Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
ВІВТОРОК, 16 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

09.01.2009
ДЛЯ НАС КОРДОНIВ НЕМАЄ!
Уже протягом майже 10 рокiв учнi мiської гiмназiї здiйснюють цiкавi подорожi по всьому свiту. 2008 року проект «У нас друзi на всiй планетi» привiв гiмназистiв у серпнi до Росiї та Бiлорусi, а в жовтнi - до Америки та Канади. Ось що розповiдають про цi захоплюючi мандрiвки безпосереднi учасники проекту.


09.01.2009
ПРОФЕСІЯ - ЖЕБРАК

В країні - паніка. Всюди тільки й чути: «Економічна криза». Ціни зростають з кожним днем, а люди залишаються без роботи. Та це аж ніяк не обходить місцевих прохачів - щодня у них свіжі прибутки.
«Професія» жебраків дуже близька до акторської. Вони також талановито грають свої ролі, а сценою слугують пішохідний перехід, церковне подвір’я, вокзал… Ролей теж чимало: мати, що ходить із чимось, загорненим у простирадло; для неповнолітніх - дитина-сирота. Є й «посади» калік та учасників бойових дій. Але найпопулярнішими залишаються цигани.
Саме вони стали головними героями нашої історії.

09.01.2009
МІСТО БЕЗ ТРОЛЕЙБУСА - НЕ МІСТО

Продовжуючи тему відновлення будівництва тролейбусної лінії, новостворена громадська організація «Кам’янецький тролейбус» намагається знайти порозуміння з владою. Разом з тим ми не розділяємо точки зору міського голови з його аргументами: “В місті немає кого перевозити; це безпредметна розмова; на цьому потрібно поставити крапку”. 

09.01.2009
НЕЛЕГКИЙ ШЛЯХ КНЯЗIВ КОРIАТОВИЧIВ

Починаючи з 30 грудня, в залi Магдебурзького права в Ратушi розмiстилася виставка конкурсних ескiзiв майбутнього пам’ятника князям Корiатовичам.

В ЖІНОЧОМУ ПОЛКУ - ПОПОВНЕННЯ


Новини 1161 — 1165 з 1165
Початок | Поперед. | 55 56 57 58 59 | Наст. | Кінець Всі