Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 22 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

КУДИ Ж ПОДАТИСЯ, ЯКЩО НЕМА ДЕ ГРАТИСЯ? 01.06.2012
КУДИ Ж ПОДАТИСЯ, ЯКЩО НЕМА ДЕ ГРАТИСЯ?

Відтягніть своє чадо від телевізора, заберіть від нього комп’ютер. Телепузики, трансформери і чипідейли нехай зачекають. Розкажіть йому казку про щасливі польоти на гойдалках, квача, «гарячу картоплю», піжмурки, резинки-скакалки. Всі ж ми родом із безтурботного дитинства й без проблем відтворюємо в уяві картинку, яка б про нього нагадувала. Часто ці спогади пов’язані із двориком, в якому виріс, із улюбленою гойдалкою-гіркою. Але - стоп. Що ж пригадуватимуть наші діти? Невже ті самі гірки, що й їхні бабусі, тільки вже понівечені та скрипучі? Скільки разів порушувалося питання дитячих майданчиків у Кам’янці-Подільському! І стільки ж разів безрезультатно затихало. Зазвичай все закінчується тим, що комунальники звітують про фарбування металевих конструкцій і прикручування гайок. А думка про те, що дитячі майданчики мають розвиватися і модернізуватися так само, як і решта життя, у голови владних мужів чомусь не приходить. 
Ми вирішили пройтися дворами міста, аби подивитися, що залишиться в пам’яті наших дітей. Дворики вибирали випадково, не шукаючи кращих чи гірших, бо ж майже по всьому місту вони типові.

КОМУ ПЕРЕРАХОВАНО ПЕНСІЇ 11.05.2012
КОМУ ПЕРЕРАХОВАНО ПЕНСІЇ
23 квітня Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про підвищення рівня соціального захисту населення», де виписано механізм проведення перерахунків пенсій з 1 травня ц.р. Детальніше про зміни в пенсійному забезпеченні - в нашій розмові з начальником управління Пенсійного фонду України в м.Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільському районі Зоєю КАЦАП.


ВІРА ПОНАД УСЕ 11.05.2012
ВІРА ПОНАД УСЕ

Замаскувати будь-яку «Соньку - золотую ручку» під високоосвічену, порядну, інтелігентну персону можна, але варто відкрити їй рот - і все стає на свої місця. Спрацьовує генетика, виховання, середовище перебування, і ні коштовності, ні вишуканий одяг, ні посади не змінять цієї людини. Якщо нутро брудне, то це на все життя. 

ВЕСІЛЬНІ ЗАБАВИ 04.05.2012
ВЕСІЛЬНІ ЗАБАВИ
В минулі вихідні, з 29 квітня до 1 травня, у місті вперше пройшов фестиваль «Весільна Фортеця», який організувала розважальна агенція «Квітка на камені», і який зібрав рекордну для Кам’янця кількість наречених в одному місці. В ці дні розваг у Старій фортеці вистачило як для дорослих, так і для дітей.

ЩОБ ПОЧУВАТИСЯ  ПОВНОЦІННИМИ ЛЮДЬМИ 04.05.2012
ЩОБ ПОЧУВАТИСЯ ПОВНОЦІННИМИ ЛЮДЬМИ
Як часто ми нарікаємо на свої проблеми, скаржимося на різні негаразди, не розуміючи, що у нас є величезне багатство: ми можемо ходити, бачити, слухати, хоча цього і не цінуємо. Але є люди, які позбавлені таких можливостей, проте від них рідко почуєш нарікання. Їм не можна - вони повинні триматися. Втративши певні функції, вони відкривають у собі нові можливості, прагнуть довести собі, що є такими ж, як і всі.

ХОЧЕШ ТИСЯЧУ - ОПАНУЙ ІНТЕРНЕТ 06.04.2012
ХОЧЕШ ТИСЯЧУ - ОПАНУЙ ІНТЕРНЕТ

38 388 жителів Кам’янеччини мають право отримати по тисячі зі своєї ощадкнижки. Наразі «Ощадбанк» чекає вкладників «Ощадбанку» колишнього СРСР, які не отримали компенсаційних виплат 2008 р. Але поки що - не по гроші, а щоб перевірити їхні дані. 

