• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

10.06.2011
ОПЕРАЦІЯ «МАК»

Як повідомив перший заступник начальника райвідділу міліції Ігор КАЛАЩУК, з 20 травня до 30 вересня проводитиметься комплекс заходів, спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів, встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, і недопущення в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. 

10.06.2011
МІЛІЦІЯ НА ЗВ’ЯЗКУ
Третього червня відбувся сеанс «Гарячої телефонної лінії» з першим заступником начальника міськвідділу міліції капітаном міліції Олександром КУЛЬКОМ, під час якого до Олександра Васильовича звернулося 6 кам’янчан. В основному, звернення стосувалися питань крадіжок мобільних телефонів, устаткування з автомобілів і незаконного заволодіння транспортними засобами. 


10.06.2011
ПОПУСКУ НЕ БУДЕ

Під час операції «Нерест» працівники відділення з оперативного обслуговування Дністровського водосховища (ВООДВ) райвідділу міліції постійно проводять рейди у зоні обслуговування, а це 127 км берегової лінії р.Дністер та її приток. За час від початку нересту здійснено понад 15 рейдів-перевірок, виявлено 8 фактів незаконного вилову риби (за всіма порушено кримінальні справи). Під час нещодавнього спільного рейду з рибінспекцією та журналістами було перевірено територію від с.Устя до с.Жванець і вилучено 12 незаконно закинутих рибальських сіток.

27.05.2011
ВКРАВ, АЛЕ НЕ ВСЕ ПРОДАВ

У ніч на 12 травня з одного з домоволодінь, що на вул.Пушкінська, було викрадено 8 металевих труб. 

27.05.2011
ЗАТРИМАЛИ 500 ЛЮДЕЙ

Як повідомив заступник командира спеціальної патрульної роти з виховної роботи Руслан КУШНІР, з початку року контрактниками за адміністративні правопорушення затримано 500 громадян. 

27.05.2011
ОПЕРАЦІЯ «МАК» СТАРТУВАЛА

Як повідомив начальник СБНОН міськвідділу міліції майор міліції Дмитро СОФІЯНЧУК, з 20 травня до 30 вересня по всій території України проводитиметься комплекс заходів, спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів, встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. 

27.05.2011
НАГОРОДИ ЗА СПІВПРАЦЮ

Вже більше 10 років міськвідділ міліції тісно співпрацює з ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою. За цей час 105 випускників ліцею поповнили ряди правоохоронців. З 2008 р. в ліцеї діє клуб юних солдатів правопорядку, активісти якого спільно з правоохоронцями займаються відродженням «Книги пам’яті», присвяченої працівникам міліції Хмельницької області, котрі загинули під час виконання службових обов’язків.

27.05.2011
ВШАНУВАЛИ КОЛЕГ

25 травня ветерани та працівники УБОЗ на чолі з начальником УБОЗ у Хмельницькій області Олександром РОЗІЗНАНИМ зібралися біля пам’ятної дошки на вул.Привокзальна, 24, аби вшанувати пам’ять загиблих під час виконання службових обов’язків колег Миколи ФОШИНА та Володимира МЕЛЬНИКА. 

ЗАГИНУЛО П’ЯТЕРО ЮНИХ 13.05.2011
ЗАГИНУЛО П’ЯТЕРО ЮНИХ

Як повідомив інспектор ОДР взводу ДПС УДАІ старший лейтенант Андрій БАСЮК,10 травня, близько 4.30, на 241 км автодороги Житомир - Чернівці, поблизу с.Ганнівка (славнозвісна Козацька долина), сталася жахлива трагедія. Її наслідок - 5 загиблих і 4 важкотравмованих, один з них - у критичному стані.

Автор: 
Кількість коментарів:  1

20 РОКІВ НА СТОРОЖІ 06.05.2011
20 РОКІВ НА СТОРОЖІ
6 травня співробітники управління боротьби з організованою злочинністю МВС України святкуватимуть 20-річчя з дня створення організації. За ці роки убозівцям під час своєї різнопланової, часто невидимої сторонньому оку роботи не раз доводилося зіштовхуватися з нахабністю зловмисників, бажанням яких було не лише заробити гроші за будь-яку ціну, а й здійснювати вплив на громадськість. Незважаючи на всі їхні хитрощі, співробітники УБОЗ виводили таких зловмисників на чисту воду. Правопорядок: 1001 — 1010 з 1161
Початок | Поперед. | 99 100 101 102 103 | Наст. | Кінець Всі