Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 12 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ЗАМКОВИЙ: ЗАРОБИВ ДЛЯ СЕБЕ ВЖЕ 160 ТИСЯЧ 16.08.2013
ЗАМКОВИЙ: ЗАРОБИВ ДЛЯ СЕБЕ ВЖЕ 160 ТИСЯЧ
Три тижні поспіль продовжуються баталії навколо платного проїзду через Замковий міст. Перші скарги разом із запуском шлагбаума надійшли від підзамчан (детальніше див. у №№ 31, 32 «ПОДОЛЯНИНА» від 2 і 9 серпня). В той час, як кам’янчани обурюються платною «автомитницею» і незрозумілим для них кроком чиновників, котрі перетворили аварійний Замковий міст на «хлібне місце», влада вже підрахувала перші добровільно-примусові «пожертви». За офіційними даними, з 1 до 12 серпня їх надійшло близько 160 тис.грн.

НЕ ГОДНІ ДАТИ РАДИ ВБИВЧОМУ СВІТЛУ 09.08.2013
НЕ ГОДНІ ДАТИ РАДИ ВБИВЧОМУ СВІТЛУ
«Казав пан - кожух дам, та слово його тепле», - так можна охарактеризувати ситуацію з переробкою небезпечних відходів у нашому місті. Наче і рухаємося в правильному напрямку, і тема постійно висвітлюється у ЗМІ, а з реальними справами якось туго.

«ГІПСОВИК»: СИЛА - В ДИНАСТІЯХ 09.08.2013
«ГІПСОВИК»: СИЛА - В ДИНАСТІЯХ
Без будівельних матеріалів звести будівлю неможливо. Логічно, що до когорти будівельників потрапили і виробники будматеріалів, для яких День будівельника - професійне свято.

ІЗ ЖИТТЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ 09.08.2013
ІЗ ЖИТТЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ
- Я думав, що той день буде останнім у моєму нікчемному житті. Просто в один момент прийшло усвідомлення ситуації, в якій перебуваю вже понад рік. Я втратив найдорожчих людей, залишився без роботи, житла, документів і будь-якої надії. Попереду була глибока прірва, з якої мало хто вибирається, - безпритульність і жебракування. Я відірвався від соціуму і, випиваючи, втрачав відчуття реальності. Тому вирішив стрибнути з Новопланівського мосту. Правду кажуть: краще жахливий кінець, ніж жах без кінця…

ПРЕСТИЖ УКРАЇНСЬКОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ ПІДНІМАЮТЬ У БОРИШКІВЦЯХ 09.08.2013
ПРЕСТИЖ УКРАЇНСЬКОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ ПІДНІМАЮТЬ У БОРИШКІВЦЯХ
Молодий і активний переможець минулорічного Всеукраїнського конкурсу «Лікар-ветеринар року» сьогодні живе і працює не в столиці, не у великому мегаполісі й навіть не в одному з райцентрів, а в невеличкому селі Боришківці Кам’янець-Подільського району, на приватному підприємстві «Деметра-2010». У свої тридцять Вадим ПРЯДКО уже встиг завоювати авторитет серед місцевих колег, стати найкращим фахівцем країни, одружитися, народити доньку, розробити власний рецепт лікувальної мазі та довести журналістам «ПОДОЛЯНИНА», що ветеринар - це вкрай необхідна, популярна і доволі престижна професія в усьому цивілізованому світі. Та, на превеликий жаль, поки що не в нашій державі.

ПІДНЕБЕСНИЙ КИТАЙГОРОД 02.08.2013
ПІДНЕБЕСНИЙ КИТАЙГОРОД
Якщо, від’їхавши якихось три десятки кілометрів від Ка¬м’янця, ви раптом побачите перед собою вказівник, написаний чистою китайською, не поспішайте протирати очі. Бо хоч, промайнувши той знак, Піднебесної ви не дістались, абсолютно точно втрапили до її майже тезки - села Китайгород. Затишно і не менш компактно, ніж сам старина Китай, воно влаштувалося на високому лівому березі річки Тернави. І хоч до китайців це невеличке село на сході від Кам’янця-Подільського зовсім не причетне, вражає не гірше за Велику китайську стіну. Тим паче, що свою Китайгород теж має.

ШОКУЮЧІ ДЕТАЛІ  ВБИВСТВА  ПАВЛА ТЕПЛЮКА  02.08.2013
ШОКУЮЧІ ДЕТАЛІ ВБИВСТВА ПАВЛА ТЕПЛЮКА
«Вбивці - довічне!», «Вбивці - довічне!», «Вбивці - довічне!» - не стихають вигуки під стінами міськрайонного суду. Позиція кам’янецької молоді залишається категоричною та незмінною.

ЗЕМЛЯКИ ВІДЗНАЧИЛИ 1025-річчя ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ 02.08.2013
ЗЕМЛЯКИ ВІДЗНАЧИЛИ 1025-річчя ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ
24 липня круглий стіл «Хрещення Київської Русі: історія та значення» об’єднав у центральній бібліотеці священнослужителів різних конфесій, науковців, працівників музею, бібліотекарів, освітян. З доповіддю «Християнізація давньоруського Пониззя IX-XIII ст.» виступив директор центру досліджень історії Поділля інституту історії України НАН України при К-ПНУ ім.І.Огієнка Лев БАЖЕНОВ.

ТАБІР ВІДПОЧИНКУ ЧИ КАТОРГА? 02.08.2013
ТАБІР ВІДПОЧИНКУ ЧИ КАТОРГА?
Голодні, недоглянуті та незадоволені відпочинком повернулися додому 34 дитини, котрі з 6 до 20 липня «оздоровлювалися» в таборі на Миколаївщині. Звісно ж, на фешенебельні умови ніхто з дітей і батьків не претендував, але сподівалися, що вони, принаймні, будуть пристойними. Однак, крім жахливих умов проживання, необжитого пляжу, дітям ще довелося бути свідками нічних розваг п’яного лікаря, котрий посеред ночі стріляв по пляшках на території табору...

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ  ЗА ТИХ,  КОГО ПОЛЮБИЛИ...  26.07.2013
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, КОГО ПОЛЮБИЛИ...
Того холодного лютневого ранку 2005-го на порозі інфек¬ційного відділення Кам’янець-Подільської центральної райлікарні лежало й тихенько схлипувало крихітне немовля. Хлопчика, якому не було й місяця з дня народження, залишили замерзати на морозі. І хто б міг подумати, що, зраджений рідною мамою, малюк отримає нову сім’ю, яка, незважаючи навіть на фатальний діагноз, нізащо не залишить його напризволяще…
Сьогодні жінка, котра замінила маленькому покинутому кам’янчанину рідну матір, прийшла до редакції поділитися своїм болем і попросити допомоги.

1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ РУСІ - ЮВІЛЕЙ ПРАВОСЛАВНОЇ ВІРИ 19.07.2013
1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ РУСІ - ЮВІЛЕЙ ПРАВОСЛАВНОЇ ВІРИ
Вперше ювілей Хрещення Русі офіційно святкувався в Російській імперії 1888 р. (900-річчя) за ініціативою обер-прокурора Святійшого Синоду Костянтина Победоносцева. «Літопис церковних подій» єпископа Арсенія (Іващенко) згадує відкриття 28 липня того року благодійних закладів притулку для літніх людей і калік. Центром урочистостей був Київ. Тоді заклали Володимирський собор і відкрили пам’ятник Богдану Хмельницькому.

ВБИТИ НЕ МОЖНА НАРОДИТИ 19.07.2013
ВБИТИ НЕ МОЖНА НАРОДИТИ
Жорстоке вбивство чи пересічна медична операція, яка штучно перериває вагітність? Навколо відповіді на це непросте запитання впродовж не одного року збивають лоби затяті противники абортів і реалісти-прагматики, котрі переконані: як не крути, а без цього не обійтися.

МИСЛИВЦІ ЗА РИБОЮ 12.07.2013
МИСЛИВЦІ ЗА РИБОЮ
Цієї неділі українські рибалки і працівники рибного господарства відзначатимуть своє офіційне свято. Риболовля ніколи не втрачала своєї актуальності, до неї на гачок потрапляв кожен, хто починав цим займатися.

РІК ПІСЛЯ ТРАГЕДІЇ. ЧОМУ ВБИВЦІ ДОСІ НЕ ВИНЕСЛИ ВИРОКУ? 05.07.2013
РІК ПІСЛЯ ТРАГЕДІЇ. ЧОМУ ВБИВЦІ ДОСІ НЕ ВИНЕСЛИ ВИРОКУ?
Святковий торт, іскристе шампанське, веселий сміх і щирі привітання - так сім’я Теплюків мала зустрічати 10 липня, адже єдиному сину виповнилося би двадцять... Та у хаті - солона тиша, на столі - склянка гіркої зі скибкою хліба і портрет ще зовсім юного усміхненого хлопця, перев’язаний чорною стрічкою, - по Паші ТЕПЛЮКУ справляють роковини. Минулого літа у ніч на 9 липня його жорстоко вбили на одній з вулиць Кам’янця-Подільського. Після трагедії минув рік, та незважаючи на те, що підозрюваного затримали відразу на місці вбивства, суд досі не виніс вироку в цій резонансній справі.

