Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ЗИМА МОРОЗИТЬ, ЦІНИ ОБПІКАЮТЬ 14.12.2018
ЗИМА МОРОЗИТЬ, ЦІНИ ОБПІКАЮТЬ
Непідйомні ціни на газ змусили українців пристосуватися до низької температури у приміщеннях, навчитися утепляти будинки і обирати якісні вікна. Ціна понад 8 гривень за куб газу добряче налякала мешканців Кам’янеччини. Бо більшість будинків таки залежні від цього виду палива.

ОПРОМІНЕНЕ ЖИТТЯ 14.12.2018
ОПРОМІНЕНЕ ЖИТТЯ
14 грудня в Україні - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня 32 роки тому було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком. Після аварії змінилося багато: Чорнобиль став зоною відчуження, місцева природа зазнала руйнації, ті, хто найбільше постраждав від катастрофи, назавжди отримали статус «чорнобильця». 

АБИ СВЯТА ЗАЛИШИЛИСЯ  ПРИЄМНИМИ СПОГАДАМИ 14.12.2018
АБИ СВЯТА ЗАЛИШИЛИСЯ ПРИЄМНИМИ СПОГАДАМИ
Добігає до кінця рік, і, крім загальних свят Миколая, Нового року та Різдва, в багатьох родинах чи підростають, чи старіють Катерини, Варвари, Сави, Андрії. Свят у грудні не злічити, і щоб вони минули безболісно для всіх, треба вміти їх правильно організувати.

ЧИ УВІЙДЕ ІСТОРІЯ В ІСТОРІЮ? 07.12.2018
ЧИ УВІЙДЕ ІСТОРІЯ В ІСТОРІЮ?
Депутати міської ради на засіданні чергової сесії 4 грудня ухвалили Звернення до Президента України і Кабміну, де попросили «посприяти у виділенні коштів із Державного бюджету в сумі 10 млн.грн. для спорудження Меморіального комплексу, пов’язаного із подіями Української революції 1917-1921 років на території міста Кам’янця-Подільського».

СВЯТО ЙДЕ, СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ПОДАРУНКИ НЕСЕ 07.12.2018
СВЯТО ЙДЕ, СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ПОДАРУНКИ НЕСЕ
Планшет кожному першокласнику, якісний водогін у кожне село і асфальтовані дороги по всій громаді, - такі амбітні плани Жванецької ОТГ, які її керівництво семимильними кроками втілює в життя. Ця громада наймолодша в районі, бо лише торік об’єднала 5 сільських рад: Рудську, Ластовецьку, Гринчуцьку, Жванецьку й Сокільську, але тут взялися і успішно вирішують такі проблеми, які ще донедавна здавалися непідйомними. Чого лише варті реконструкція водогону у Жванці та нова дорога в Руді. Торік у грудні, перед Новим роком, виборці з 15 сіл ОТГ обирали собі керманича. 

НЕМОЖЛИВО ЗАБУТИ 07.12.2018
НЕМОЖЛИВО ЗАБУТИ
Два тижні тому, 24 листопада, ми вшановували пам’ять жертв Голодомору 1932-33 років. Із моменту тих трагічних подій минуло вже 85 років. Своїми спогадами про цей страшний період ділиться з нашими читачами кам’янчанин Онисим Жук (подаємо зі скороченнями).

ЧОЛОВІКІВ ЧЕКАЮТЬ  У ВІЙСЬККОМАТІ 07.12.2018
ЧОЛОВІКІВ ЧЕКАЮТЬ У ВІЙСЬККОМАТІ
Воєнний стан на певній території України добряче лоскоче нерви і кам’янчанам. Майже тиждень місто обговорює інформацію про те, що на підприємства масово приносять повістки із викликом чоловіків до військ­комату.

«КОЛИ «БРАТ» БІЛЯ ВОРІТ...» 30.11.2018
«КОЛИ «БРАТ» БІЛЯ ВОРІТ...»
Так назвав своє фото з передової наш земляк, військовий журналіст Тарас Грень. І хоча зроблене воно декілька років тому, на жаль, актуальності не втрачає, бо так званий «брат» не тільки не забирається з-під воріт, а й прагне їх знести.

ТОВАРИШІ ОФІЦЕРИ, ПРАПОРЩИКИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ЛІЦЕЇСТИ!  ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ АТО (ООС) ТА ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ, ПРАЦІВНИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! 30.11.2018
ТОВАРИШІ ОФІЦЕРИ, ПРАПОРЩИКИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ЛІЦЕЇСТИ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ АТО (ООС) ТА ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ, ПРАЦІВНИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Щиро вітаю вас із професій­-ним святом - Днем Збройних сил Украї­ни!

ЗАМІСТЬ САЛА - КОНОПЛЯНИЙ СНЕК? 30.11.2018
ЗАМІСТЬ САЛА - КОНОПЛЯНИЙ СНЕК?
Як еспортувати продукти до ЄС? Що українці можуть продавати в Німеччині? Соєве молоко - натурпродукт? Чи смач­ний майонез без яєць, а сир - без молока? Невже чіпси корисні? Чому ринки Німеччини цьогоріч були завалені українською лохиною, але з польськими етикетками? Ці та інші питання обговорювали 22 листопада під час регіонального експортного тренінгу проекту «Агроторгівля України», що відбувся у Кам’янці-Подільському за підтримки Хмельницької торгово-промислової палати.

