Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 19 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

З ЯКИМ ДІАГНОЗОМ ЖИТИМЕ ІНТЕРНАТ? 22.03.2013
З ЯКИМ ДІАГНОЗОМ ЖИТИМЕ ІНТЕРНАТ?
Новина про закриття Заліської спеціальної ЗОШ-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку пролунала на сесії райради, про що «ПОДОЛЯНИН» писав у номері від 22 лютого. З того часу ця проблема набула розголосу не лише на місцевому рівні.

БУЛА Б ВОДА, ТАРИФИ ЗРОБЛЯТЬ 22.03.2013
БУЛА Б ВОДА, ТАРИФИ ЗРОБЛЯТЬ
З 1 травня в абонентських книжках КП «Міськтепловоденергія» з’являться додаткові графи. Зважаючи на вимогу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, на місцевому рівні тарифи на водопостачання були розділені вчорашнім рішенням виконкому. Образно кажучи, поділені стінами будинків, тобто тепер окремий тариф буде передбачений для тієї води, що підводиться з водогону до будинку (називається централізоване водопостачання), і окремо - від вводу в будинок до крана (житлово-комунальна послуга).  

САМОВРЯДУВАННЯ З МОЛОДИМ ОБЛИЧЧЯМ 22.03.2013
САМОВРЯДУВАННЯ З МОЛОДИМ ОБЛИЧЧЯМ
Новими творчими молекулами кам’янецької влади стане молодь. Такого висновку дійшла начальник департаменту гуманітарної політики Альона КУЗЕМА під час засідання Молодіжної ради Кам’янця-Подільського. 18 березня до нього, крім студентів місцевих коледжів, долучились і представники Хмельницької обласної колегії Всеукраїнської студентської ради (голова Лідія ФРАДІНСЬКА).

ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ГАМАНЦЯ 22.03.2013
ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ГАМАНЦЯ
Гроші - в електронному гаманці, товар - на віртуальному складі, примірювання - у мережі, а доставка - під самий поріг... Такий шопінг уже давно не фантазія лінивого покупця, а реальність кожного п’ятого пересічного кам’янчанина. Переконатися в цьому можна навіть просто на вулиці, де на запитання «Де Ви зазвичай купуєте?» все частіше можна отримати неочікуване - «В Інтернеті!». Чому по покупки кам’янчани вирушають не на ринок, а в онлайн, вирішили поцікавитись і ми.

«Вісімку» ВИСАДИЛИ, «одиничка» ПОЇДЕ ДАЛІ 15.03.2013
«Вісімку» ВИСАДИЛИ, «одиничка» ПОЇДЕ ДАЛІ
Маршрутки «одинички» незабаром не будуть затримуватися в Старому місті. Місцем їхнього базування відтепер стане зупинка «Кіно­прокат» на Підзамчі - саме сюди, за рішенням виконавчого комітету міськради від 14 березня, продовжили маршрут №1.

ІРЛАНДСЬКА РЕВІЗІЯ КАМ'ЯНЕЦЬКОГО ЦЕМЕНТНОГО 15.03.2013
ІРЛАНДСЬКА РЕВІЗІЯ КАМ'ЯНЕЦЬКОГО ЦЕМЕНТНОГО
12 березня до Кам’янця-Подільського прибула делегація з ірландського будівельного гіганта - компанії «СRH», аби ознайомитися з роботою нової лінії ПАТ «Подільський цемент».

РОЛЬ РОЛЛЕ: БАТЬКО ЧИ ДІД? 15.03.2013
РОЛЬ РОЛЛЕ: БАТЬКО ЧИ ДІД?
Черговий захід на історичному факультеті традиційно відкрив його очільник - кандидат історичних наук Володимир Дубінський. Цього разу зібрання - круглий стіл «Юзеф Ролле - громадянин нашого міста» - проведено спільно з громадсько-інформаційним виданням «Promo lux», тож його головний редактор Лариса Підгірна (до речі, випускниця історичного факультету) стала модератором заходу.

СОЦІАЛІЗМ  В ОКРЕМО ВЗЯТОМУ БАНКУ  15.03.2013
СОЦІАЛІЗМ В ОКРЕМО ВЗЯТОМУ БАНКУ
Не все у цьому житті вимірюється грішми. Саме цю тезу взяли на озброєння у 80-х рр. ХХ ст. засновники першого незвичайного банку, котрий як заощадження приймає... час. Сьогодні Банк часу є доволі розгалуженою соціальною мережею «в реалі» й має тисячі відділень у всьому світі. Набуває популярності він і в Україні. А зовсім недавно було зареєстровано представництво Банку часу і в Кам’янці.
Отож, що воно за дивовижа, яку цінність може мати наш із вами час і що за нього можна придбати? Про це ми спілкуємося із засновниками Кам’янець-Подільського представництва Регіональної обмінної системи «Банк часу» Юрієм КУЧЕРЯВИМ і Наталією ТОДОСІЙЧУК.

ЯК УНИКАТИ РОБОТИ, ЯКУ ВИ НЕ ЛЮБИТЕ ВИКОНУВАТИ 15.03.2013
ЯК УНИКАТИ РОБОТИ, ЯКУ ВИ НЕ ЛЮБИТЕ ВИКОНУВАТИ
З настанням весни більшість із нас пов’язує початок певного оновлення. І перш ніж внести зміни у своє життя, багато хто починає зі зміни іміджу. Далі - етап трансформації всього, що навколо. Найдоступнішим перетворенням оточуючого простору є прибирання. Але якщо процес зміни іміджу дає неймовірний заряд позитиву, то прибирання неабияк дратує.

