Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 25 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.07.2010

ОКРОПИЛИ КРОВ’Ю

14 липня на помешкання отців-василіан храму Пресвятої Трійці, що знаходиться у будинку на Зарванській, 10а, було скоєно напад.
14 липня на помешкання отцiв-василiан храму Пресвятої Трiйцi, що знаходиться у будинку на Зарванськiй, 10а, було скоєно нападМешканець цього гуртожитку - «претендент» на додаткове житло (квартиру №24), -скориставшись тим, що святі отці відсутні у помешканні, разом із «понятим» і паспортисткою коледжу ПДАТУ нахабно увійшов у коридор квартири, яка була відчинена.
Голова церковної десятки (члени десятки там поралися по господарству) встиг зачинити двері кімнати, але непрохані гості вибили їх і побили чоловіка. Поки кремезний «понятий» розмахував кулаками, «претендент» на помешкання з компанією встигли занести до коридору диван і вузли з речами.
Було викликано наряд міліції. Прибув і настоятель храму Пресвятої Трійці отець Йосиф. Ситуація його не здивувала, адже конфлікт триває з того часу, відколи донька «претендента» вийшла заміж і він якимось чином прописав молоде подружжя у квартирі №24.
Чому було проігноровано рішення виконкому міськради від 21.04.1994 р. про прописування в цій квартирі ченця - брата Давида (Василя Дмитровича КУЛИНИЧА)?!. У цьому рішенні йдеться і про те, що керівництво ДIАЗу (нині - НIАЗ «Кам’янець») і радгоспу-технікуму (нині коледж ПДАТУ) не заперечують проти передачі пам’ятки архітектури ХVII ст. - келій Троїцького монастиря - для потреб монастиря після поступового відселення мешканців цього будинку.
Попри все, розумник вирішив поліпшити свої житлові умови за рахунок братів-ченців: «претендент» дочекався, коли у квартирі №24 силами громади було проведено євроремонт на суму близько 100 тис.грн.
Щойно з’явилися міліціонери - «понятий» зник. Правоохоронці оформили протокол. Тепер справа за судом.

ДОВIДКА: Будинок на вул.Зарванська, 10а, є пам’яткою архітектури ХVII ст. республіканського значення (охоронний номер 1643) і перебуває на балансі радгоспу-технікуму. Тут до 1974 р. проживали учні, а потім - сім’ї працівників цього закладу. 7 сімей дирекція технікуму поселила сюди без дозволу міськвиконкому...
Враховуючи, що гуртожиток є пам’яткою архітектури, міськвиконком заборонив радгоспу-технікуму поселення і прописування в ньому нових сімей та одиноких людей і зобов’язав вирішити питання про передачу пам’ятки на баланс ДIАЗу.

Автор: 

Повернення до списку