Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 25 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
03.05.2019

ЦЬКУВАВ ОДНОКЛАСНИКІВ І ОПИНИВСЯ В СУДІ

Недавно Кам’янець-Подільський міськрайонний суд розглянув першу справу щодо булінгу. Протокол про адміністративне правопорушення було складено на батька шестикласника одного з навчальних закладів Кам’янець-Подільського району. Згідно з протоколом, хлопець систематично порушував дисципліну, ображав дітей і вчителів, нецензурно висловлювався та бився.

У ході судового розгляду встановлено, що батькам відомо про неналежну поведінку сина, з якою вони намагаються активно боротися. З дитиною систематично проводяться виховні бесіди, також хлопчик отримує допомогу лікаря-психолога та психіатра. В суді батько пояснив, що проблемна поведінка є наслідком складного віку та особливостей характеру.

Як повідомила прес-секретар Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Марина Приходько, на судовому засіданні малий збитошник розкаявся і пообіцяв стати на шлях виправлення.

При ухваленні рішення суд врахував характер скоєного, обставини справи, наслідки вчиненого правопорушення, пояснення малолітнього порушника, який пообіцяв виправитися, та закрив провадження у справі, обмежившись усним зауваженням.


Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку