• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 21 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

09.04.2010
СОЛОВ’Ї-РОЗБІЙНИКИ чи СТРАЖІ ПОРЯДКУ?
Важко писати про свята (14 квiтня - День Державтоiнспекцiї), думка про які викликає суперечливі судження. Ще важче писати, коли це професійне свято, адже професія, якою вона б не була, завжди потрібна, хто б чого не говорив.
Досить суперечливим залишається у пересічного громадянина ставлення до працівників Державтоінспекції. I якщо пішоходи, зазвичай, практично не пересікаються зі стражами доріг, то кому, як не автомобілістам, добре відомі всі їхні «плюси» та «мінуси». Та чи насправді такий страшний державтоінспектор, як ми звикли про нього чути, чи розмови про ДАIшників - не більше ніж міф, придуманий за принципом «Паршива вівця все стадо псує»? Саме із цим ми й спробуємо розібратися напередодні професійного свята Державтоінспекції.

02.04.2010
ДОВIРА - МАННА ДЛЯ ШАХРАЯ

За статистикою, щокварталу в нашому місті фіксується факт шахрайства. Як правило, шахраї приїжджають до нас із інших міст, вони - хороші психологи, які можуть вистежити жертву і протягом кількох хвилин зрозуміти, чи зможе вона віддати їм гроші та коштовності, чи ні. В основному такими жертвами стають люди похилого віку. Саме пенсіонери складають гроші під подушку, так би мовити, на чорний день.

02.04.2010
КАМ’ЯНЕЦЬКI МУХТАРИ

2 квітня - День кінологічної служби МВСУ.
Якщо хочеш досягти гарного командного результату, треба навчитися діяти з командою як одне ціле. Легко, коли маєш із напарником спільні цілі, коли розумієш його з півслова. Хоча у деяких випадках вистачає і погляду, аби відчути командний дух, коли слова не те що недоречні, просто ти їх не можеш сказати, адже ти - сторожовий пес.
При міському відділі міліції існує кінологічна служба, в якій віддано і чесно працюють собаки Макс, Кобра і Даша. Вони - старожили. Є ще, звичайно, молоді щенята, але вони, як кажуть, до служби ще не доросли.

25.02.2010
ЗАТРИМАЛИ ТРИ ГРУПИ
Протягом минулого тижня працівниками міськвідділу міліції було викрито кілька злочинних угрупувань. З цього приводу 23 лютого відбулася прес-конференція. Як розповів заступник начальника міськвідділу міліції майор міліції Олександр ЗАВАДСЬКИЙ, минулого тижня спільно з працівниками карного розшуку Чернівці, та Коломийського райвідділу було затримано злочинну групу, яка займалася квартирними крадіжками на території Чернівців, Кам’янця та Коломиї.

01.01.2010
З ДОРОГОЮ ЖАРТУВАТИ НЕ МОЖНА

Як повiдомив iнспектор Кам’янець-Подiльського взводу ДПС лейтенант мiлiцiї Андрiй БАСЮК, з початку грудня на автошляхах, якi обслуговує взвод ДПС, було скоєно 24 ДТП, 18 з них - зi значними матерiальними збитками. Було травмовано 28 людей, одна особа загинула.

Автор: 

01.01.2010
«ПОТРУСИЛИ» ПАВIЛЬЙОН

У вiвторок на Центральному ринку, в м’ясному павiльйонi, був переполох. Напередоднi Нового року мiлiцiя вирiшила перевiрити реалiзаторiв м’яса на наявнiсть у них усiх необхiдних дозвiльних документiв на торгiвлю та сертифiкатiв на продукцiю.

01.01.2009
ДОСПЕРЕЧАЛИСЯ...
28 грудня, пiсля обiду, в с.Грушка мiж по-дружжям сталася сварка. Результат її виявився неочiкуваним. За словами заступника начальника РВ УМВСУ Степана КШЕВЖIНСЬКОГО, дружина гр.К., 1953 р.н., розгнiвавшись, вихопила кухонного ножа та штрикнула ним в область серця свого чоловiка гр.Б., 1952 р.н., який вiд завданої рани помер на мiсцi подiї. Порушено кримiнальну справу за ст.115 ч.1 ККУ. Обвинувачену взято пiд варту.


01.01.2009
РАННI ПТАШКИ
Як повiдомила помiчник начальника Кам’янець-Подiльського МВ УМВСУ зі зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації майор мiлiцiї Елеонора КОСТИНСЬКА, 25 грудня, близько 08.30, ранiше судимий гр.С., 1979 р.н. та гр.М., 1986 р.н., в масках увiрвалися до квартири на вул.Лермонтова та, погрожуючи неповнолiтнiй гр.С. предметом, схожим на пiстолет, вiдкрито заволодiли золотими ювелiрними виробами та грошима в сумi 1700 грн. Ведеться слiдство.Правопорядок: 1061 — 1068 з 1068
Початок | Поперед. | 103 104 105 106 107 | Наст. | Кінець Всі