В ДОКУМЕНТАХ - ПРИВИД, НАЯВУ - ЖАХ 06.04.2012
В ДОКУМЕНТАХ - ПРИВИД, НАЯВУ - ЖАХ

Достукатися до чиновників не можуть мешканці де­кількох будинків на вулиці Лесі Українки. Їхня проблема - підземний туалет у дворі, який нестерпно дає про себе знати. 

КАМ’ЯНЕЦЬ У ПАВУТИНІ  30.03.2012
КАМ’ЯНЕЦЬ У ПАВУТИНІ
Як відомо, життя дається людині тільки раз і його потрібно прожити в Ка­м’янці-Подільському. Проте сьогодні комфортно жити, не маючи вдома чи на роботі Інтернету, важко. Принаймні, багато людей уже не уявляють, як раніше могли безжурно жити без обміну посланнями через електронну пошту, без спілкування через скайп і без черпання інформації на всі смаки зі Всесвітньої павутини. Щодо останньої, то Вікіпедія (створювана добровольцями з усього світу енциклопедія) характеризує її як «найбільше всесвітнє багатомовне сховище інформації в електронному вигляді: десятки мільйонів пов’язаних між собою документів, що розташовані на комп’ютерах, розміщених на всій земній кулі». Як же у цій глобальній павутині представлено кам’янецький сегмент?

ЗАХМЕЛІЛЕ МАЙБУТНЄ НАШОГО МІСТА 16.03.2012
ЗАХМЕЛІЛЕ МАЙБУТНЄ НАШОГО МІСТА

Сьогодні часто доводиться чути про спивання української нації, та ще неприємніше констатувати те, що спостерігається тенденція збіль­шення кількості неповнолітніх, для яких ледь не щоденною забавкою є вживання спиртних напоїв. Причин такої невтішної статистики є чимало: неправильне виховання, вплив соціального оточення та телебачення тощо. Проте важко заперечувати те, що основний «корінь» проблеми - це вільний продаж алкоголю дітям.

ЖІНКАМ ДАДУТЬ БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ 16.03.2012
ЖІНКАМ ДАДУТЬ БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ

У зв’язку зі збільшенням прожиткового міні­муму, держава збільшила і грошову допомогу при народженні дитини у 2012 році. Вона ви­плачуватиметься в такий же спосіб: перша сума одноразово та решта коштів упродовж певної кількості місяців.

ТАБОРУ ЩЕ НЕМА. КАМ'ЯНЧАНИ ВЖЕ НЕРВУЮТЬ 09.03.2012
ТАБОРУ ЩЕ НЕМА. КАМ'ЯНЧАНИ ВЖЕ НЕРВУЮТЬ
Нещодавно кам’янецьку інтернет-спільноту схвилювала інформація про майбутнє будівництво в каньйоні Смотрича дитячо-юнацького спор­тивно-оздоровчого центру. Повідомлення про це з’явилося на сайті Міжнародної громадської організації «Ініціативи нації».

ЧОМУ М’ЯСО ПАХНЕ РИБОЮ? 09.03.2012
ЧОМУ М’ЯСО ПАХНЕ РИБОЮ?

Думаю, не одна господиня потрапляла в халепу, коли, купивши на ринку начебто гарне м’ясо, починала його смажити чи варити, а воно по сковорідці «стрибало», ще й від специфічного запаху потрібно було відчиняти всі вікна. Як пояснюють фахівці, причина - в м’ясо-кістковому та рибному борошні, із складових сумнозвісних комбікормів. Спробуйте оселедця підсмажити - з хати втечете... 

ВСТИГНУТИ ВСЕ, АБО ПОЛІТ НАД ПОБУТОМ  02.03.2012
ВСТИГНУТИ ВСЕ, АБО ПОЛІТ НАД ПОБУТОМ
Темп життя сучасної жінки просто шалений: доводиться і працювати, і займатись домашнім господарством, і виховувати дітей, і вділяти увагу чоловікові. А ще ж хочеться ви­кроїти час для власних захоплень і догляду за собою!

ГІД У ВСЕОЗБРОЄННІ  24.02.2012
ГІД У ВСЕОЗБРОЄННІ
Бути гарним гідом не так просто, як вважають. Особистість екскурсовода, його освіченість, культура спілкування, здатність швидко встановлювати контакт зі слухачами - все це багато в чому визначає успіх екскурсії. Ні для кого не є секретом, що гарний екскурсовод має знати більше, ніж одну мову.

