Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
НЕДІЛЯ, 25 ЛЮТОГО 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ВИКОНКОМ&БРДМ: ХТО КОГО ПЕРЕЇДЕ 13.10.2017
ВИКОНКОМ&БРДМ: ХТО КОГО ПЕРЕЇДЕ
Представники Національної поліції, департаменту ЖКГ і заступник міського голови Сергій БАБІЙ 5 жовтня «спіймали на гарячому» БРДМ-2, який, незважаючи на заборону, розважав туристів поїздкою по руслу Смотрича.

ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ У РОЗПАЛІ 13.10.2017
ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ У РОЗПАЛІ
10 жовтня в міській раді відбулася робоча нарада за участі міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА, його заступника Сергія БАБІЯ і представників депутатського корпусу з метою обговорення першочергових проектів у сфері ЖКГ, які потребують реалізації до початку зими.

У ГУМЕНЦІ ПО ДОСВІД 13.10.2017
У ГУМЕНЦІ ПО ДОСВІД
6 жовтня Гуменецька ОТГ приймала гостей, ділилася досвідом і розповідала про напрацювання. Сюди завітали делегації з Хмельниччини та Вінниччини.

МІНЯЮ КАМ’ЯНЕЦЬКУ ЖІНКУ 13.10.2017
МІНЯЮ КАМ’ЯНЕЦЬКУ ЖІНКУ
Не раз уже талановиті кам’янчани ставали учасниками різних телевізійних шоу. А ось найближчої середи, 18 жовтня, на каналі «1+1» вийде програма «Міняю жінку», де в головних ролях виступить знане в місті подружжя Філатових.

МІСЬКА ЛАЗНЯ ДОДАЄ ПАРИ І РОБОЧИХ ДНІВ 13.10.2017
МІСЬКА ЛАЗНЯ ДОДАЄ ПАРИ І РОБОЧИХ ДНІВ
Із настанням холодів у міській лазні традиційно зростає кількість відвідувачів. Аби прийняти всіх охочих відігрітися в парній, заклад змінює режим роботи і додає робочих днів.

СЛАВНА ТРАДИЦІЯ АРХЕОЛОГІВ І ФОРТИФІКАТОРІВ 13.10.2017
СЛАВНА ТРАДИЦІЯ АРХЕОЛОГІВ І ФОРТИФІКАТОРІВ
Уже всьоме зібралися науковці на Всеукраїнську науково-практичну конференцію, присвячену археології та фортифікації України. Її традиційно організовує наш державний історичний музей-заповідник. Співорганізаторами наукового заходу виступають національний університет ім.Івана Огієнка та міська організація Національної спілки краєзнавців України. Цього разу до них додався Центр пам’яткознавства НАН України.

ВИНЮХАЛИ СРІБЛО 13.10.2017
ВИНЮХАЛИ СРІБЛО
На базі національного парку «Межигір’я» в Київській області наприкінці вересня відбулися відкриті змагання спеціальних розшукових собак на Кубок кінологічного центру «Ягуар» за програмою «Служба собак-детекторів».

НЕОБХІДНА ЛИШЕ ПЕРЕМОГА! 13.10.2017
НЕОБХІДНА ЛИШЕ ПЕРЕМОГА!
3 тисячі кілометрів, 2 поломки на трасі, змучені, але щасливі, бо побачили земляків-захисників. Щастя, Новий Айдар, Кримське, Костянтинівка, Солідар, Сіверськодонецьк, Покровське - це ті міста, де побували кам’янецькі волонтери разом із міським головою Михайлом СІМАШКЕВИЧЕМ. Вони передали від кам’янчан не лише продукти харчування, смаколики, обладнання для будівництва бліндажів, побутову техніку, автомобіль, а й теплий привіт від мирного Кам’янця, який їх любить і чекає...

ЯК СТВОРЮВАЛИ ОДНОСТРІЙ 13.10.2017
ЯК СТВОРЮВАЛИ ОДНОСТРІЙ
Парад до 25­ї річниці Незалежності України закарбувався у пам’яті мільйонів новим «обличчям» української армії ­ мужніми захисниками, які, дивлячись ворогові в очі, утримують кордони не лише держави, але й усієї Європи. Вони навчилися воювати ­ змушені були... Змінилися їхні очі, бо бачили війну, смерті. Водночас пережили і радість перемог, коли відбивали українські міста, а налякані мирні мешканці крізь сльози дякували за повернення Батьківщини. Крім внутрішнього світу наших військових, кардинально змінився їхній зовнішній вигляд, адже отримали новий однострій (військова форма одягу) ­ власний, український, а не радянський, мало не насильно переданий у спадок. Доки хлопці вправно крокували Хрещатиком, приємно вражені українці не стримували емоційних вигуків та гордості за Збройні сили України. У новому вбранні все продумано до дрібниць ­ від правильного крою, якісної фурнітури до емблем і знаків різних видів військ.

ЧИ ДОПОМОЖУТЬ ВОДОЛІКАРНІ ЦІЛЮЩІ ВОДИ? 06.10.2017
ЧИ ДОПОМОЖУТЬ ВОДОЛІКАРНІ ЦІЛЮЩІ ВОДИ?
Ще декілька десятиліть тому Кам’янець-Подільський не поступався відомим курортам на кшталт Трускавець, Моршин, Куяльник. З усіх куточків колишнього Радянського Союзу сюди з’їжджалися пен­сіонери, сім’ї з дітьми, аби не лише поглянути на перлину Поділля, а й значно покращити здоров’я.

