Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 22 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

25.06.2010
КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА ДЛЯ НЕПОВНОЛIТНІХ БУДЕ І В КАМ’ЯНЦІ?

27 липня - День молоді
Недитячі пристрасті розгорілися останнім часом в Україні навколо питання введення комендантської години для неповнолітніх. Новаторський метод контролю за підлітками одне за одним ввели вже багато міст України: Вінниця, Тернопіль, Чернівці, Iвано-Франківськ, Житомир, Сімферополь, Кременчук, Херсон, а віднедавна й Хмельницький. У всіх цих містах дітям до 14 років заборонено перебувати на вулиці без супроводу батьків після 22.00, а юнакам, яким ще не виповнилося 18 років, - після 23.00. Порушників затримують правоохоронці, доставляють до відділка, викликають батьків, які потім мають сплатити штраф.

Автор: 

25.06.2010
БУТИ СЛІДЧИМ - МАТИ МІЦНІ НЕРВИ

1 липня - День слідчої служби МВС України
Нині телевізійні канали заповнені найрізноманітнішими фільмами про міліцейські будні. В них можна побачити більшу частину справжньої роботи правоохоронців без прикрас. I тим будням особливо не позаздриш - ненормований робочий день, протягом якого вирішується не одна людська доля. 
Найчастіше в кадр потрапляє робота слідчих, адже вони є своєрідним міліцейським складом, на якому впорядковуються та приводяться у відповідність до закону всі справи та напрацювання оперативників. Ця служба не вбачає слабкодухості та дилетантства, вимагає міцних нервів і першокласної підготовки. Слідче відділення у райвідділі міліції очолює капітан міліції Віталій КОЗЯРУК. У його підпорядкуванні ще троє слідчих: старший слідчий старший лейтенант міліції Олександр МОСКАЛЬЧУК, слідчі капітани міліції Микола СПАСЮК, Тарас ВАСИЛИШИН і лейтенант міліції Iгор ЗЕЛІНСЬКИЙ.

25.06.2010
НЕПОВНОЛІТНІ ЗАСУДЖЕНІ: ЯКА ЇХНЯ ДОЛЯ?

Проблема злочинності в усі часи була вкрай актуальною. Проте сьогодення показує, що злочинний спосіб життя стає нормою для певної частини населення, шляхом збільшення власних статків, а для декого - шляхом до самоствердження. Найгірше в цій ситуації те, що обличчя злочинності з кожним роком молодшає. Нині, на жаль, у свідомість підлітків і молоді закладається культ сили, грошей, здобутих будь-яким шляхом, ідеалізація та романтизація злочинного світу. Все це створює уявлення про вседозволеність будь-якої поведінки, широкі можливості швидкого збагачення кримінальним способом.
Серед основних причин, які сприяють зростанню молодіжної злочинності, треба виділити, по-перше, низку негативних соціальних явищ: відсутність власного житла, майна, достатньої освіти, професії, досвіду спілкування, брак набутих протягом життя соціальних зв’язків, які б могли допомогти у вирішенні цих проблем; по-друге, відсутність достатнього життєвого досвіду, сформованих стереотипів, навичок загальноприйнятих норм поведінки або спілкування.

25.06.2010
ВСТАТИ! СУД ІДЕ!

Більшість людей поняття влади якось підсвідомо асоціює лише з Президентом та Прем’єр-міністром України (виконавча влада), чиї виступи ми чи не щодня дивимося по телебаченню, слухаємо на хвилях радіоприймачів і читаємо на електронних і друкованих сторінках улюблених видань.
Не забуваємо ми віднести до влади і народних обранців (законодавча влада), які декого радують, а декого не дуже новими законопроектами та ухваленими законами, але точно тішать абсолютно всіх «яйцевими» чи «димовими» війнами.
Однак значно рідше владою називають її третю та одну з основних гілок - судову. А дарма, бо уявити сучасну цивілізовану державу без судової системи практично неможливо. Звичайно, вітчизняне судочинство не досконале. Воно має чимало недоліків, значна частина яких спричинена банальними причинами: недостатнім фінансуванням держави та внутрішніми протиріччями, неузгодженістю та невідповідністю українського законодавства реаліям часу.
Проте і за цих умов служителі української Феміди роблять усе від них залежне для того, щоб гідно відповісти на одвічні запитання: «Хто винен у злочинах?» і «Що робити, щоб їх було значно менше?».
Цього разу на ці та інші не менш цікаві запитання відповіді намагалися знайти і ми разом із заступником голови Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Володимиром ЧЕРЕПАХIНИМ.

25.06.2010
СМЕРТЬ НА ПРОСПЕКТI

На світанку 23 червня сталася трагедія на пр.Грушевського. 
Автор: 

25.06.2010
ДВОЄ ВРЯТУВАЛИ П’ЯТЬОХ

Лише завдяки героїчному вчинку сержантів служби цивільного захисту Романа ПАХОЛЮКА та Юрія МИЩИШИНА 19 червня вдалося уникнути трагедії.

Автор: 

25.06.2010
ВПАЛИ З ТРЕТЬОГО ПОВЕРХУ

22 червня, близько півночі, дівчина з хлопцем впали з балкона III поверху будинку, що на Пушкінській.

Автор: 
Кількість коментарів:  1

18.06.2010
ЛІТО-2010

Як повідомив інспектор міського ВДАІ Роман ГАНУШКЕВИЧ, з 10 червня до 9 липня проводиться операція під умовною назвою «Небезпечний вантаж», спрямована на дотримання суб'єктами перевезення небезпечних вантажів вимог Правил дорожнього руху. 

18.06.2010
ХОЧЕШ ЖИТИ - НЕ ПИЙ БІЛЯ ВОДИ! І НЕ ТІЛЬКИ...

Приборкати стихію неможливо, як і безглуздо з нею боротися. Безпечність у таких випадках може грати з людьми злі жарти, особливо якщо ця безпечність проявляється на воді. Протягом останніх років стан справ із виникненням надзвичайних ситуацій на водних об’єктах Кам’янця-Подільського та району залишається тривожним.

18.06.2010
«ПОЦІЛУВАЛИСЯ»

17 червня, близько 8.00, на пр.Грушевського, поблизу Центрального ринку, зіткнулися три автомобілі. Водій автомобіля «Skoda», гр.Т., не дотримавшись дистанції та не обравши безпечної швидкості руху, врізався у «VW Passat». Той, у свою чергу, стукнувся в автомобіль ВАЗ-2101. У результаті ДТП автомобілі отримали механічні ушкодження.


Правопорядок: 1061 — 1070 з 1098
Початок | Поперед. | 105 106 107 108 109 | Наст. | Кінець Всі