НА ПІДБОРАХ НІЖКИ ВЗДОВЖ ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ 08.03.2013
НА ПІДБОРАХ НІЖКИ ВЗДОВЖ ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ
Нині вже нікого не здивуєш поняттям «дрес-код» і певними правилами вбрання для різних ситуацій, заходів, закладів і посад. А от жителі Поділля, напевно, були спантеличені першою такою своєрідною вимогою до зовнішнього вигляду, коли рівно 180 років тому, 14 березня, губернатор заборонив чиновникам і канцелярським служителям ходити вулицями в мужичому одязі - опанчах і сіряках.
Ця дата, що в календарі тісненько притулилася до Міжнародного жіночого дня, цілком може стати чудовою, хоч і трохи нахабною, нагодою зазирнути до гардеробу знаних у місті кам’янчанок-держслужбовців. А заодно й з’ясувати, як їм вдається балансувати між правилами дрес-коду, яких вимагає певна посада, та бажанням виглядати чарівно, про що мріє кожна жінка.

ЛАСКАВО ПРОСИМО, або… ПРИЇХАЛИ! 01.03.2013
ЛАСКАВО ПРОСИМО, або… ПРИЇХАЛИ!
Бруд, калюжі та ожеледиця під ногами, нашестя жебраків - саме таким бачать наш автовокзал ті, хто приїжджає до Кам’янця. 

СЕКСПРОСВІТА В ШКОЛІ:  УРОКИ БЕЗПРИНЦИПНОСТІ ЧИ ПРИНЦИПОВА НЕОБХІДНІСТЬ?  01.03.2013
СЕКСПРОСВІТА В ШКОЛІ: УРОКИ БЕЗПРИНЦИПНОСТІ ЧИ ПРИНЦИПОВА НЕОБХІДНІСТЬ?
Яким був би вираз вашого обличчя, якби хтось сказав, що зміст підручників одного з обов’язкових шкільних предметів підпадає під статтю Кримінального кодексу? Напевне, спантеличення було б лише однією з емоцій. Тим паче, коли ця стаття ККУ - 156 (розбещення неповнолітніх). Однак саме нею ВГО «Батьківський комітет України» і кваліфікує підручник курсу «Основи здоров’я» авторів Воронцової та Пономаренко, який викладають школярам з 1 до 11 класу.

КАРАВАНОМ КРІЗЬ КОРДОНИ 01.03.2013
КАРАВАНОМ КРІЗЬ КОРДОНИ
Журналісти з України та Румунії долають кордони не лише словом, а й ділом. 26 лютого в рамках реалізації проекту «Долаючи кордони: розвиток гірського і сільського туризму», група з двадцяти «акул пера» відвідала і наше, хоч і не гірське, але кам’янисте місто.

КАМ’ЯНЕЦЬ ВЧИТЬСЯ У ГЛОГУВА 01.03.2013
КАМ’ЯНЕЦЬ ВЧИТЬСЯ У ГЛОГУВА
19-25 лютого делегація з Кам’янця-Подільського перебувала з візитом у партнерському місті Глогув (Польща).

РОСТИ-РОСТИ РЯСНО!.. 22.02.2013
РОСТИ-РОСТИ РЯСНО!..
Незважаючи на те, що на полях сніг лежить іще в коліно, місцеві хлібороби вже засукали рукави й пішли оглядати майбутній урожай.

НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ НІМЕЦЬКІ БІЗНЕСМЕНИ  РОБЛЯТЬ УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР  22.02.2013
НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ НІМЕЦЬКІ БІЗНЕСМЕНИ РОБЛЯТЬ УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР
У цьому переконались учасники круглого столу за участю представників підприємницького активу півдня подільського регіону та голови Державної податкової служби у Хмельницькій області Ігоря СІНГАЄВСЬКОГО.

Любомир Гузар: «НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ» 22.02.2013
Любомир Гузар: «НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ»
Минулого тижня у Кам’янці, на свяченнях єпископа Радислава Змітровича, побував блаженнійший кардинал Любомир ГУЗАР, екс-глава Української греко-католицької церкви (з 2001 до 2011 рр.), котрого справедливо називають Совістю й Розумом української нації. Він є не лише шанованим священнослужителем, але й авторитетним громадським діячем, чия діяльність спрямована на об’єднання й відродження української церкви та української нації.

НА ВЕТЕРАНІВ НАМ НАЧХАТИ? 22.02.2013
НА ВЕТЕРАНІВ НАМ НАЧХАТИ?
Нещодавно двоє кам’янчан похилого віку стикнулися з проблемами комунального характеру, процес вирішення яких настільки засмутив постраждалих, що вони вирішили звернутися до на¬шої газети.

РЕЙДЕРСТВО ДОКОТИЛОСЯ ДО БАЗАРУ? 15.02.2013
РЕЙДЕРСТВО ДОКОТИЛОСЯ ДО БАЗАРУ?
Завадили процесу близько сотні рішуче налаштованих підприємців ринку КВЗП «Кам’янець­Подільсь­кий», що входить до Кам’янець­Подільського районного споживчого товариства. Людей обурило, що голову правління обиратимуть, не враховуючи їхніх інтересів.

ХІБА КОМУСЬ НЕ ПОТРІБЕН «ПРОВІАНТ»? 15.02.2013
ХІБА КОМУСЬ НЕ ПОТРІБЕН «ПРОВІАНТ»?
«Напередодні Нового року приємною несподіванкою для нас стало відкриття продовольчого магазину «ПРОВІАНТ» за адресою: Вірменський ринок, 4. В невеликому приміщенні магазину вражає широкий асортимент молочної та хлібобулочної продукції, кондитерських і ковбасних виробів, бакалійної продукції тощо, і найголовніше - за помірними цінами.


Новини 1121 — 1140 з 1345
Початок | Поперед. | 55 56 57 58 59 | Наст. | Кінець Всі