• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

06.08.2010
НЕБАЙДУЖIСТЬ ЗАВАДИЛА КРАДIЯМ

Справжню небайдужiсть днями проявили кам’янчани панi Анжела iз чоловiком. Ввечерi жiнка побачила з вiкна квартири (вул.Космонавтiв, 6), як до смiттєвих контейнерiв пiд’їхав бiлий мiкроавтобус, водiй якого декiлька хвилин ходив i роздивлявся баки для смiття. «Напевне, приїхали з приватного сектору, аби викинути будiвельне смiття», - подумала жiнка. Такi ситуацiї трапляються досить часто: люди замiсть укладання угоди з КП «Спецкомунтранс» на вивезення смiття, не лiнуються вивезти i викинути його бiля найближчого смiтника. Та не так сталося, як гадалося.

06.08.2010
ВИБУХIВКА ВИЯВИЛАСЯ МУЛЯЖЕМ

Як повiдомив заступник начальника мiськвiддiлу мiлiцiї Борис ЛИТВИНЮК, того дня працiвник банку виявив мiж першим i другим поверхом будiвлi, в якiй знаходиться банк, полiетиленовий пакет чорного кольору, заклеєний скотчем. Коли вiн зазирнув у нього, то побачив там коробку, червонi дроти та жiночий годинник. 

Автор: 

30.07.2010
ПСЕВДОЛІКАРІ ПОЛЮЮТЬ НА ПЕНСІОНЕРІВ
Начальник управління праці та соціального захисту населення Надія ПIДСКОЦЬКА звернулася до кам’янчан, особливо людей похилого віку, з проханням бути обережними, оскільки у місті зафіксовано випадок шахрайства щодо літньої людини.

23.07.2010
ЯБЛУКО РОЗБРАТУ-2

У №28 «ПОДОЛЯНИНА» від 9 липня було надруковано статтю «Яблуко розбрату - вигрібна яма». Після її виходу до редакції звернулася Олександра ПIДГОРОДЕЦЬКА, яку героїня публікації, Тамара ПIДГОРОДЕЦЬКА, звинувачує у руйнуванні свого будинку. Олександра Iсаківна виклала свої погляди на проблему:
«Я є власником житлового будинку на вул.Чапаєва, 32, у м.Кам’янець-Подільський. У моїй власності - земельна ділянка площею 611 кв.м, яка мною приватизована. По сусідству зі мною в будинку №34 проживає сім’я Й.С.ПІДГОРОДЕЦЬКОГО, він - рідний брат мого чоловіка, який помер 30 років тому.

23.07.2010
ДИТЯЧІ «ЗАБАВИ» ЧИ НЕБЕЗПЕЧНА СУБКУЛЬТУРА?

Вже минули часи, коли містом було ризиковано ходити вночі через наявність неформальних молодіжних груп, які, вважаючи себе нічними господарями, загрожували спокійному життю мешканців.
Але нещодавно у нашому місті стався випадок, який мав би стати тривожним дзвінком для батьків, вихователів навчальних закладів і правоохоронних органів. В обідній час, у вихідний, у центрі міста неповнолітній у присутності двох молодиків побив іншого неповнолітнього, який просто проходив повз них. Йому не сподобалося довге волосся та широкі штани потерпілого. Стиль одягу жертви свідчив про його захоплення реп-музикою, отже, приналежність до цієї субкультури. Такий зовнішній вигляд не прийшовся до душі нападнику, що і стало поштовхом до насилля.

23.07.2010
МОПЕДИСТАМ ЗРОБИЛИ ПОБЛАЖКУ. ЛИШЕ НА МІСЯЦЬ

Iз введенням у дію постанови про обов’язкову реєстрацію мопедів і моторолерів у власників цих транспортних засобів додалося клопотів і головного болю. Та найбільше таке нововведення вдарило по кишенях, адже тепер доведеться не лише реєструвати залізного коня, а й отримувати посвідчення водія категорії «А1». 

23.07.2010
ЛИХО НА ВОДI

20 липня у Дністрі в районі с.Каштанівка втопився 22-річний хмельничанин. Хлопець, відпливши 200 метрів від берега на гумовому човні, стрибнув у воду і не випірнув.

Автор: 

ОКРОПИЛИ КРОВ’Ю 16.07.2010
ОКРОПИЛИ КРОВ’Ю

14 липня на помешкання отців-василіан храму Пресвятої Трійці, що знаходиться у будинку на Зарванській, 10а, було скоєно напад.

Автор: 

16.07.2010
ВБИВ І ВТІК

Як повідомив інспектор Кам’янець-Подільського взводу ДПС Андрій БАСЮК, 11 липня, близько 6.00, на автодорозі між с.с.Ходорівці та Колибаївка водій автомобіля «Skoda», рухаючись у напрямку Кам’янця-Подільського, виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся із автомобілем «Volkswagen», який рухався своєю смугою йому назустріч.

Автор: 
Кількість коментарів:  3

ЯБЛУКО РОЗБРАТУ - ВИГРIБНА ЯМА 09.07.2010
ЯБЛУКО РОЗБРАТУ - ВИГРIБНА ЯМА

Однією із серйозних проблем, які отруюють життя, є непорозуміння між сусідами. А якщо до цього долучається ще й тривале оббивання порогів різних офіційних установ з метою відновлення справедливості, то людям, які опинилися в такій ситуації, хочеться поспівчувати. Особливо, якщо результатом такого непорозуміння може стати втрата даху над головою...
Конфлікт між двома сім’ями, які мешкають по сусідству на Біланівці, триває вже роки. А причиною є вигрібна яма та водорозбірний кран, влаштовані однією із сусідок на своєму подвір’ї. I все б нічого, якби її обійстя не знаходилося на 1,5 метра вище від сусідчиного...

Автор: 


Правопорядок: 1101 — 1110 з 1157
Початок | Поперед. | 109 110 111 112 113 | Наст. | Кінець Всі