Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 27 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
07.10.2016

ЗА КАБІНКИ ПРИВЛАСНИЛИ МАЙЖЕ 100 ТИСЯЧ

На Кам’янеччині судитимуть двох осіб за привласнення майже 100 тис.грн. бюджетних коштів під час місцевих виборів.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт за фактом привласнення 92 000 грн., призначених на облаштування кабінок для голосування при проведенні місцевих виборів у жовтні 2015 р.

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Олександра ГОНЧАРА, між фізичною особою-підприємцем і Кам’янець-Подільською районною виборчою комісією укладено договір монтажу більше як 300 кабінок для голосування на всіх виборчих дільницях району. Але фактично кабінки облаштовували члени дільниць із наявних у них матеріалів, а підприємець не доклав до цього жодних зусиль. Хоча за нібито виконання монтажних робіт отримав із бюджету 92 тис.грн., які й привласнив.

Встановлено, що голова Кам’янець-Подільської районної виборчої комісії, будучи службовою особою, підробила акт здачі-прийняття робіт з облаштування кабінок для таємного голосування, внаслідок чого здійснила розтрату бюджетних коштів.

Приватному підприємцю ін-кримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191, ч.3, 4 ст.358 ККУ, а голові районної виборчої комісії - ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 ККУ.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.


Повернення до списку