ПОДІЛЬСЬКЕ ЧЕКАЄ СВЯТА ТА ЗМІН 06.10.2017
ПОДІЛЬСЬКЕ ЧЕКАЄ СВЯТА ТА ЗМІН
Так складається, що села, які розкинулися наприкінці географії нашого району, поглинає суцільне бездоріжжя, безробіття і безперспективність. 

ЯКУ МОДЕЛЬ РИНКУ ЗЕМЛІ ОБЕРЕ УКРАЇНА? 06.10.2017
ЯКУ МОДЕЛЬ РИНКУ ЗЕМЛІ ОБЕРЕ УКРАЇНА?
Це щось на зразок скасування кріпацтва 1861 року, коли селянам було надано волю, але не надано землю. Або 1917 року - скористалися привабливим лозунгом «Землю - селянам», а потім обманули.

ЯК ПЕРЕЗИМУВАТИ, ЩОБ НЕ ГОЛОДУВАТИ? 29.09.2017
ЯК ПЕРЕЗИМУВАТИ, ЩОБ НЕ ГОЛОДУВАТИ?
Чим холодніше - тим страшніше. Кам’янчани з жахом чекають похолодання, адже разом із приморозками не забаряться й «золоті» платіжки за комуналку. Експерти прогнозують, що цьогоріч опалювальний сезон може стати рекордно дорогим і для субсидіантів. Навіть підвищена мінімалка не потягне теперішньої комуналки.

ПОДІЛЛЯ І КУЛІ 29.09.2017
ПОДІЛЛЯ І КУЛІ
За право називатися столицею українського повітроплавання сперечаються два міста - Кам’янець і Львів. Аргументи на свою користь є в обох. Так, львівський монгольф’єр піднявся в небо раніше - 4 березня 1784 р. Та це була швидше повітряна кулька, а не куля, і здійснила вона лише один виліт. А от у Кам’янці експерименти з небом були значно масштабнішими.

CЕРГІЙ КОПИЛОВ: УНІВЕРСИТЕТ ОГІЄНКА НЕ ВІДЧУВ 29.09.2017
CЕРГІЙ КОПИЛОВ: УНІВЕРСИТЕТ ОГІЄНКА НЕ ВІДЧУВ
Про перебіг і результати вступної кампанії у Кам’янець-Подільському національному університеті ім.Івана Огієнка, а також перспективи розвитку вишу наша розмова з ректором університету, доктором історичних наук, професором Сергієм КОПИЛОВИМ.

МІСЦЯ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ... 29.09.2017
МІСЦЯ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ...
Культуру не можна успадкувати, її треба завоювати. Саме за таким слоганом у Кам’янці-Подільському 21-23 вересня відбувся III Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів», який своїм магнетизмом зібрав любителів запаху книги, акустичної музики і аромату кави. Такі заходи проводяться, щоб змотивувати людей створювати власні ініціативи, підвищити інтерес до мистецтва та цікавої літератури. Гасло «острівчан» зазначає: «Працюємо для того, щоб Кам’янець-Подільський підтверджував статус молодіжного і культурного центру щасливої та успішної України!».   

«ПРОЧИТАЛИ» ПЕРШУ «ЛІТСТОРІЮ» 29.09.2017
«ПРОЧИТАЛИ» ПЕРШУ «ЛІТСТОРІЮ»
На перший Всеукраїнський форум «Літсторія» завітали науковці та митці з кількох українських міст: Києва, Одеси, Запоріжжя, Бердичева, Львова, Хмельницького. Впродовж 21-23 вересня декілька десятків представників творчої та наукової еліти дарували кам’янчанам і гостям міста можливість відвідати відкриті лекторії, книжкові презентації та творчі вечори. Організатори ще задовго до початку форуму неодноразово робили акцент на тому, що захід буде позбавлений зайвого, на їхній погляд, офіціозу.

ЗНОВУ ВИЙШЛИ НА МАЙДАН… 22.09.2017
ЗНОВУ ВИЙШЛИ НА МАЙДАН…
На годиннику 9 ранку. Суботній Кам’янець мав би ще додивлятись останні кадри сну, проте чомусь тисячі кам’янчан у власний вихідний вийшли зі своїх будинків. 16 вересня територія поблизу Ратуші заповнилася жителями міста, району та гостями з усієї України. З маршруток №1 та №7 буквально на ходу «вивалювалися» пасажири, а через шалені затори Старе місто більше нагадувало метушливий Київ. Апокаліпсис? Революція? Масова істерія? Ні! До Кам’янця-Подільського приїхало «Караоке на майдані»!

ТРИЗУБ - ВЕРШИНА МАЙСТЕРНОСТІ 22.09.2017
ТРИЗУБ - ВЕРШИНА МАЙСТЕРНОСТІ
Кам’янецький коровай із велетенсь­ким тризубом із багетів став не лише найбільшою, але й найзмістовнішою та найпатріотичнішою родзинкою цьогорічної обласної виставки «Агро-Поділля - 2017», присвяченої 80-річчю Хмельниць­кої області.

ХТО НЕ РИЗИКУЄ, ТОЙ НЕ ЇСТЬ ЯБЛУК 22.09.2017
ХТО НЕ РИЗИКУЄ, ТОЙ НЕ ЇСТЬ ЯБЛУК
Родюча українська земля плекає не лише обліплені плодами сади, золоті поля і файні городи, але й вчить працювати, ризикувати і розвиватися людей, які вирішили поєднати своє життя із сільським господарством. Город, пай у селі - це рятівний жилет для більшості селян, які залишилися один-на-один із жорстокою системою, в якій у селі немає робочих місць.


Новини 81 — 100 з 1193
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі