Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 27 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
08.07.2016

ЕКОЛОГИ РОЗРАХУЮТЬСЯ ЗА СВОЇ «РОЗРАХУНКИ»

Екологи Кам’янеччини приховали факт незаконної порубки дерев на території Смотрицького каньйону.

Прокуратурою Хмельницької області спільно з працівниками СБУ в області виявлено, що службові особи Державної екологічної інспекції в інтересах приватного підприємства й одного із підрозділів Кам’янець-Подільської міської ради, з метою приховання завданих довкіллю збитків та уникнення відповідальності за знищення зелених насаджень і пошкодження пам’ятки природи, внесли неправдиві відомості в офіційні документи.

Зокрема, не відобразили в актах обстеження факту незаконної порубки 303 дерев, знищення самосіву і зняття за допомогою важкої техніки грунтово-рослинного покриву на 5 га землі в межах геологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Смотрицький каньйон». Натомість зафіксували лише незаконну порубку 10 сухостійних дерев і знищення самосіву на 1 гектарі.

Приховавши обсяг порушень, службові особи Держекоінспекції склали завідомо недостовірний розрахунок розміру заподіяної шкоди - близько 100 тис.грн., при цьому занизивши її більше ніж на 260 тис.грн., чим спричинили державі важкі наслідки.

Прокуратурою області за вказаними фактами зловживання службовим становищем і службового підроблення, що спричинило важкі наслідки, розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 ККУ.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.


Повернення до списку