БАГАТОГРАННИЙ МИКОЛА БИТИНСЬКИЙ 30.11.2018
БАГАТОГРАННИЙ МИКОЛА БИТИНСЬКИЙ
«Микола Битинський залишив свій слід у низці допоміжних історичних наук, зокрема геральдиці, фалеристиці, вексилології, емблематиці, уніформології, він був автором двох нагород Української Народної Республіки - Хреста Симона Петлюри (остаточний варіант) та Воєнного хреста, написав низку досліджень з указаних дисциплін, як графік, створив чимало мистецьких творів, залишив по собі малярські роботи, книжкові ілюстрації, ікони, працював на педагогічній ниві, писав вірші, спогади, не цурався журналістської праці... всього і не перерахувати».

ГОРЯНСЬКИЙ, ХОСТІКОЄВ: НА СЦЕНІ ТА В РОЗМОВІ 23.11.2018
ГОРЯНСЬКИЙ, ХОСТІКОЄВ: НА СЦЕНІ ТА В РОЗМОВІ
Недавно кам’янчани мали можливість переглянути трагікомедію Віталія Малахова «Він моя сестра» у міському Будинку культури. Вистава сьогодні актуальна через сплеск розмов про толерантність. Головна її ідея в тому, що не можна ставити на людях штампи, адже інколи в одному дивакові більше людяності, ніж у цілому натовпі «звичайних» людей, узятих разом. У задум Малахова неабияк вписалися і до болю реалістично відіграли свої головні ролі Анатолій ХОСТІКОЄВ та Володимир ГОРЯНСЬКИЙ. 

«ФІОЛЕТОВЕ ЗОЛОТО», інвестиції І ПЕРСПЕКТИВИ 23.11.2018
«ФІОЛЕТОВЕ ЗОЛОТО», інвестиції І ПЕРСПЕКТИВИ
Те, що українські села сьогодні залишилися наодинці зі своїми проблемами, ні для кого не секрет. Лише за попередні декілька років кількість сільського населення скоротилася на чверть. Демографічна криза давно стала невід’ємною частиною характеристики при згадці про сільську місцевість. 

ПОВЕРНУЛИСЬ, АБИ ЖИТИ ДАЛІ 23.11.2018
ПОВЕРНУЛИСЬ, АБИ ЖИТИ ДАЛІ
Навчальна програма со­ціального підприємництва для бійців АТО і членів їхніх сімей, яку проводить Українська соціальна академія, триває.

ВСТИГЛИ ДО СНІГУ 23.11.2018
ВСТИГЛИ ДО СНІГУ
Тільки відсутність заборонних знаків і повідомлення в соцмережах сповістили про відкриття для проїзду вулиці Північної.

ДО ЗМІН ПРИСТОСУВАЛИСЯ, ЗА НОВІ СОРТИ ВЗЯЛИСЯ 16.11.2018
ДО ЗМІН ПРИСТОСУВАЛИСЯ, ЗА НОВІ СОРТИ ВЗЯЛИСЯ
Із рекордним за всю свою історію урожаєм зернових - 192 тис.т - Кам’янеччина цьогоріч зустрічає День працівників сільського господарства.

ДЕСЯТЬ РОКІВ НА НИВІ ДУХОВНОСТІ 16.11.2018
ДЕСЯТЬ РОКІВ НА НИВІ ДУХОВНОСТІ
12-13 листопада на базі К-ПНУ імені Івана Огієнка працював круглий стіл «Виховання молодого покоління в світлі християнських цінностей у складний для України час», який незмінно від початку утворення вже вдесяте спільно з міською владою та вищезгаданим навчальним закладом організовує Духовна рада християнських церков і конфесій міста.

«ИЗ ЛОГОВА ЗМИЕВА, ИЗ ГОРОДА КИЕВА…» 16.11.2018
«ИЗ ЛОГОВА ЗМИЕВА, ИЗ ГОРОДА КИЕВА…»
1 листопада з ініціативи голови міськрайонної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Олега Петровського здійснено цікаву подорож у селище міського типу Меджибіж, де діє Державний історико-культурний заповідник, та в село Слобідка-Шелехівська Деражнянського району, де є музей Анни Ахматової.

І ОПЕРУЄ, І ПИШЕ! 16.11.2018
І ОПЕРУЄ, І ПИШЕ!
Актуальні монографії та науково-практичні статті на медичну тематику цього тижня студентам К-ПНУ імені Івана Огієнка, в музей медучилища та читачам Центральної бібліотеки імені Костя Солухи передав завідувач хірургічного відділення міської лікарні Валерій АРСЕНЮК.

ПОРЯТУНОК НА ВАГУ ЖИТТЯ 16.11.2018
ПОРЯТУНОК НА ВАГУ ЖИТТЯ
«Гадала, що Чорнобильська трагедія - моє найважче випробування, але коли чоловіка вбили, і я залишилася сама з трьома дітками у напівзруйнованому будинку, то зрозуміла, що означає - біда не приходить одна», - зі сльозами на очах розповідає кам’янецька художниця Світлана ЯНІШЕВСЬКА.


Новини 21 — 40 з 1426
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі