покращення? Чи не змінимо ми шило на мило, і чи допоможе зміна назви старим будинкам, які благають про нові дахи, ремонт під’їздів та енергозберігаючі технології. Запитань ще дуже і дуже багато, але вже цього літа обирати саме пересічним мешканцям, хто надаватиме послуги. 

ПЛАСТИК, СКЛО, ПАПІР... І КАМ’ЯНЕЦЬ 19.01.2018
ПЛАСТИК, СКЛО, ПАПІР... І КАМ’ЯНЕЦЬ
Із 1 січня українців зо­бо­в’язали сортувати сміття за типами матеріалів. Неслухняних обіцяють навіть штрафувати. Втім, куди викидати розсортовані відходи, знають не всі кам’янчани. Та й не всі майданчики у місті мають спеціальні сміттєві баки. 

ПРИЗИ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ЗНАЙШЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ 19.01.2018
ПРИЗИ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ЗНАЙШЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ
У розпал новорічних свят, коли кожен сповнений надіями та сподіваннями, отримувати по­да­рунки особливо приємно. Вже традиційною стала святкова різд­вяна акція від Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА, серед призів якої цьогоріч були телевізор, 10 мікрохвильових печей, 15 елект­рочайників і 40 святкових наборів.

НА ВІСТРІ ПИСЬМЕННИЦЬКОГО КРИЛА 19.01.2018
НА ВІСТРІ ПИСЬМЕННИЦЬКОГО КРИЛА
Багата й щедра Кам’янеччина своїми мистецькими і літературними талантами. Мар’ян Красуцький, для якого 2018 рік став ювілейним, широко відомий громадськості, передусім Поділлю, як журналіст і письменник. Саме на його честь у Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці підготували та провели читацьку конференцію «На вістрі письменницького крила».

ПІСЛЯ АКАДЕМІЇ - ОДРАЗУ НА ВІЙНУ 19.01.2018
ПІСЛЯ АКАДЕМІЇ - ОДРАЗУ НА ВІЙНУ
На годиннику далеко за північ. Виснажені за день, наші захисники-артилеристи спочивають в обіймах Морфея, де немає війни, смерті побратима, кровопролиття... Їм сниться рідний дім, турбота матері й батька, ніжний поцілунок коханої та щирий дитячий щебет... Сон хлопців у компанії круглобокого місяця охороняє вартовий. Раптом тишу пронизує сирена. 

ФРАЗУ «Я - РОБОТ» БУДЕМО ЧУТИ ЧАСТІШЕ 19.01.2018
ФРАЗУ «Я - РОБОТ» БУДЕМО ЧУТИ ЧАСТІШЕ
«Роботи заполоняють наш простір і світ», «Пророцтва Айзека Азімова збуваються!» «Люди в паніці, бо з’являються «машинки», які будуть забирати в нас робочі місця», «Науковці б’ють на сполох і закликають ООН заборонити розробку та використання штучного інтелекту, адже це може призвести до фатальних наслідків». 

ЛІКАРСЬКА ПІДТРИМКА ОН-ЛАЙН. НАВІЩО УКРАЇНІ ТЕЛЕМЕДИЦИНА? 19.01.2018
ЛІКАРСЬКА ПІДТРИМКА ОН-ЛАЙН. НАВІЩО УКРАЇНІ ТЕЛЕМЕДИЦИНА?
Цього року стартує медична реформа. Суттєвих змін особливо гостро потребує сільська медицина. Адже на сьогодні в більшості амбулаторій і фельдшерсько-акушерських пунктів відсутнє водопостачання, опалення та водовідведення, не кажучи вже про сучасне діагностичне обладнання або мінімальний пакет медикаментів. Урядовці вже пообіцяли, що незабаром сільські медики отримають і необхідну апаратуру, і транспорт. Щоб зробити медичну допомогу якіснішою та доступнішою, в країні також запровадять телемедицину. Що це таке і як воно може допомогти в лікуванні хворих, проаналізував Центр громадського моніторингу та контролю.

ВІСІМНАДЦЯТЬ ЗМІН ВІСІМНАДЦЯТОГО 12.01.2018
ВІСІМНАДЦЯТЬ ЗМІН ВІСІМНАДЦЯТОГО
2018 рік приніс чимало нового. Мабуть, стільки нововведень в один рік влада ще не запускала. Торкнулися вони медицини, освіти, пенсій, підприємств, заробітних плат і навіть сміття. Усього не перелічиш, правда, деякі зміни хоча й прийняли, а що робити з ними далі - не роз’яснили. Ми ж зупинимося на найголовнішому. 

НИТОЧКА, ЩО ТЯГНЕТЬСЯ З ДУШІ 12.01.2018
НИТОЧКА, ЩО ТЯГНЕТЬСЯ З ДУШІ
Важливі події в житті українського народу ніколи не обходилися без рушників. Чи то вишитий мамою або бабусею, чи то просто куплений у крамниці. Саме цей оберіг є неодмінним атрибутом народного побуту, весільної обрядовості, проводів, зустрічання гостей, хрещення дитини, а ще як традиційна окраса житла. А які рушники найпопулярніші та що зашифровано в їхньому орнаменті, розповіла майстриня Людмила Сторожук. 

«СОБОР» - ЄДНАННЯ НА ГЕННОМУ РІВНІ 12.01.2018
«СОБОР» - ЄДНАННЯ НА ГЕННОМУ РІВНІ
Українці відзначають прадавні, веселі й теплі новорічно-різдвяні свята, під час яких обов’язково збирається вся родина. Люди колядують, щедрують, готують кутю, 12 страв, водять вертепи - роблять усе те, що ідентифікує нас як націю.

ПІДСУМКИ-2017 05.01.2018
ПІДСУМКИ-2017
Довгоочікуваний безвіз, потяги до Європи, народження нових об’єднаних тергромад у районі, романтичний проект «Шлюб за добу», новий військовий навчальний центр, сесії он-лайн, вірус «Petya.A» і червневий буревій - це лише дещиця важливих подій, які залишили слід 2017-го. 


Новини 81 — 100 з 1263
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі