Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
ВІВТОРОК, 16 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ЯК СТВОРЮВАЛИ ОДНОСТРІЙ 13.10.2017
ЯК СТВОРЮВАЛИ ОДНОСТРІЙ
Парад до 25­ї річниці Незалежності України закарбувався у пам’яті мільйонів новим «обличчям» української армії ­ мужніми захисниками, які, дивлячись ворогові в очі, утримують кордони не лише держави, але й усієї Європи. Вони навчилися воювати ­ змушені були... Змінилися їхні очі, бо бачили війну, смерті. Водночас пережили і радість перемог, коли відбивали українські міста, а налякані мирні мешканці крізь сльози дякували за повернення Батьківщини. Крім внутрішнього світу наших військових, кардинально змінився їхній зовнішній вигляд, адже отримали новий однострій (військова форма одягу) ­ власний, український, а не радянський, мало не насильно переданий у спадок. Доки хлопці вправно крокували Хрещатиком, приємно вражені українці не стримували емоційних вигуків та гордості за Збройні сили України. У новому вбранні все продумано до дрібниць ­ від правильного крою, якісної фурнітури до емблем і знаків різних видів військ.

ЧИ ДОПОМОЖУТЬ ВОДОЛІКАРНІ ЦІЛЮЩІ ВОДИ? 06.10.2017
ЧИ ДОПОМОЖУТЬ ВОДОЛІКАРНІ ЦІЛЮЩІ ВОДИ?
Ще декілька десятиліть тому Кам’янець-Подільський не поступався відомим курортам на кшталт Трускавець, Моршин, Куяльник. З усіх куточків колишнього Радянського Союзу сюди з’їжджалися пен­сіонери, сім’ї з дітьми, аби не лише поглянути на перлину Поділля, а й значно покращити здоров’я.

ПОДІЛЬСЬКЕ ЧЕКАЄ СВЯТА ТА ЗМІН 06.10.2017
ПОДІЛЬСЬКЕ ЧЕКАЄ СВЯТА ТА ЗМІН
Так складається, що села, які розкинулися наприкінці географії нашого району, поглинає суцільне бездоріжжя, безробіття і безперспективність. 

ЯКУ МОДЕЛЬ РИНКУ ЗЕМЛІ ОБЕРЕ УКРАЇНА? 06.10.2017
ЯКУ МОДЕЛЬ РИНКУ ЗЕМЛІ ОБЕРЕ УКРАЇНА?
Це щось на зразок скасування кріпацтва 1861 року, коли селянам було надано волю, але не надано землю. Або 1917 року - скористалися привабливим лозунгом «Землю - селянам», а потім обманули.

ЯК ПЕРЕЗИМУВАТИ, ЩОБ НЕ ГОЛОДУВАТИ? 29.09.2017
ЯК ПЕРЕЗИМУВАТИ, ЩОБ НЕ ГОЛОДУВАТИ?
Чим холодніше - тим страшніше. Кам’янчани з жахом чекають похолодання, адже разом із приморозками не забаряться й «золоті» платіжки за комуналку. Експерти прогнозують, що цьогоріч опалювальний сезон може стати рекордно дорогим і для субсидіантів. Навіть підвищена мінімалка не потягне теперішньої комуналки.

ПОДІЛЛЯ І КУЛІ 29.09.2017
ПОДІЛЛЯ І КУЛІ
За право називатися столицею українського повітроплавання сперечаються два міста - Кам’янець і Львів. Аргументи на свою користь є в обох. Так, львівський монгольф’єр піднявся в небо раніше - 4 березня 1784 р. Та це була швидше повітряна кулька, а не куля, і здійснила вона лише один виліт. А от у Кам’янці експерименти з небом були значно масштабнішими.

CЕРГІЙ КОПИЛОВ: УНІВЕРСИТЕТ ОГІЄНКА НЕ ВІДЧУВ 29.09.2017
CЕРГІЙ КОПИЛОВ: УНІВЕРСИТЕТ ОГІЄНКА НЕ ВІДЧУВ
Про перебіг і результати вступної кампанії у Кам’янець-Подільському національному університеті ім.Івана Огієнка, а також перспективи розвитку вишу наша розмова з ректором університету, доктором історичних наук, професором Сергієм КОПИЛОВИМ.