ПРИДАТНІ В МИРНИЙ ЧАС! 24.02.2012
ПРИДАТНІ В МИРНИЙ ЧАС!

Не щодня побачиш, як депутатам міськради віддають команду «Шикуйсь!», а вони слухняно і стрімко створюють спільні шеренги, незважаючи на те, яка політична сила значиться на їхньому мандаті.  Така неймовірна подія відбулася 22 лютого на військовому полігоні. 

25 - ЦЕ МОЛОДІСТЬ 10.02.2012
25 - ЦЕ МОЛОДІСТЬ

14 лютого ветерани нашого міста відзначатимуть 25-річчя створення своєї громадської організації 
З організацією ветеранів міста пов’язана майже половина мого життя. З часу створення я завжди була і є її активним членом. В лютому 1987 р. разом із завідуючим відділом соцзабезпечення міськвиконкому Федором ПАВЛЕНКОМ я як його заступник брала участь в установчій конференції. Для мене це була велика честь. Адже там були присутні шановні люди, інваліди війни та учасники бойових дій. Тоді головою ради було обрано полковника Василя СКРИПКА.

НА РИНКУ ПРАЦІ - ЯК НА ПОЛІ БОЮ 10.02.2012
НА РИНКУ ПРАЦІ - ЯК НА ПОЛІ БОЮ
Щодня ми зіштовхуємося з безліччю проблем. Проте є одна-єдина, котра турбує ледь не кожного свідомого кам’янчанина - проблема працевлаштування. Неважливо, скільки тобі років, чоловік ти чи жінка, - робота потрібна кожному. Та де ж її взяти? Одвічне запитання, відповідь на яке нерідко звучить приблизно так: «У нашому місті нормальну роботу знайти нереально». Спробуймо з’ясувати, чи справді ця теза відповідає дійсності. 


ПАТРІК ТА НІКОЛЬ УЖЕ В КАМ’ЯНЦІ 10.02.2012
ПАТРІК ТА НІКОЛЬ УЖЕ В КАМ’ЯНЦІ
Хоча для лелек сьогодні час невідповідний, та діти наро­джуються за будь-якої погоди. І, звичайно, всім малюкам дають імена. Досить цікаво спостерігати за хвилями популярності того чи іншого імені в різні роки. Колись лунало: «Наташа (Саша, Таня), додому!». Сьогодні дітей надворі менше, та й імена зовсім інші. Як сьогодні називають новонароджених, ми поцікавилися у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по м.Кам’янець-Подільський.


БАНЬКА ПАРИТЬ,  БАНЬКА ПРАВИТЬ,  БАНЬКА СИЛИ ДОДАЄ, АБО ЧОМУ І В ХХI СТОРІЧЧІ ДЛЯ СЕЛЯН ТАЗ І БАЛІЯ СЛУГУЮТЬ ЗА ДЖАКУЗІ  З МУЗИКОЮ? 03.02.2012
БАНЬКА ПАРИТЬ, БАНЬКА ПРАВИТЬ, БАНЬКА СИЛИ ДОДАЄ, АБО ЧОМУ І В ХХI СТОРІЧЧІ ДЛЯ СЕЛЯН ТАЗ І БАЛІЯ СЛУГУЮТЬ ЗА ДЖАКУЗІ З МУЗИКОЮ?
«А ми з кумою ходим в баньку, а ми з кумою ходим в баньку, ми баньку добре розтопили, разом попаритись хотіли…», - пам’ятаєте слова цієї нині популярної пісні у виконанні «юного орла»? Правда, гарна пісня?

ПРО ГАСТРОЛІ ЛЮТОГО МОРОЗУ 03.02.2012
ПРО ГАСТРОЛІ ЛЮТОГО МОРОЗУ

За останній тиждень зима дала про себе знати лютими морозами. Закриті школи, спорожнілі прилавки ринку, розморожені системи водопостачання та випадки переохолодження людей - далеко не весь перелік наслідків різкого падіння ртутного стовпчика термометра.


Новини 1241 — 1260 з 1371
Початок | Поперед. | 61 62 63 64 65 | Наст. | Кінець Всі