Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
28.05.2010

НАСИЛЬСТВУ - НI!

Досить багато людей, над якими чинять насильство, не наважуються йому протистояти. Тим часом законодавство гарантує кожній особистості широкі права та свободи. Закон України «Про попередження насильства в сім’ї» передбачає покарання осіб, які чинять насильство в сім’ї, і заходи щодо надання допомоги потерпілим. Заява і повідомлення про застосування насильства в сім’ї або реальну загрозу його вчинення приймаються за місцем проживання постраждалого спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань попередження насильства в сім’ї, службою дільничих інспекторів міліції та кримінальною міліцією у справах неповнолітніх.
Щодо осіб, які вже вчинили насильство в родині або погрожують його вчинити, працівники міліції можуть вжити таких заходів:
•винести кривднику офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї. Якщо кривдник таки вчинив насильство після винесення йому офіційного попередження, йому можуть винести захисний припис;
•взяти на профілактичний облік осіб, схильних до вчинення насильства в сім’ї;
•винести кривднику захисний припис і контролювати виконання його вимог. У захисному приписі особі, якій його винесено, можуть заборонити чинити певні дії щодо жертви насильства у сім’ї, а саме:
- чинити конкретні акти насильства в сім’ї;
- отримувати інформацію про місце перебування жертви насильства в сім’ї;
- розшукувати жертву насильства в сім’ї, якщо жертва за власним бажанням перебуває в місці, не відомому кривдникові;
- відвідувати жертву насильства в сім’ї, якщо вона тимчасово перебуває не за місцем спільного проживання членів сім’ї;
- вести телефонні переговори із жертвою насильства в сім’ї.
Якщо Ви виявили факти реальної загрози застосування насильства в сім’ї або факти вчинення такого насильства, повідомляйте сектор дільничих інспекторів міліції за тел.: 2-31-87 чи кримінальну міліцію у справах неповнолітніх за тел.: 2-20-64.
Богдан КУШКО, старший інспектор по роботі з населенням Кам’янець-Подільського МВ, старший лейтенант міліції.


Повернення до списку