МІСЦЯ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ... 29.09.2017
МІСЦЯ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ...
Культуру не можна успадкувати, її треба завоювати. Саме за таким слоганом у Кам’янці-Подільському 21-23 вересня відбувся III Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів», який своїм магнетизмом зібрав любителів запаху книги, акустичної музики і аромату кави. Такі заходи проводяться, щоб змотивувати людей створювати власні ініціативи, підвищити інтерес до мистецтва та цікавої літератури. Гасло «острівчан» зазначає: «Працюємо для того, щоб Кам’янець-Подільський підтверджував статус молодіжного і культурного центру щасливої та успішної України!».   

«ПРОЧИТАЛИ» ПЕРШУ «ЛІТСТОРІЮ» 29.09.2017
«ПРОЧИТАЛИ» ПЕРШУ «ЛІТСТОРІЮ»
На перший Всеукраїнський форум «Літсторія» завітали науковці та митці з кількох українських міст: Києва, Одеси, Запоріжжя, Бердичева, Львова, Хмельницького. Впродовж 21-23 вересня декілька десятків представників творчої та наукової еліти дарували кам’янчанам і гостям міста можливість відвідати відкриті лекторії, книжкові презентації та творчі вечори. Організатори ще задовго до початку форуму неодноразово робили акцент на тому, що захід буде позбавлений зайвого, на їхній погляд, офіціозу.

ЗНОВУ ВИЙШЛИ НА МАЙДАН… 22.09.2017
ЗНОВУ ВИЙШЛИ НА МАЙДАН…
На годиннику 9 ранку. Суботній Кам’янець мав би ще додивлятись останні кадри сну, проте чомусь тисячі кам’янчан у власний вихідний вийшли зі своїх будинків. 16 вересня територія поблизу Ратуші заповнилася жителями міста, району та гостями з усієї України. З маршруток №1 та №7 буквально на ходу «вивалювалися» пасажири, а через шалені затори Старе місто більше нагадувало метушливий Київ. Апокаліпсис? Революція? Масова істерія? Ні! До Кам’янця-Подільського приїхало «Караоке на майдані»!

ТРИЗУБ - ВЕРШИНА МАЙСТЕРНОСТІ 22.09.2017
ТРИЗУБ - ВЕРШИНА МАЙСТЕРНОСТІ
Кам’янецький коровай із велетенсь­ким тризубом із багетів став не лише найбільшою, але й найзмістовнішою та найпатріотичнішою родзинкою цьогорічної обласної виставки «Агро-Поділля - 2017», присвяченої 80-річчю Хмельниць­кої області.

ХТО НЕ РИЗИКУЄ, ТОЙ НЕ ЇСТЬ ЯБЛУК 22.09.2017
ХТО НЕ РИЗИКУЄ, ТОЙ НЕ ЇСТЬ ЯБЛУК
Родюча українська земля плекає не лише обліплені плодами сади, золоті поля і файні городи, але й вчить працювати, ризикувати і розвиватися людей, які вирішили поєднати своє життя із сільським господарством. Город, пай у селі - це рятівний жилет для більшості селян, які залишилися один-на-один із жорстокою системою, в якій у селі немає робочих місць.

КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ МОЙСЕЙ 22.09.2017
КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ МОЙСЕЙ
Нашому місту пощастило не лише з могутньою фортецею, чарівним каньйоном, сотнями пам’яток архітектури, але й з людьми, які обожнюють свій рідний край, вивчають його, розвивають і популяризують. Що там казати, туристів у нас зустрічає сам святий Миколай, тобто екскурсовод, психолог, педагог, історик і навіть ветеринар Валерій ГОВОРОВСЬКИЙ. Цей скромний чоловік ось уже сорок років проводить екскурсії перлиною Поділля, перетворюючи їх на міні-вистави. Він переконаний, що екскурсія повинна виховувати любов до Батьківщини. Це йому і вдається, адже своїми розповідями про Кам’янець закохує мільйони туристів у древнє місто.