НЕ ВІДПРАВЛЯЙТЕ ТАТА 05.07.2013
НЕ ВІДПРАВЛЯЙТЕ ТАТА
«Я хочу бачити свою дитину, я її батько!», - повторює схвильований чоловік, а в його очах стоять сльози.
Його історія до болю схожа на життя багатьох розлучених чоловіків: після розірвання шлюбу його 5-річний син залишився з матір’ю, а перед ним гримнула брама. Колишня дружина, як і тисячі інших таких же, прагнучи викреслити непотрібного вже їй чоловіка, автоматично усуває й батька із життя дитини. Після звернення до районного органа опіки та піклування, батько добився двох побачень на місяць: кожної першої та третьої неділі місяця, з 11.00 до 17.00, він має право проводити час із сином. Але не отримує й того...

СПРАВИ НА ТРОТУАРІ:  ПІШОХОДИ БЕЗКРИЛІ, СЛУЖБИ БЕЗСИЛІ  28.06.2013
СПРАВИ НА ТРОТУАРІ: ПІШОХОДИ БЕЗКРИЛІ, СЛУЖБИ БЕЗСИЛІ
Виявляється, римувати слова «тротуар» і «кошмар» доцільно не тільки взимку, коли пішоходи дрібненькими кроками обережно тупцяють по слизьких стежках. Влітку ж, коли повітря стає теплим, маршрутки задушливими, а наші з вами кроки ширшими, тротуари, на жаль, помітно вужчають або просто зникають, втрачаючи своє реальне призначення. На них іноді зовсім нахабно і, як з’ясувалося, незаконно вилазять літні столики барів і магазинів, базарні клунки і ящики, тимчасові споруди підприємців та й авто, котрим не вистачає місця для паркування.

МІСТО, ЯКЕ БУДУЄМО МИ 28.06.2013
МІСТО, ЯКЕ БУДУЄМО МИ
День архітектури - це завжди привід зняти рожеві окуляри й поглянути на Кам’янець прискіпливо, без зайвих сентиментів. Спробувати побачити його очима сторонньої людини, яка ще не встигла піддатися чарам старовинного міста, подумати про його нагальні потреби і перспективи.

ДЕПОЗИТ ЗАРОБИВ НА МАЛЬДІВИ 21.06.2013
ДЕПОЗИТ ЗАРОБИВ НА МАЛЬДІВИ
На початку червня наш земляк став переможцем акції «Фінансовий туризм» за умовами якої клієнти банку «Надра», котрі оформили валютний депозит з 18 березня до 31 травня, мали можливість взяти участь у розіграші путівок на двох. Фіналістів визначали шляхом
жеребкування за номером договору. Серед щасливчиків, котрі незабаром вирушать на екзотичний острів, є і кам’янчанин Віталій СТЕЦЮК. 18 червня у Кам’янець-Подільському відділенні банку «Надра» (вул.Драгоманова, 12л) щасливому подружжю Стецюків: Віталію, Еліні та 3-місячному Вадимчику урочисто вручили путівку на двох на Мальдіви.

ЗАПЛУТАНИМИ АРТЕРІЯМИ БЮДЖЕТНОГО СЕРЦЯ 21.06.2013
ЗАПЛУТАНИМИ АРТЕРІЯМИ БЮДЖЕТНОГО СЕРЦЯ
«Ремонт доріг затримується через казначейство», «Казначейство блокує роботу органів місцевої влади», «Служба казначейства не виконує платіжних доручень», - щодня читають про себе працівники Державної казначейської служби України. Такі нарікання до головної бюджетної артерії міста надходять стосами, от тільки відповісти на них держслужбовцям нічим - діють вони лише в рамках бюджетного законодавства та виділених державою коштів.

…А ПОТІМ ПОЧАВСЯ КІНЕЦЬ СВІТУ 21.06.2013
…А ПОТІМ ПОЧАВСЯ КІНЕЦЬ СВІТУ
День 22 червня 1941 року мені не запам’ятався. Радіо поблизу нашого обійстя не було, тому тільки десь увечері дорослі раптом захвилювалися. Як потім оповідала мені бабуся, дідусь був впевнений, що через два-три дні то все скінчиться розгромом «германців».


Новини 1121 — 1140 з 1403
Початок | Поперед. | 55 56 57 58 59 | Наст. | Кінець Всі