ПОСТАВИЛИ... І ВСТАВИЛИ 22.09.2017
ПОСТАВИЛИ... І ВСТАВИЛИ
Лічильники не тільки теплові, але й водяні повинні бути встановлені на кожному будинку, а їх обслуговування і придбання лягає на плечі споживачів. Такі нововведення підготував для українців Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який набрав чинності в серпні ц.р.

ВОДІЯМ ТІСНО, ПІШОХОДАМ ЗЛІСНО 15.09.2017
ВОДІЯМ ТІСНО, ПІШОХОДАМ ЗЛІСНО
Джипи на квітучих клумбах, автомобілі посеред пішохідних переходів чи на тротуарах... Це звична ситуація для туристичного Кам’янця-Подільського. Доки «залізні коні» мирно відстоюються у місцях, де їх не мало би бути, кам’янчани закипають від гніву. 

ГОЛОВНЕ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКА - ХЕПІ-ЕНД 15.09.2017
ГОЛОВНЕ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКА - ХЕПІ-ЕНД
По допомогу представників героїчної професії ми звертаємося у найскрутніші моменти нашого життя. Більшість із нас асоціюють фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій із пожежами. Однак рятувальників можна сміливо назвати універсальними бійцями. Адже вони не лише борються із вогнем, а й рятують травмованих у ДТП, допомагають сивочолим кам’янчанам, знімають із висоти неслухняних кошенят, витягують із каналізаційних ям песиків, очищають місто і район від наслідків природної стихії...

РАДІОФОБІЯ: ЧИ ВАРТО БОЯТИСЯ МОБІЛЬНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ? 15.09.2017
РАДІОФОБІЯ: ЧИ ВАРТО БОЯТИСЯ МОБІЛЬНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ?
Загалом будь-яка фобія пов’язана з ірраціональним, неконтрольованим страхом або стійким відчуттям надмірної тривоги. Причини виникнення таких психологічних станів ще недостатньо вивчені, але вже точно відомо, що фобії шкідливі для людини. Неначе іржа, вони підточують здоров’я, змушують концентрувати увагу на об’єкті, який дратує, чи навіть боятися. Якщо людина виявляється нездатною подолати такий стан, і він є тривалим, наслідки бувають фатальними.

НАШЕСТЯ СЕКОНД-ХЕНДІВ: ГАНЬБА ДЛЯ ОДНИХ, ХОБІ ДЛЯ ІНШИХ 15.09.2017
НАШЕСТЯ СЕКОНД-ХЕНДІВ: ГАНЬБА ДЛЯ ОДНИХ, ХОБІ ДЛЯ ІНШИХ
Економічний стан України змушує з кожним днем усе більшу кількість людей одягатися в секонд-хендах. Стереотипи українців, зокрема й кам’янчан, за попередні декілька років помітно змінилися, адже якщо раніше багатьом було соромно просто зайти в магазин вживаного одягу, то тепер не лише пенсіонери та студенти практикують такий шопінг, але й досить забезпечені особи.

ЗА СТАНДАРТАМИ ПОГНАЛИСЯ - БЕЗ М’ЯСА ЗОСТАЛИСЯ 08.09.2017
ЗА СТАНДАРТАМИ ПОГНАЛИСЯ - БЕЗ М’ЯСА ЗОСТАЛИСЯ
У вівторок на кам’янчан чекав незапланований піст.
5 вересня покупці, які прийшли по свіже м’ясо, поцілували замки на павільйонах і побачили порожні прилавки. Того дня знайти свіжину не вдалося на жодному ринку. Всюди на споживачів чекала відмовка: «За м’ясом ідіть до супермаркетів. М’ясники бастують!».

СТАНОВЛЕННЯ БІЗНЕС-ЛЕДІ: ШЛЯХ ДО УСПІХУ 08.09.2017
СТАНОВЛЕННЯ БІЗНЕС-ЛЕДІ: ШЛЯХ ДО УСПІХУ
Забезпечена старість - це коли маєш можливість подорожувати, розвиватися, а не рахуєш копійки до пенсії і з острахом думаєш, чи вистачить шматка хліба на завтра. Впевненість у завтрашньому дні - це коли знаєш, що навіть зі страшною онкологією не залишишся на самоті, а отримаєш щонайменше 100 тисяч гривень на якісне лікування.


Новини 61 — 80 з 1165
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі